• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
ahojky.
lopezka, a čo ideš cvičiť?

Mám sa fajn, akurát hrozne unavená. To asi z práce a počasia.A nič sa mi nechce, ani variť, tak ideme dnes na pizzu s drahým :grinning:
4. feb 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caaafte :slight_smile:
tak ja mam take rozbehane dni, ze som nestihla dnes ani jest :frowning2: a som nenormaaalne hladna :angry:
govi---aj ja chceeeem pizuuuu :grinning: :grinning:
a co grafik? :slight_smile:

mne pre zmenu dnes na wunsch zase zrusil ovu :angry: :frowning2: Tam som mala medzi 15-17DC...tak uz fakt
neviem :unamused:
4. feb 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste vseeeetky?!?!?! :confused: :confused: :frowning2:
4. feb 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky fyaly, som sa akurát zobudila :grinning: :grinning: . Bola som strašne unavená :grinning:
ta to prečo ti zrušil ovu? Buď si z nás robí srandu graf alebo teploty :grinning: . Ale v pohodke, stále sa dží teplotka hore. A nenapíšem nič nové, keď napíšem, že uvidíš, ako teplotka zajtra :grinning: :grinning: :grinning: .
Ja som aj dnes robila ovu test, že čo a ako, ale druhá čiaročka slabá, tak asi až za pár dní. Horšie je, že zajtra a v piatok bude drahý preč, tak dúfam, že ovu vyjde až na víkend :grinning:
4. feb 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
govi, no netusim ci si robi srandu graf alebo teploty :confounded: Ale som z toho zmetena :unamused:
to fakt myslis ze by si mala ovu tak neskoro? :confused: Tak to nemozes draheho pustit, teraz
musi stale "po ruke" :grinning: :grinning:
4. feb 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal, ja som vždy mala dlhé cykly, tak možno aj teraz. A ešte aj tá HAK, teda telo sa vysporadúva s hormónmi po svojom asi :unamused: . No nevadí, hlavne aby ovu bola, to je najdôležitejšie. Lebo keď bude ovu, tak bude aj mrcha sama bez vyvolávačky :slight_smile: .
A neboj, teplotka sa dobre drží zatiaľ, hlavne nech neklesá aj tebe :grinning:
no a drahý zajtra popoludní ide preč a príde asi v piatok, takže neviem, ale snáď mi to moja ovu neurobí, že by prišla vtedy,keď tu drahý nebude :grinning: . NO druhá palička bola príliš svetlá na to, že by ovuka mala byť zajtra, a v piatok to snáď stíham, keby náhodou :grinning:
4. feb 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moja, ale takato dohoda nebola...mali sme naraz testovat a tehulkovat :grinning: a nie ze ty si zmyslis (teda
tvoje hormony) ze dlhsiii cyklus... :unamused: Ale ze si to ty, pockam na teba :grinning: :grinning:
4. feb 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte zienky meracky :wink:
davam tycinky kto si da :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som doma som chora , tak lezim cely den v posteli a rozhodla som sa tentokrat to poctivo vylezat , takze cely tyzden som postelova zienky :grinning:
4. feb 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj janka :wink: a co ta premoho, hnusna chripka? :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak pekne vylez vsetko, nech si cim-skor fit :wink:
4. feb 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj fyal nie asi dutiny asponich tak citim,nemam teplotu :unamused: kupila som si vcera coldrex na den aj na noc ale vyzera to uz omnoho lepsie uvidim ako to bude rano :wink:
4. feb 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este ze ta teplota nemorduje...tak je to na dobrej ceste, ked sa citis lepsie :wink: aspon si oddychnes :grinning:
4. feb 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ano :slight_smile: uz som aj teraz oddychnuta neviem neviem ci vydrzim do konca tyzdna v posteli :fearful: nic pre mna, ale rozhodla som sa, ze to poctivo vyleuim ked chcem to tehu :wink:
4. feb 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka zasluzis pochvalu, ze si to tak pekne poctivo zobrala :wink: Lebo napr. ja som v tomto hroznaaa,
ja malokedy vylezim...a potom sa mi ti vrati :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, ozaj si zasluzis pochvalu a kľudne ďalšiu dávku tyčiniek :grinning:

Mne už došiel drahý a aj pizzu už prinieslik, tak idem labúžkovať na noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. feb 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no no no len neprehanajte s tou pochvalou ja nie som najlepsi pacient ...to len teraz tak vyzera, lebo prvy krat idem naozaj vylezat uplne chorobu :wink:
4. feb 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, dlho som tu nebola, ako sa mate? uz sa moze niekto aj pochvalit? no my este nie :frowning2: :frowning2: :frowning2: ALE ja dufam ze tento rok to pride, Michelle rastie ako z vody, ma dva zubky, lozi, ale iba dozadu, juj ako byh prijala uz braceka, alebo sestricku, i manzel sa pyta hocikedy, ze ci uz, a ja veru nie nie, no ale hadam to pride, tak sa pekne drzte pa pa
4. feb 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :grinning:
hlasim sa z postele a po ranajkach, ktore som mala do postele :confused: :fearful: moje drahe dieta ma obsluzilo :slight_smile:
tak ako testiky :wink:
5. feb 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawte, je tu dnes vobec niekto??? :confused: :fearful: :astonished:
5. feb 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ja som tu celyyyyyyyyy den :wink:
5. feb 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jani, ako sa dnes citis? citala som, aku mas sikovnu dcerku, ze ti spravila ranajky do postele :slight_smile:
5. feb 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj no myslim, ze to speje k dobremu uz mam menej upchaty nos co je supeer , ale to bio lampa ma na tom zasluhu :wink:
jasne dcera sikulka, ale iba ked sa jej chce..sme obe doma ju bolelo hrdlo :unamused: ale uz je z toho vonku tiez :wink:
a ty ako?
5. feb 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nic nove...v praci sa nezastavim momentalne, ale zajtra ideme na ples, tak sa tesim :grinning:
grafiky su viac nez divne, takze nadeje si nerobim :frowning2: :unamused:
5. feb 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadej umiera posledna :wink:
jej ples nebola som ani nepamatam :frowning2: moj drahy nie je na teketo veci , takze zial :unamused: ale v juni ideme na svadbu sa tesiiiim :grinning: len dufam, ze pojdem a nebude mi zleeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaach, mam strasne nervy, vypadol mi net :angry: :angry:

moj manzel nastastie "zatial" neprotestuje ist na ples :grinning: len neviemkolko si zatancujeme, lebo ma
chudacik problemy s chrbticou :frowning2:
5. feb 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak myslela si, ze by si mala akurat tehu nevolnosti pocas svadby :grinning: :wink:
5. feb 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no napr. nevolnostgi , ale ako to cele bude prebiehat ...mala by som sa prve tri mesiace setrit...sice to kazda jedna , ale ja o to viac nakolko mam problemy so stitnou zlazou :unamused:
5. feb 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, to je fakt...stitna zlaza nie je tiez sranda...moja maminka sa tiez na nu lieci :pensive:
5. feb 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co narobis, mam pocit, je ta choroba akoby bola teraz cool :grinning: stretavam sa s nou uz asi vsade :unamused:
ale zatial je to ok ... :wink:
kde su vsetky este v praci ..idem si urobit cajicek o chvilu som spat :slight_smile:
5. feb 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja netusim kde sa vsetky flakaju :unamused: ja som zatial sama domka, pojdem si umyt vlasky, ale nejako sa
mi nechce postavit z gauca :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok