Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😃 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😃 😃
govinda
4. feb 2009
ahojky.
lopezka, a čo ideš cvičiť?

Mám sa fajn, akurát hrozne unavená. To asi z práce a počasia.A nič sa mi nechce, ani variť, tak ideme dnes na pizzu s drahým 😃
fyalynka
4. feb 2009
caaafte 🙂
tak ja mam take rozbehane dni, ze som nestihla dnes ani jest 😞 a som nenormaaalne hladna ]-(
govi---aj ja chceeeem pizuuuu 😃 😃
a co grafik? 🙂

mne pre zmenu dnes na wunsch zase zrusil ovu ]-( 😞 Tam som mala medzi 15-17DC...tak uz fakt
neviem :-|
fyalynka
4. feb 2009
kde ste vseeeetky?!?!?! =-) =-) 😞
govinda
4. feb 2009
ahojky fyaly, som sa akurát zobudila 😃 😃 . Bola som strašne unavená 😃
ta to prečo ti zrušil ovu? Buď si z nás robí srandu graf alebo teploty 😃 . Ale v pohodke, stále sa dží teplotka hore. A nenapíšem nič nové, keď napíšem, že uvidíš, ako teplotka zajtra 😃 😃 😃 .
Ja som aj dnes robila ovu test, že čo a ako, ale druhá čiaročka slabá, tak asi až za pár dní. Horšie je, že zajtra a v piatok bude drahý preč, tak dúfam, že ovu vyjde až na víkend 😃
fyalynka
4. feb 2009
govi, no netusim ci si robi srandu graf alebo teploty :-S Ale som z toho zmetena :-|
to fakt myslis ze by si mala ovu tak neskoro? =-) Tak to nemozes draheho pustit, teraz
musi stale "po ruke" 😃 😃
govinda
4. feb 2009
fyal, ja som vždy mala dlhé cykly, tak možno aj teraz. A ešte aj tá HAK, teda telo sa vysporadúva s hormónmi po svojom asi :-| . No nevadí, hlavne aby ovu bola, to je najdôležitejšie. Lebo keď bude ovu, tak bude aj mrcha sama bez vyvolávačky 🙂 .
A neboj, teplotka sa dobre drží zatiaľ, hlavne nech neklesá aj tebe 😃
no a drahý zajtra popoludní ide preč a príde asi v piatok, takže neviem, ale snáď mi to moja ovu neurobí, že by prišla vtedy,keď tu drahý nebude 😃 . NO druhá palička bola príliš svetlá na to, že by ovuka mala byť zajtra, a v piatok to snáď stíham, keby náhodou 😃
fyalynka
4. feb 2009
no moja, ale takato dohoda nebola...mali sme naraz testovat a tehulkovat 😃 a nie ze ty si zmyslis (teda
tvoje hormony) ze dlhsiii cyklus... :-| Ale ze si to ty, pockam na teba 😃 😃
janka1
4. feb 2009
cafte zienky meracky 😉
davam tycinky kto si da :-p ja som doma som chora , tak lezim cely den v posteli a rozhodla som sa tentokrat to poctivo vylezat , takze cely tyzden som postelova zienky 😃
fyalynka
4. feb 2009
ahoj janka 😉 a co ta premoho, hnusna chripka? :-p tak pekne vylez vsetko, nech si cim-skor fit 😉
janka1
4. feb 2009
ahoj fyal nie asi dutiny asponich tak citim,nemam teplotu :-| kupila som si vcera coldrex na den aj na noc ale vyzera to uz omnoho lepsie uvidim ako to bude rano 😉
fyalynka
4. feb 2009
este ze ta teplota nemorduje...tak je to na dobrej ceste, ked sa citis lepsie 😉 aspon si oddychnes 😃
janka1
4. feb 2009
to ano 🙂 uz som aj teraz oddychnuta neviem neviem ci vydrzim do konca tyzdna v posteli 😕 nic pre mna, ale rozhodla som sa, ze to poctivo vyleuim ked chcem to tehu 😉
fyalynka
4. feb 2009
janka zasluzis pochvalu, ze si to tak pekne poctivo zobrala 😉 Lebo napr. ja som v tomto hroznaaa,
ja malokedy vylezim...a potom sa mi ti vrati :-| :-p
govinda
4. feb 2009
janka, ozaj si zasluzis pochvalu a kľudne ďalšiu dávku tyčiniek 😃

Mne už došiel drahý a aj pizzu už prinieslik, tak idem labúžkovať na noc :-p 😃
janka1
4. feb 2009
no no no len neprehanajte s tou pochvalou ja nie som najlepsi pacient ...to len teraz tak vyzera, lebo prvy krat idem naozaj vylezat uplne chorobu 😉
pondelok
4. feb 2009
ahojte kocky, dlho som tu nebola, ako sa mate? uz sa moze niekto aj pochvalit? no my este nie 😞 😞 😞 ALE ja dufam ze tento rok to pride, Michelle rastie ako z vody, ma dva zubky, lozi, ale iba dozadu, juj ako byh prijala uz braceka, alebo sestricku, i manzel sa pyta hocikedy, ze ci uz, a ja veru nie nie, no ale hadam to pride, tak sa pekne drzte pa pa
janka1
5. feb 2009
dobre ranko 😃
hlasim sa z postele a po ranajkach, ktore som mala do postele =-) 😕 moje drahe dieta ma obsluzilo 🙂
tak ako testiky 😉
fyalynka
5. feb 2009
cawte, je tu dnes vobec niekto??? =-) 😕 :-o
janka1
5. feb 2009
ano ja som tu celyyyyyyyyy den 😉
fyalynka
5. feb 2009
ahoj jani, ako sa dnes citis? citala som, aku mas sikovnu dcerku, ze ti spravila ranajky do postele 🙂
janka1
5. feb 2009
ahoj no myslim, ze to speje k dobremu uz mam menej upchaty nos co je supeer , ale to bio lampa ma na tom zasluhu 😉
jasne dcera sikulka, ale iba ked sa jej chce..sme obe doma ju bolelo hrdlo :-| ale uz je z toho vonku tiez 😉
a ty ako?
fyalynka
5. feb 2009
ja nic nove...v praci sa nezastavim momentalne, ale zajtra ideme na ples, tak sa tesim 😃
grafiky su viac nez divne, takze nadeje si nerobim 😞 :-|
janka1
5. feb 2009
nadej umiera posledna 😉
jej ples nebola som ani nepamatam 😞 moj drahy nie je na teketo veci , takze zial :-| ale v juni ideme na svadbu sa tesiiiim 😃 len dufam, ze pojdem a nebude mi zleeee :-p
fyalynka
5. feb 2009
aaach, mam strasne nervy, vypadol mi net ]-( ]-(

moj manzel nastastie "zatial" neprotestuje ist na ples 😃 len neviemkolko si zatancujeme, lebo ma
chudacik problemy s chrbticou 😞
fyalynka
5. feb 2009
inak myslela si, ze by si mala akurat tehu nevolnosti pocas svadby 😃 😉
janka1
5. feb 2009
no napr. nevolnostgi , ale ako to cele bude prebiehat ...mala by som sa prve tri mesiace setrit...sice to kazda jedna , ale ja o to viac nakolko mam problemy so stitnou zlazou :-|
fyalynka
5. feb 2009
no, to je fakt...stitna zlaza nie je tiez sranda...moja maminka sa tiez na nu lieci |-|
janka1
5. feb 2009
no co narobis, mam pocit, je ta choroba akoby bola teraz cool 😃 stretavam sa s nou uz asi vsade :-|
ale zatial je to ok ... 😉
kde su vsetky este v praci ..idem si urobit cajicek o chvilu som spat 🙂
fyalynka
5. feb 2009
ja netusim kde sa vsetky flakaju :-| ja som zatial sama domka, pojdem si umyt vlasky, ale nejako sa
mi nechce postavit z gauca :-p