• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
dik,držím aj vám ,aby sme dotehulkovali do konca
2. jan 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, dala som si trochu pizze a prišla na mňa taká únava, že idem o chvíľku zaľahnúť. Prajem vám dobrú noc :slight_smile:
2. jan 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam pizza,dala by som si,keby som sa uz nezacala aspon trochu kontrolovat :sweat_smile: no sviatky,treba jest vsetko co sa vola potrava :grinning:

govinda dobru noc :wink:
2. jan 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vikinka tak to si si toho tiež dosť odžila a ani ti nezávidm čím si si prešla ja len 2 krát a bola om z toho úplne mimo :frowning2: :frowning2: A teraz sa nedári ale ja pevne verím, že s touto témou sa zadarí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No a 3. deň cyklu a to preto lebo mi to poradil ten liečiteľ, u ktorého sme boli :unamused: tak verím tomu, že mi to pomôže :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: veľmi veľmi prosím pána Boha
2. jan 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre ránko babenky tak mi dnes idemem na ples a vôbec sa mi nechce :sunglasses:

Ale ešte šťastie, že neberiem šaty ale len nohavice a také kimono
3. jan 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :wink:

mishi prajem prijemnu zabavu :slight_smile:
3. jan 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky :slight_smile:
mishelines, takže dnes na ples? No super. Potom hoď fotečku. Ja mám totiž v pláne si kúpiť tiež teké kimono, hrozne sa mi páči, tak sa inšpirujem :grinning: . A čo to je za ples?

linka, ja sa neviem ovládať, keď ide o jedlo :grinning: - to k tej vcerajsej pizzi. Vždy som mala obrovský problém pribrať, skôr som sa snažila o to, aby som pribrala, ale nikdy to nejake nešlo. Tak som vždy jedla a jedla a zostalo mi to. No len neviem, čo urobím, keď raz začnem priberať, ako budem krotiť svoje chute :grinning:
3. jan 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
govi potom uz nebudes musiet krotit svoje chute,lebo budes jest za dvoch :dizzy_face:
ja som tiez mala problem pribrat,vzdy som bola ako srnka,po laparke som brala prednison a po nom som pribrala 10kg a teraz sa ich neviem zbavit :angry:
3. jan 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
linka, ja som do puberty dodržiavala bezlepkovú diétu kvôli celiakii a v 20 mi zistili zvýšenú funckiu štítnej žľazy, a pri nej som schudla skoro 10 kíl :confused: a bola som ako z koncentráku. Po liečbe som pribrala okolo 15 kíl a teraz som dlhodobejšie na rovnakej váhe, tak je to ok. Ale môj apetít sa nikdy nezmenil :grinning:
3. jan 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
govi,tak to ti zavidim,jest vsetko na co mas chut a nepribrat,to by som hned brala :sweat_smile:
tie sviatky mi tiez neurobili dobre :grinning:
3. jan 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
linka, ani nie je čo závidieť - učite to dlho nevydrží :grinning: . Pretože ja síce na váhe veľmi nepriberám, ale tuky na bruchu sa hromadia :grinning: . Takže niekde je ten dôkaz pažravosti :grinning:
3. jan 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to brucho obstalo asi najhorsie zo vsetkych mojich partii,ani tehotna nie som a mozem sa prirovnat k 4-5 mesiacu tehotenstva :fearful: ,kupili sme si aj trenazer,ale to ma drzalo asi 2 tyzdne a potom sa mi uz nejak nechcelo,jedlo bolo prednejsie :grinning:
3. jan 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby...no pridam sa aj ja k vasej diskusii o jedle a pazravosti :slight_smile: .verte tomu ze nieste same aj ja patrim k tym co velmi radi papaju ...mam nejake to kilo navyse a som zvedava ako budem priberat ked zostanem nahodou tehu budem ako taky maly buldozerik :dizzy_face:
3. jan 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
linka, no ja tiež neviem brucho zhodiť :frowning2: . A nie som ten typ, ktorý sa prinúti robiť každý deň brušáky.
Chodila som teraz na kurz brušného tanca, ale tam to nezhodíš :unamused: . Teraz hľadám niečo, pri čom by som si zacvičila a zbavila sa brucha ... ale aerobic to určite nebude :grinning:
3. jan 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
no to ste nahodili dobru temu po sviatkoch :grinning: to mas asi skoro kazda z nas problem sa na seba pozriet do zrkadla, co ? :grinning: :sweat_smile: no teda ja hovorim aspon za seba :angry:
3. jan 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lopezka..no veru hovoris aj za mna :slight_smile:
3. jan 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no niki, ja som sa po sviatkoch ledva zapla do rifli :angry: som si povedala, ze kebyze chudnem, tak sa to za tyzden volna neprejavi ani za svet :unamused: ale ked clovek pribera, je to vidno co by dub :grinning: :sweat_smile:
musim so sebou neco robit :wink:
3. jan 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru aj ja ale hovorim si to uz dost dlho a ziadne ciny :frowning2: nechce sa mi ale co budem muset...meskam uz 3den :sweat_smile:
3. jan 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, ja chudnúť nepotrebujem, ale všetko, čo sa na mňa lepí, sa mi lepí na brucho :angry: . Ako sa toho zbaviť? :grinning:
3. jan 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lopezka, krásne detičky mám v albumiku :dizzy_face: :dizzy_face:
3. jan 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky mate sa?
3. jan 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky emily. Ja akurát varím :grinning: . A popritom sledujem telku :grinning:
3. jan 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som si konecne na chvilku lahla bo som prechladena a chlapov mam mimo domu ta paraada :slight_smile:
3. jan 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, to niekedy taký veget stojí za to, nie? Tak len pekne oddychuj a pekne sa lieč :wink: . Ja idem akurát vyprážať rezne.
3. jan 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak maly uz dorazil uz je po vegetovaniii :slight_smile:
3. jan 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, to asi preto, lebo si sa tak tešila, že si oddýchneš :grinning:
3. jan 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru a uz aj polovica dorazila jooj na nervy s nimi :frowning2:
3. jan 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak oddychovka bude asi inokedy, nie? :wink: Alebo sa radsej liec a vegetuj v posteli a nechaj sa obskakovať :grinning:
3. jan 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz sa pozberali a odisli do kolegy nieco opravit a za pet minut pozapinali co sa dalo a uz su fuc a ja nech po nich vypinam no uz mam veget nepridu skor jak za hodinu :slight_smile:
3. jan 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíš, zaslúžený odpočinok :grinning:
3. jan 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok