Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😃 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😃 😃
janka1
5. feb 2009
jaj vlasy tak tie treba umyt aj mne po tom dvojdnovom lezani ...dnes to uz musim, lebo zajtra idemem blahozelat manzelov synovec ma TRI roky 😉
fyalynka
5. feb 2009
takze oslava zajtra 🙂 uz mas aj darcek pre malinkeho? x-)
janka1
5. feb 2009
vies, ze namam..nakolo som nato vobec nemala cas..inac mam kupene este pred vianocami :-| resp. kupujem na vianoce a zarovenuz aj na narodkykedzeje to tak po sebe 😉 ibaze teraz sa nam uz kupuje veeelmi tazko...nakolko maju vsetko a su traja qa on je nejmladsi tak vies si predtavit ako to je ..nemam tusaka ani coooo...pomozeees 😃
fyalynka
5. feb 2009
juuu, tak to sa tazko radi, ked ako pises "ma vsetko" :-| Zalezi co ma rad, ake hracky...no ked je ako
vacsina deti - tak sa potesi vsetkemu a zachvilu ho to aj tak omrzi :-p mozno nejakunaucnu knizku (obazkovu)
alebo ja neviem...kde sa moze nieco ucit, rozvijat...alebo nejaku detsku stavebnicu... 😉
govinda
5. feb 2009
ahojte kočky 🙂
Tak som teraz prišla z angliny :-| . Dnes som sama domka, drahý šiel papa a príde zajtra, takže ešte neviem, čo budem robiť 😉
janka, ja som bola na knižky už odmala, tak knižku odporúčam 😉
fyalynka
5. feb 2009
ahooojky govi 🙂 how are you? 😃
govinda
5. feb 2009
fyal, provokuješ? 😃 😃 😃
fyalynka
5. feb 2009
yes I do 😃
govinda
5. feb 2009
no sledujem, sledujem 😃 . O týždeň mám test z angliny :-S
fyalynka
5. feb 2009
a co z gramatiky :-p
govinda
5. feb 2009
no aj gramatika aj nejaká esej alebo čo :-|
fyalynka
5. feb 2009
tak drzim paste 😉 to zvladnes 🙂

co teplotka dnes? =-)
janka1
5. feb 2009
knizky u nich nemaju ziadnu sancu :-|
ale uz som co to nasla na nete a drahy sa akurat oblieka a prasi do ke 🙂
cav govi tak anglina to by si si rozumela s nasou vladkou ona je nou priam posadnutaaaaaaa 😉
govinda
5. feb 2009
janka1
5. feb 2009
len tal mimochodom ja tym vasim grafom vobec nerozumiem :-S co je tam dobre a co nie 😕
govinda
5. feb 2009
fyal, no drahého nemám doma, tak ovu najskôr zajtra alebo cez víkend 😃 😃
A prečo ti nevyznačilo ovu na wunschk... ? :-o

janka, ak je označená krivka čiarkou, tak je ovu a to je dobre. Po ovu teplota má byť hore, keď klesne pod čiaru, tak to značí mrchu :-| . A keď tam nie je žiadna čiara - ako napríklad u mňa - tak ovu zatiaľ nebola :-|
fyalynka
5. feb 2009
janka--ani ja tomu bohvie ako nerozumiem :-|

govi--no jeden den mi na munch vyznacilo ovu a na druhy den ju zrusilo ]-( :-|
govinda
5. feb 2009
fyal, no to viem, že si ju mala vyznačenú a potom zrušenú :-| . Nerozumiem prečo 😞
fyalynka
5. feb 2009
ani ja neviem...tak potom podla wunch som tiez ovu este nemala 😞
govinda
5. feb 2009
fyal, ale teplotky máš vyššie ako v prvej polovici cyklu, tak neviem. Normálne meraj ďalej, možno sa spamätá 😃
fyalynka
5. feb 2009
ja budem merat, uz len zo zvedavosti 😃 a aby som sa udrzala aspon trosku v nadeji, budem viac
verit FF, tak mam aspon naznak ovu 😃
janka1
5. feb 2009
no drahy odisiel 😉
aj tak nerozumiem , ale ani sa tym nechcem zaoberat snad to nebudem potrebovat :-N
dievky, zajtra mi uz treba varit ...dajte nejaky fajny tip 😉
fyalynka
5. feb 2009
janka--ja som robila vcera (a bolo aj na dnes) nakladane kuracie masko, tak na sposob ciny, ktore som vysmazila
a k tomu sme mali opakne zemiaky 😃
govinda
5. feb 2009
janka, ja idem robiť dnes hubovo-mäskové rizoto 🙂
fyalynka
5. feb 2009
aj mne poradite...neviem ako si dat ucesat vlasy na zajtra :-| mam polodlhe vlasy a saty mam vpredu
plne (bez vystrihu) okolo krku a holy chrbat... 😃
govinda
5. feb 2009
fyal, určite vlasy nejako vyčesať 😉 . A potom pridaj foto z plesu 😉
fyalynka
5. feb 2009
govi--dakujem, foto urcite pridam 😉
govinda
5. feb 2009
tak sa budem tešiť 🙂 . Som zvedavá na účeš 😉

Kočky, idem off, lebo musím variť a keby som tu sedela, nič nenavarím 😃
drobec
5. feb 2009
ahojte dievčatá...nebola som tu zopár dní..čo máte nové..ja som absolvovala návštevu u kamošky...má malú 6-týždňovú slečnu..júúúj, katé krásne bábätko..s vláskymi, moderným účesom..a tak drobulinká..taká na spapkanie..a ked som kupovala tie drobné vecičky..som vravela manželovi, že aj ja také chcem... 🙂