Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

janka1
5. feb 2009

jaj vlasy tak tie treba umyt aj mne po tom dvojdnovom lezani ...dnes to uz musim, lebo zajtra idemem blahozelat manzelov synovec ma TRI roky 😉

fyalynka
5. feb 2009

takze oslava zajtra 🙂 uz mas aj darcek pre malinkeho? 😵

janka1
5. feb 2009

vies, ze namam..nakolo som nato vobec nemala cas..inac mam kupene este pred vianocami 😒 resp. kupujem na vianoce a zarovenuz aj na narodkykedzeje to tak po sebe 😉 ibaze teraz sa nam uz kupuje veeelmi tazko...nakolko maju vsetko a su traja qa on je nejmladsi tak vies si predtavit ako to je ..nemam tusaka ani coooo...pomozeees 😀

fyalynka
5. feb 2009

juuu, tak to sa tazko radi, ked ako pises "ma vsetko" 😒 Zalezi co ma rad, ake hracky...no ked je ako
vacsina deti - tak sa potesi vsetkemu a zachvilu ho to aj tak omrzi 😝 mozno nejakunaucnu knizku (obazkovu)
alebo ja neviem...kde sa moze nieco ucit, rozvijat...alebo nejaku detsku stavebnicu... 😉

govinda
5. feb 2009

ahojte kočky 🙂
Tak som teraz prišla z angliny 😒 . Dnes som sama domka, drahý šiel papa a príde zajtra, takže ešte neviem, čo budem robiť 😉
janka, ja som bola na knižky už odmala, tak knižku odporúčam 😉

fyalynka
5. feb 2009

ahooojky govi 🙂 how are you? 😀

govinda
5. feb 2009

fyal, provokuješ? 😀 😀 😀

fyalynka
5. feb 2009

yes I do 😀

govinda
5. feb 2009

no sledujem, sledujem 😀 . O týždeň mám test z angliny 😖

fyalynka
5. feb 2009

a co z gramatiky 😝

govinda
5. feb 2009

no aj gramatika aj nejaká esej alebo čo 😒

fyalynka
5. feb 2009

tak drzim paste 😉 to zvladnes 🙂

co teplotka dnes? 😕

janka1
5. feb 2009

knizky u nich nemaju ziadnu sancu 😒
ale uz som co to nasla na nete a drahy sa akurat oblieka a prasi do ke 🙂
cav govi tak anglina to by si si rozumela s nasou vladkou ona je nou priam posadnutaaaaaaa 😉

govinda
5. feb 2009
janka1
5. feb 2009

len tal mimochodom ja tym vasim grafom vobec nerozumiem 😖 co je tam dobre a co nie 😨

govinda
5. feb 2009

fyal, no drahého nemám doma, tak ovu najskôr zajtra alebo cez víkend 😀 😀
A prečo ti nevyznačilo ovu na wunschk... ? 😲

janka, ak je označená krivka čiarkou, tak je ovu a to je dobre. Po ovu teplota má byť hore, keď klesne pod čiaru, tak to značí mrchu 😒 . A keď tam nie je žiadna čiara - ako napríklad u mňa - tak ovu zatiaľ nebola 😒

fyalynka
5. feb 2009

janka--ani ja tomu bohvie ako nerozumiem 😒

govi--no jeden den mi na munch vyznacilo ovu a na druhy den ju zrusilo 😠 😒

govinda
5. feb 2009

fyal, no to viem, že si ju mala vyznačenú a potom zrušenú 😒 . Nerozumiem prečo ☹

fyalynka
5. feb 2009

ani ja neviem...tak potom podla wunch som tiez ovu este nemala ☹

govinda
5. feb 2009

fyal, ale teplotky máš vyššie ako v prvej polovici cyklu, tak neviem. Normálne meraj ďalej, možno sa spamätá 😀

fyalynka
5. feb 2009

ja budem merat, uz len zo zvedavosti 😀 a aby som sa udrzala aspon trosku v nadeji, budem viac
verit FF, tak mam aspon naznak ovu 😀

janka1
5. feb 2009

no drahy odisiel 😉
aj tak nerozumiem , ale ani sa tym nechcem zaoberat snad to nebudem potrebovat 😅
dievky, zajtra mi uz treba varit ...dajte nejaky fajny tip 😉

fyalynka
5. feb 2009

janka--ja som robila vcera (a bolo aj na dnes) nakladane kuracie masko, tak na sposob ciny, ktore som vysmazila
a k tomu sme mali opakne zemiaky 😀

govinda
5. feb 2009

janka, ja idem robiť dnes hubovo-mäskové rizoto 🙂

fyalynka
5. feb 2009

aj mne poradite...neviem ako si dat ucesat vlasy na zajtra 😒 mam polodlhe vlasy a saty mam vpredu
plne (bez vystrihu) okolo krku a holy chrbat... 😀

govinda
5. feb 2009

fyal, určite vlasy nejako vyčesať 😉 . A potom pridaj foto z plesu 😉

fyalynka
5. feb 2009

govi--dakujem, foto urcite pridam 😉

govinda
5. feb 2009

tak sa budem tešiť 🙂 . Som zvedavá na účeš 😉

Kočky, idem off, lebo musím variť a keby som tu sedela, nič nenavarím 😀

drobec
5. feb 2009

ahojte dievčatá...nebola som tu zopár dní..čo máte nové..ja som absolvovala návštevu u kamošky...má malú 6-týždňovú slečnu..júúúj, katé krásne bábätko..s vláskymi, moderným účesom..a tak drobulinká..taká na spapkanie..a ked som kupovala tie drobné vecičky..som vravela manželovi, že aj ja také chcem... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre