• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
fyal pekne, zaujimave, extravagantne no cool :wink:
9. feb 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka--dakujem...az sa cervenam :sweat_smile: :wink:
9. feb 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..fyl..pekný účes..a nielen to..snažilka bola šííík ..hotová modelka..ako bolo na plese..?
9. feb 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal NZ ved ja som sa na tom ani nepodielala :wink:
idem dat sprchu o chvilu som spat :wink: :slight_smile:
9. feb 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec ahojky--dakujeeem :slight_smile:
bolo dobre, prijemne prostredie, aj sme si zatancovali, dobre sa napapali, vyhrali v tombole :grinning: :grinning:

a ty ako? zatial bez // ?

janka--ja uz mam sprchu za sebou, uz som nsackovana pred tv a cakam na panelak :grinning:
9. feb 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal...teraz ak sa testík nepomýlil mám ovu..tak dúfam, že budeme po filme na prime snažilkovať...už sa rozlúčim..nateraz a snáď zajtra som tu zas..a čo ste vyhrali?
9. feb 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si to uzite, to snazilkovanie aj filmik :grinning: :dizzy_face: :wink:
vyhrali sme vysavac :grinning: taky maly sikovny...hned v sobotu som vysavala cely bytik s radostou :grinning:
9. feb 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super fyal prakticke dary ci vyhry to je moje :slight_smile:
ja som uz v posteli tiez pozeram panelak :grinning:
9. feb 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz je po panelaku...zase cakat do zajtra :stuck_out_tongue_closed_eyes:

veru,prakticke je najlepsie...ziadny sme nemali, takze sme sa fakt potesili :dizzy_face: :grinning:
9. feb 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a cim si vysavala, ci len zmyvala :unamused:
davam ananas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. feb 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,dlhosom tu nebola, ako sa mate?
no mne dnes prisla mrcha, sakra,
a vam sa ako dari?
9. feb 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky..no mne zas mešká mrcha....som zvedavá :unamused:
9. feb 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo kocke, kde ste??? To tu nikto este nebol??? :confused: :frowning2:

ako sa mate? :slight_smile:
10. feb 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky. Dnes vôbec nestíham, po práci som letela na jógu a teraz sme sa s drahým najdeli, tak až teraz sadám za comp.
Môj graf stále akosi neukazuje ovu :frowning2: . Tak len neviem, či mrcha príde sama a čo sa to vôbec deje

http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4
10. feb 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj gov..Ty máš ten graf ako tatranské končiare...a nechýba v tom grafe niečo, ja neviem, ja si totiť robím aj ovu testy, aby som si určila ovu presnejšie a zatiaľ to vychádza... tu je môj graf http://www.fertilityfriend.com/home/24add7
10. feb 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafteeee
tak mne dnes zacala ovulajaaaj ani chodit neviem :unamused:
gov super grafiiik :slight_smile:
10. feb 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, akýže super, veď ovulka nikde zatiaľ. No musela som skorigovať teraz pondelňajšiu vysokú teplotu. Tá bola asi od alkoholu a 3 hodinového spánku :grinning: .

Drobec, ovu testy som robila, ale už týždeň mi ukazujú slabú čiarku. No tak neviem, či to tak býva pred ovu alebo kedy :unamused: . Hlien nesledujem :wink:
10. feb 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
govi myslela som to takto :grinning:
co sa tyka tych testov tak mne stale ukazali krasnu silnu cervenu ciaru :unamused: tak neviem
10. feb 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj janka... :slight_smile:
gov...čiarka má byť takmer rovnako silná ako tá kontrolná..hlien si zvyknem testovať, ale tento mesiac to prebieha trocha ináč ako ten predošlý..ovu mám o dva dni skôr a aj teraz ma bolí pri pravom vaječníku ako keby som sa prechladila, ale isto nie..lebo sa dosť chránim... najprv to vyzeralo u Teba na ten 15DC..teraz zase na 25DC..ale v zápätí TI teplotka klesla..či dnes si mala inú?
10. feb 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec, no ja už týždeň mám slabú čiarku, zďaleka nie takú, ako tá druhá :unamused: . Tak buď nech to neukazuje nič alebo obe čiarky, lebo ich všetky vyšmarím do koša :grinning: .
Dnešná teplota bola nižšia, ale tak som ju namerala. To som korigovala včerajšiu, lebo som spala len 3,5 hodinky a merala som trošku skôr a predtým som trochu popíjala :grinning: . Tak som ju stiahla o 1,5°C :grinning: . Ale aj tá dnešná nič, takže si myslím, že to s tým grafom aj tak nič nerobilo. No ostáva mi jedine čakať :unamused: . Len neviem dokedy. Radšej nech dojde mrcha, ak to mám takto šaškovať :grinning:
10. feb 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gov...Ty máš stále takto rozhádzaný cyklus...pozerám, že dnes si už 27DC, ako som si to dobre pozrela..a minulý mesiac si mala ovu..lebo tiež Ti graf nič nevyznačil..
10. feb 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj drobec :wink:
zeny ja idem zajtra na neurologiu s tou mojou hlavou uz ma boli 4 den :unamused: da sa s tym zit, ale nie je normalne aby ma vkuse bolela...som zvedava co tam bude :fearful:
10. feb 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka1 a nemávaš náhodou migrénu..alebo nízky tlak..veď teraz je to príšerné s počasím..a aj ja mám problém..akurát dnes len malý s hlavou..skôr ma dnes potrápil žalúdok či čo..najprv ráno a aj teraz podvečer..normálne som si musela dať beskydku..teda iskru :grinning:
10. feb 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec prave to chcem zistit ci to nie je nejaka zacinajuca migrena, pretoze to trva uz niekolko mesiacov a opakuje sa to a mozno to bude z chrbtice ...no moze toho byt vela :unamused: zajtra zistime
t :unamused: lak ma ok merala som aj v sobotu aj v nedelu aj dnes takze ok
10. feb 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak len choď..je lepšie keď sa na to pozrú lekári...ja mávam bežne nízky tlak, tak so mnou sa preto občas točí svet..ale čo narobím..aspoň ho vidím inak ako normálne..
10. feb 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec, ja mám stále taký blbý cyklus, ale to je prvý cyklus od vysadenia HAK, tak to môže byť aj tým, neviem :unamused: . No neostáva mi nič iné, len ďalej merať, značiť a snažilkovať :grinning:
10. feb 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec cely zivot som mala nizky az taky, ze lekarka sa pytala ci vobec vladzem chodit a ja som ho nikdy ani len necitila...ale odkedy som pribrala co mam problemy so stitnou zlazou moj tlak je konecne ukazkovy :slight_smile:
10. feb 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dov nebooj daj tomu cas este dva tri mesiace a uvidis, ze budes tehula :wink: a to budeme uz dve :wink:
10. feb 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka..tak to poznám..len horšie je, že mne keď klesne pod istú hranicu..píska mi v ušiach a klesám na dno... :grinning:
gov...to Ti teda nezávidím..ale aspoň je to na niečo dobré...môžete do zbláznenia snažilkovať..my sme teraz 3 dni v kuse..ale povedala som mužíkovi, že aspoň 2 dni bude pauzička..aj moja pipina si musí trcha oddýchnuť a jemu sa musia spermijky nazromaždiť.. :grinning:
baby..idem pozerať telku..či dopozerám film..to neviem, ale za poskus to stojí..pekný večer a snáď sa tu zajtra na chvíľku zastavím..ahojte :wink:
10. feb 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavko drobec :wink: ja idem do sprchy, ale este pridem :sweat_smile:
10. feb 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok