Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

drobec
15. feb 2009

ani ja som ich dlho nepoužívala..až kým som nenašla koníka..ale pomohol mi upresniť deň ovu..nie je stále ten istý deň..ale my snažilkujeme keď je chuť..nie len ked je ovu..ale skúšame všetky moné verzie prirodzeného oplodnenia..

janka1
15. feb 2009

😀 treba treba a ty mas nejake problemy?

drobec
15. feb 2009

my máme pomalé spermijky..a ja som mala v tele vyššie množstvo olova..musela som sa ho zbaviť...

janka1
15. feb 2009

😕 olova? to sa ako da 😨

drobec
15. feb 2009

všetci máme v sebe nejaké toxíny..a zistili mi to v Biomedicíne..vlasovou diygnostiko..trocha vlasov zasielajú lekárom v Polsku...tak mi to zistili..užívali sme s manželom mnostvo vitamínov...dnes končí tá 3 mesačná kúra...

janka1
15. feb 2009

to je strasne nikdy som o tom nepocula, ktovie co mam v sebe ja 😒
ale uz je to u teba ok

drobec
15. feb 2009

myslím, že áno..uvidím, či sa zadarilo...tu by sme mali zistiť najskôr ..

fyalynka
15. feb 2009

drobec--budem drzat palce, aby to snazilkovanie cez romanticku dovcu padlo na urodnu podu 😉 😵

jane1
15. feb 2009

Ahojte babulky, ako trávite víkend? ja si pripravujem materiály na workshop, co budem ráno robiť pre svoje kolegyne

jane1
15. feb 2009

Drobec a to kde sa dá požiadať o takúto analýzu? ono sa to nezistí v krvi?

fyalynka
15. feb 2009

ahoj jane, ja lenosim pred tv, nic sa mi nechce 😝 a hlavne ist zajtra do prace 🙄

jane1
15. feb 2009

no to sa nechce ani mne, a to tam budem vlastne o hodinu skorej, koli tomu workshopu. teraz tukam na pc pripravu 😝

fyalynka
15. feb 2009

ja mam vzdy take pondelkove depky, po vikende... 😝
tak nech sa vydari praca 😉

drobec
15. feb 2009

ahoj fyal..ďakujem..len ovu sme mali v pondelok..a dovca bola od štvrtku..ale ono to nevadí..
jane1..navštívili sme Dr. v Biomedicíne v KE...ak chceš niečo o tom vedieť viac..potom až v IP..aby som tu nerobila reklamu..

janka1
15. feb 2009

tak ja sa tento rok tesim do prace stale...konecne mam po 7 rokoch kolegu, ktory je normalny a da sa s nim dohodnut a pracovat , tak mam pondelky a strdy volne 😉 a samozrejme idem zajtra cvicit , zatial ma to drzi , tak snad bude aj nadalej do aprila 🙂 nech zhodim aspon 10 kg 😝

janka1
15. feb 2009

aj ja chceeeem drobec 😉

drobec
15. feb 2009

čoooo? janka1

janka1
15. feb 2009

info do IP 😉

fyalynka
16. feb 2009

caaafte, je tu niekto? 😕

janka1
16. feb 2009

ja som tu 😉
co robite zeny 😕 cely den 😀

fyalynka
16. feb 2009

ahoj janka 🙂
aj ja som tu...som navarila, upiekla klacik 😀

a ty co porabas?

janka1
16. feb 2009

ja som prave vysla zo sprchy a idem vlasy fukat a zehlit 😒
som dnes bola na EEG taky hnusny gel na hlavu mi dali sommusela opat vlasy umyvat a to som sa s nimi vcera potrapila 😠
a uz dlho bol u mna klud , tak ma zacal opat boliet ten zub 😖

janka1
16. feb 2009

aky kolacik si piekla 😝

drobec
16. feb 2009

ahojte dievčatá..janka s tým zubom to mi je ľúto ☹ ..a už vieš aj výsledky z EEG..alebo to až neskôr..
fyal..ja som tiež varila..a vlastne sa mi ešte varí zajačia polievočka a manželík mal na večeru šalát niečo na spôsob greckého ale taká naša výroba..

fyalynka
16. feb 2009

janka--kysnuty slivkovo-skoricovy 😀 No teda, ty si stale nebola s tym zubkom, potvora zase neda
pokoj 😝 a preco si bola na EEG? 😕

drobec--a to mu ako chlapovi staci "iba" salat??? 😕

drobec
16. feb 2009

fyal..mal k tomu doplnok..hrianku na sucho..zdá sa že áno..obed mal domáci fašírku so zemiakovým prívarkom..

fyalynka
16. feb 2009

drobec--zavidim...u nas by som s tym neuspela, keby som mu naservirovala len salat 😒

janka1
16. feb 2009

bola som s tym zubom chcel mi ho dat von , ale sme sa nejako dohodli a zhodli, ze dame liecivu vlozku , mala som sa ozvat o tri tyzdne co a ako a v piatok som volala, ze zub neboli , ze supeer tak nechame este vlozku nebudeme do neho babrat a dnes toto 😠 zariekla som ci cooooo
bola som na EEG lebo som mala stavy bolesti hlavy uz par krat aj trojdnove tak ma neurologicka poslala , vysledky zajtra u dr. na kontrole rano idem na 8.00 😉 ale odkedy beriem lieky od neurologicky hlava este ani raz nezabolela, takze je to na dobrej ceste 🙂

fyal mna kysnute cesto nejako neposlucha...niekedy je supis kolac, alebo buchy, sisky a niekedy je to na figu neviem kde robim problem , alebo v com je problem 😒

janka1
16. feb 2009

drobec u nas nehrozi take nieco ...moj drahy ked ma jedlo bez masa to akoby nic nejedol 🙄

janka1
16. feb 2009

no kde ste sa stratili dievcata

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre