Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
16. feb 2009

janka--ja som pozerala panelak 😀 Tak drzim palec nech vysledky dopadnu dobre 😉 A zubok je
potvora, asi ho bude treba nazaj zablombovat 😝
mne sa tiez uz parX stalo,ze cesto islo do kosa 😖 Bud moze byt nekvalitna muka alebo prilis horuce
mlieko, ktorym sa vlastne zabiju kvasinky a tak cesto nevykysne 😝

idem ja so hajan, prajem pekny vecer a dobru noc 😉

drobec
16. feb 2009

tak sa teším..že u nás stačí aj bezmäsité.. prajem dobrú nôcku.

janka1
16. feb 2009

tak dobru ked ste uz odisla a diiik 😉

janka1
17. feb 2009

dobre ranko dievcata 🙂 teplotky pomerane 😉 prijemny pracovny dnicek 😝

fyalynka
17. feb 2009

pekne predpoludnie 🙂
janka-- ano, teplotka zmerana 😉 len keby som v tej praci nemusela byt 😝 🙄

ale dnes mam za sebou dobry skutok, bola som darovat krv, tak pevne verim, ze to niekomu
pomoze 😵 🙂

alisson
17. feb 2009

Prajem pekný dník všetkým snažilkám..
My s priateľom sa snažíme o bábo 4 mesiac.. Viem nie je to ešte veľa, ale už začínam byť trošku nervózna, tak som začala pátrať na internete a narazila som na vás. Tak dúfam, že sa k vám môžem pripojiť...
Minulý rok v októbri sme sa rozhodli, že je čas na ďieťatko a tak som vysadila antikoncepciu- Triregol, neviem či s ňou máte nejaké skúsenosti...?? a povedali sme si, že začneme so snažením hneď. tak som si nakúpila nejaké vitamínky a pomaly sme začali skúšať. Odvtedy ubehli už 4 mesiace, nakúpila som už kopec testíkov ale nič.. Ani len náznak druhej čiarky...

fyalynka
17. feb 2009

ahoj alisson 🙂 jasnacka, vitaj medzi nami snazilkami 😉 No, 4 mesiace nie je vela...my tiez tak nejako,
aj ked v podstate asi viac. Ja mam za sebou jeden MA v septembri... ☹ 😔 S tou HAK nemam skusenosti,
a pravdupovediac este som o nej nepocula... 😒 a aky mas cyklus po vysadeni? Sledujes nejako ovulaciu - hlienik, meranie BT...? 😅

alisson
17. feb 2009

ahol fyalynka.. No mám dlhší cyklus , mala som 28 dní a teraz mám 35-37 dní. Sledujem si hlien a ovu by som mala mať ale s istotou to neviem povedať... teplotu som si nemerala...

fyalynka
17. feb 2009

po vysadeni to vacsinou tak byva, ze cyklus je dlhsi...ale nie je to pravidlom. Nas je tu par, ktore sme sa
rozhodli merat BT aby sme vedeli kedy je a ci vobec je ovu 🙂 Mozno by ti to pomohlo upresnit a utvrdit
popri sledovani hlieniku 😉

janka1
17. feb 2009

utekam domov z prace 😉 majte sa 😝 😀

janka1
17. feb 2009

nikde nikto ..tak som bola dnes na neuro a vcerajsie EEG nie je v poriadku 😒 takze zajtra ma caka CT hlavy 😨 som zvedava co to bude a ten zub ani nepisem 😠

drobec
17. feb 2009

ahoj janka..a čo zistili na EEG..?..je to vážne?

fyalynka
17. feb 2009

janka--fuuuha 😕 drz sa, dufam ze to dopadne dobre!!! drzim paste...

caf drobec 😉

soni1
17. feb 2009

baby, oklamal vás už niekedy test?

janka1
17. feb 2009

gov, fyal ci je to vazne ani neviem odborne povedane difuzny zaznam s dominantnou beta aktivitou 😒
dr. sa ma pytala ci som nemala strach s EEG lebo takyto stav je ked ma niekto sklony k strachu, depresii,psycho slabosti 😀 takze na mna sa to vobec nehodi , ale ako mi kamos povedal, ze zvonka posobim takto a vnutorne to telo mozno preziva inac CT ukaze viac tak som zvedava 😉

janka1
17. feb 2009

soni mna zatial nesklamal, ale vsetko sa stat moze 😉

janka1
17. feb 2009

malo byt drobec 😀 a nie gov 😉

fyalynka
17. feb 2009

janka-- a mala si strach, nejaku vnutornu nervozitu pred tym? 😕 Asi blba otazka, pretoze mzno kazdy by mal 😒
Potom daj vediet co a ako 😉 myslime na teba 🙂

soni--mna sklamal len v tom, ze kazdy mesiac cakam // a je tam len / ☹ Ale NEoklamal... 😝

janka1
17. feb 2009

fyal nemala so ziaden strach ani naznak strachu 😉
skor teraz mam obavy co na tom CT 😒 ale pokusam sa nato nemysliet lebo myslim na bolest zuba 😢 pojde von budem bez zuba , ale dnes som ho nemohla dat von ked idem zajtra na to CT , STRASNE OBMEDZENIA
ale zajtra to bude des

janka1
17. feb 2009

zienky uz ste pozerali kociky , ktore by sa vam osobne pacili, mne uz asi fakt sibe l, uz nejaky cas prezeram dokola stranky s kocikmi a sondujem a premyslam 😀

matkaxx
17. feb 2009

ahoooj janka ja som sice nova 🙂 no rada by som kecla 😅

matkaxx
17. feb 2009

ahooj janka ja som sice nova ale rada by som kecla 🙂

fyalynka
17. feb 2009

janka--ano, tiez som sondovala kociky, prenosne sedacky a tak 😀 uzasne ma to bavilo, len skoda, ze zatial
len snivam... ☹
Neboj, CT bude ok, musi byt! 😉 Ved tvoj apriiillll sa blizi 😀

matkaxx--vitaj 😉

janka1
17. feb 2009

matkaxx vitaj medzi nami a prispievaj 😉
fyal sak aj tebe sa to blizi ci nie ty mozes aj skor uz teraz v marci ci nie 😉

janka1
17. feb 2009

fyal mala si IP kde je odpoved 😀

fyalynka
17. feb 2009

janka--ziadnu IP nemam ani som nedostala ☹ prepaaaac ☹
aaaanooo, ja mozem aj dnes...keby to slo 😒

fyalynka
17. feb 2009

janka IP 😀

janka1
17. feb 2009

fyal neva poriesime 😉
pozerate ordinaciu? ozaj kde je gov 😕

fyalynka
17. feb 2009

ja pozeram, preto pisem len reklamu 😀 😀 a potom zase ficim na panelaku 😀

netusim kde je gov...ale dlho tu nebola 😕 ☹

janka1
17. feb 2009

taky tak 😀
ale z postele 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre