• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
grafik: http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4
vyzera to síce fajn, ale obávam sa, že teploty zajtra klesnú a bude po nádejnej ovu :angry: . No ale nevadí, dnes posnažilkujeme pre istotu :grinning:
20. feb 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vyzera to nadejne :wink: tak pekne posnazilkujte :grinning:
20. feb 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veď to poistíme a uvidíme.
A čo takto počas dovči porábaš?
Ja som akurát doumývala riad, idem si zaliať kávu a požehliť. A že vaj dovolenka :grinning:
20. feb 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tu mame vodara, isiel este nieco dokupit, lebo mame novu kuch. linku a potrebujeme tam
zapojit vodu :wink:
no a potom musiem ist nakupit a musim si vybavit danove, lebo si podavam sama :unamused:
takze uuuzasna dovca...a tiez tam mam plny kos pradla na zelenie a este aj na pranie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja už aj periem :grinning: . Zatiaľ prvú práčku, ešte niečo určite nazbieram :grinning: . A teraz už aj kávičku popíjam a potom požehlím a snáď poobede budem mať veget :grinning:
A prečo si daňové podávaš sama?
20. feb 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
govi--IP :wink:
20. feb 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal, IP :wink:
20. feb 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
IPčkujete coooo :grinning:
zub zatial neboli je v klude, ale ako na potvoru cez vikend sa ukaze :unamused:
idem dnes na damsku jazdu vecer tak si dame caffe latte sa tesakujem naposledy som ho pila vcera :grinning: ked som bola s dcerou na obed ja som uz zavislacka na latte :unamused:
gov aj mne treba zehlit dieta ide cez vikend na zapas takze sa tesim, ze nemusim obskakovat a aj manzo ide do velkej garaze nieco s autom /kupil si vcera faro / no chlapi , ale aspon upracem aj ja v klude
20. feb 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, no ja som akurát doprala, dožehlila, trošku som povysávala a idem variť segedín a potom ma čaká ešte kúpeľňa :grinning: . Dnes som akási plná energie, no som zvedavá, dokedy mi to vydrží :grinning:
20. feb 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to aj ja tak ked som sama doma gov :wink:
ja akurat obedujem :slight_smile:
20. feb 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ti prajem dobrú chuť. Ja ešte len varím :slight_smile:
20. feb 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaaaaaak a som spat :grinning:

govi--papiere odovzdane, teraz len cakat, co z toho vylezie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
ty si dnes aka sikovna...hmmm :wink: mne sa toci prva varka pradla, este tam mam nachystanu dalsiu :angry:
a tiez este povysavat, prach utriet... :rolling_eyes: :rolling_eyes:

janka--pekna fotecka kocka :wink:
20. feb 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal, aj ty si šikovná, keď už sú papiere vybavené :wink:
Segedín sa vydaril, už sme aj papali a teraz ideme s drahým trošku leňošiť :grinning: . Po práci trocha oddychu a relaxu :grinning:
20. feb 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
govi--eeeeej, vy betari :grinning: :grinning: :grinning: takze relax :grinning: no jo :dizzy_face:

je tu niekto? :confused:
20. feb 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal, ja som tu. S drahým sme si pustili filmik a teraz som sa zobudila . To je tak, keď chcem pozrieť nejaký film, tak zásadne nie poležiačky na gauči
20. feb 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
govi--aspon si si odpocinula a vecer/v noci mozte snazilkovat :grinning:

ja som sa umyla a uz cakam pred tv na panelak :grinning:
20. feb 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal, no snažilkovanie nebude a ak, tak neskoro v noci, drahý ide totižto o chvíľku preč, príde až po polnoci. Ale som si pekne nadspala, tak asi tak skoro nezaľahnem.
Ja tiež sledujem panelák, ale nevidela som staré časti, tak ich pozerám teraz a tie nové dopozerám potom, možno v pondelok, to mám tiež dovču.
Nechce mi vkladať smajlíkov, neviem prečo??????????
20. feb 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je zvlastne..mne sa take este nestalo aby sa nechcelo vkladat smajlikov :fearful: :astonished: :grinning: :sunglasses:
to ja si pojdem asi zachvilu lahnut po panelaku, som nejaka unavena :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal, tak prajem dobrú noc (stále tam nechcú ísť tí smajlíci)
20. feb 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte a je po damskej jazde , ale super bolo sak ako vzdy :wink:
dakujem fyal to aby ste si nemysleli , ze som tmavovlaska, to bolo kedysi teraz som opat melirovana :grinning:
gov dobry napad zajtra aj ja robim segedin kapustu sme od silvestra nejedli a knedlu uz ani nepamatam tento rok to este nebolo :wink:
:frowning2: :unamused: :angry: :confounded: :cry: :pensive: :confused: :rolling_eyes: :fearful:
:slight_smile: :wink: :sunglasses: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :dizzy_face: mne iduuuu
20. feb 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko dievcence pekny vikendik prajem :wink:
21. feb 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne predpoludnie vsetkym :wink:

janka--a mas tusim aj ovela dlhsie vlasy ako na tej prvej fotke, ci nie??? :confused:

ja som :frowning2: lebo ovu zatial nikde :frowning2:
21. feb 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal tato fotka je z leta minuleho roka , potom som sa dala kusok ostrihat a skratit , ale teraz uz vlasy dorastli a mam opat melir takze je aj aktualna :wink: akurat teraz mam o rok viac ako na tej fotke :grinning:
zienky odchadzame smer Tatry takze sa zatial lucim, ale vecer som tu ako na koni :grinning: net je stale s nami :wink:
odkedy cvicim a mem lieky od neurologa a hlava neboli mam chut na vsetok sport :fearful: tak pekny dnicek vecer
21. feb 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, dobré ránko prajem všetkým.
Onedlho sa chystáme s drahým k našim na návštevu, braček mal narodky minulý týždeň a sestra včera, tak ideme oslavovať.
Grafíky mi vyznačili ovu, no nie som si tým ja taká istá.

http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=42838/nummer=6

A stále mi nejde vkladať smajlíky. Idem napísať adminom...
21. feb 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi tu teraz nikto nebude... :unamused:

janka--myslim ze ten jeden rok naviac nebude na tebe nejako vidiet :wink: Inak super, ze ta uz hlavka neboli,
este ze lekar prisiel na to z coho su tie bolesti, lebo to je na zblaznenie, ked hlava boli :frowning2: Tak Sportu Zdar :grinning:

govi--preco si si neni ista ovu? :confused: ved sa grafiky zhodli... :wink: Treba verit ze bola! :dizzy_face:

Ja zatial bez ovu... :unamused: :frowning2: ale este je cas, tak snad v najblizsich dnoch :dizzy_face:

http://www.fertilityfriend.com/home/254404
21. feb 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste??? :confused:

je smutno tu samej :frowning2:
21. feb 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som uz tu je tu niektoooo :confused:
21. feb 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky.

fyal, nie som si istá ovu preto, že dnes teplota klesla a v tomto cykle som už mala také situácie.

Ja som nedávno prišla od mamky, trochu sme pooslavovali, pokecali .... a vy čo porábate takto večer?

A som stále bez smajlíkov. Písala som adminom, ale zatiaľ nič.
21. feb 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gov ja som uz v posteli :wink:
ale citim sa supeeer :slight_smile:
21. feb 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, no tak to je super. Ja si tu ešte chvíľku budem maľovať maľované krížovky a potom zaľahnem
21. feb 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok