• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
a snazilkovat nebudes :wink:
21. feb 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to teda super je...nakolko sa minikam nechcelo lebo zehlenia mam doma vyse hlavy, ale manzo ma ukecal a som aj rada, ze sme vypadli z domu :slight_smile:
do kedy je tu tvoja mama s bracekom tvojim
21. feb 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim tu na Slovensku ?
21. feb 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. feb 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobru nocku govi,idem aj ja pomalinky rano by som chcela skoro na svah :unamused: tak sned sa mi to podari :wink:
krasny vecer ci uz noc :wink: prajem
21. feb 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, mamka odchádza tento týždeň zase preč a príde až niekedy v lete.
Prajem príjemnú lyžovačku zajtra
21. feb 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peknu nedielku prajem :slight_smile:

janka--juuuj, aj ja chcem ist lyzovat :confused: :grinning: dufam, ze si to uzivate :wink:

govi--ja som tiez zatial bez ovu...teda podla grafikov :unamused: aj ked neviem,posledne dni bolo to moje
meranie odflaknute :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vcera vecer ma zacalo pichat pri lavom vajecniku a potom v podbrusku,
tak neviem :unamused: Musime obe cakat co bude... :confounded:
22. feb 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal, ahojky.

No mne klesla teplota - tak ako som predpokladal :(. Takže na nemeckej stránke mi vyznačenú ovu zrušilo, fertility mi to zatiaľ ponechal

http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=42838/nummer=6
22. feb 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ani smajlíky mi stále nejdú :(
22. feb 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
gov nezufaj bude dobre , len vydrz urcite ovula pride :wink:
fyal tak priznaky su jasne snad to aj je ovula, tak snazilkovat a snazilkovat cim viac tym lepsie :sweat_smile:

a co sa tyka nasho predlzenehio vikendu no supeer , ale nechcem vas tu provokovat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes pride aj dcera uz tak budeme spolu vsetci traja :slight_smile:
22. feb 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
govi--no musime dufat, ze ta ovu bola, ale ze pride... :wink:

janka--ja fakt neviem ci to bola ovu...zacalo to vecer, ked sme lehnili pri tv... :confused: Ja som sa nikdy nejako
extra nesledovala, tak to neviem posudit :unamused: ale casovo by to sedelo, myslim na aktualny DC :slight_smile:

ja dovaram obedik a pojdeme papakat :grinning:
22. feb 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal no snad ano...ja mavam prizn aky kazdy mesiac a to take, ze ma boli vajecnik aj podbrusko a mam tlaky strasne az skoro na konecnik ledva chodiim auuu :unamused:
aj my ideme papat dala som si sprchu a ideme to je zivoot, obsluzia, uprataju juuj keby to trvalo dlhoooooooo :grinning:
22. feb 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak az take to nebolo :confused: a kedze to zacalo navecer, tak sme sli po nejakom case buvat, tak ani neviem, ako
to dalej "pokracovalo"...teda zaspala som, v spanku som to nevnimala :unamused:

no ja si musim sama navarit, naservirovat, a potom aj upratat :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. feb 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal nezufaj nie kazda citi ovu niektora to ma a ani nevie ako ja som asi pripad sam o sebe mam strasne bolestivu :wink:
my sa s manzelom smejeme, ze ako budeme plodit ked cez ovu ledva chodim :grinning: :grinning:
ale vzal to vazne a velmi zodpovedne kazde rano zapija tab. kyselinu listovu , moj zlaty :slight_smile:
22. feb 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme na obed :stuck_out_tongue_closed_eyes: dobru chut fyal pridem potom budem kusok relaxovat za pc kym pride manzo s dcerou poobede ide pre nu :wink:
22. feb 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nezufam...ked sa spatne rozpamatam, tak viem ze obcas mavam take bolestive nafuknute podbrusko,
ale nikdy som nesledovala, aky den cyklu to je :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nevenovala som tomu pozornost, mozno to bolo vzdy
nieco uplne ine :unamused:
a to aj tvoj manzelik berie kys.listovu??? :confused: ja som ju naordinovala len sebe :confused:

dobru chut :wink:
22. feb 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme fyal uz sme po :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kyselinu berie aj manzel , pretoze mi gyndoska povedala,zeby bolo dobre a vobec nie na skodu keby to bral aj on,ze vela ludi si mysli, ze je to len pre zeny, ale tvorcom dietea je aj on , takze aj on by mal nieco preto urobit :wink:
ja som brala chvilu calibrum baby plan, ale endokrinologicka mi ho vysadila, lebo obsahuje vela jodu a ja jod beriem kazde rano a to by som uz mala na den vysoku davku , vraj mi uplne staci kyselina listova :slight_smile:
malo % zien planuje tehu takze tu kyselinu neberu a ked otehotnie tak je jasne, ze uz to berie iba ona a muz nie nakolko je uz tehotna :grinning:
co fajne ste mali na obed
22. feb 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zaujimave, tak ju zacnem servirovat aj manzovi :grinning:
ja som tiez vymenila baby pplan za kyselinku list. :slight_smile:

mali sme zeleninkovu polievocku s haluskami a rezne s ryzou a kompotom :grinning:

a vy? :slight_smile:
22. feb 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal pokial nebude proti, vies kazdy chlap je iny, ale je to pre dobro jeho dietata u nas je to aj preto, lebo sme obaja uz po 30ke takze radsej neriskujem :wink:
dali sme si kuraciu polievku , ja som si dala kuracinku s prokolicou a nivou, ryzu a zeleniny kooopec a manzel mal tiez polievku a nejake meso na mexicky sposob :unamused: nieco take :grinning:a samozrejme zeleniny kooopec my sme velmi zeleninovi
:unamused:
22. feb 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odchadzam , prisiel manzel s dcerou ideme niekam :slight_smile: :wink: vecer sa ukazem , ale az neskor lebo som si zarezervovala saunu :wink:
22. feb 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si to uzite paaaaaaa :wink:
22. feb 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ako sa mate? žiadne tehu vo výhľade?
22. feb 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tu dievcata ale iba na skok :wink:
ahojky jane kde sa zas flakas cooooo :slight_smile:
22. feb 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, aj ja som tu len na skok, ideme si s drahým pustiť nejaký film alebo niečo.
Jane, mrkni na moje grafy - sú vyššie, ťahám zas dlhý cyklus a už sa z toho neviem vysomáriť.
22. feb 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gov aky film?
22. feb 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caaafte :slight_smile:

tak ked vy len na skok, tak aj ja...pojdem buvat zachvilu :rolling_eyes:
22. feb 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ste porabali cely den? Ja som dnes pozehlila tu velkuuuuuu kopu pradla, co som len
odkladala :stuck_out_tongue_closed_eyes: a inak pohodova nedela, ktora len velmi rychlo ubehla :unamused:
22. feb 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal ja ani nepisem :wink:
ale citim sa velmi unavena ta masaz ma doriadila uplne pojdem spat aj ja :unamused:
22. feb 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka--tak sa chod natiahnut do postielky a relaxuj :dizzy_face:
bruuu nocku :wink:
22. feb 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal mas prvdu aj tak sa citim...idem hajdy spajdy prajem vam dobru nocku a krasne snazilkovanie :wink: :grinning:
22. feb 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok