Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

janka1
21. feb 2009

a snazilkovat nebudes 😉

janka1
21. feb 2009

to teda super je...nakolko sa minikam nechcelo lebo zehlenia mam doma vyse hlavy, ale manzo ma ukecal a som aj rada, ze sme vypadli z domu 🙂
do kedy je tu tvoja mama s bracekom tvojim

janka1
21. feb 2009

myslim tu na Slovensku ?

janka1
21. feb 2009

😀 😀 😀

janka1
21. feb 2009

tak dobru nocku govi,idem aj ja pomalinky rano by som chcela skoro na svah 😒 tak sned sa mi to podari 😉
krasny vecer ci uz noc 😉 prajem

govinda
21. feb 2009

janka, mamka odchádza tento týždeň zase preč a príde až niekedy v lete.
Prajem príjemnú lyžovačku zajtra

fyalynka
22. feb 2009

peknu nedielku prajem 🙂

janka--juuuj, aj ja chcem ist lyzovat 😕 😀 dufam, ze si to uzivate 😉

govi--ja som tiez zatial bez ovu...teda podla grafikov 😒 aj ked neviem,posledne dni bolo to moje
meranie odflaknute 😅 😝 Vcera vecer ma zacalo pichat pri lavom vajecniku a potom v podbrusku,
tak neviem 😒 Musime obe cakat co bude... 😖

govinda
22. feb 2009

fyal, ahojky.

No mne klesla teplota - tak ako som predpokladal :(. Takže na nemeckej stránke mi vyznačenú ovu zrušilo, fertility mi to zatiaľ ponechal

http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

govinda
22. feb 2009

A ani smajlíky mi stále nejdú :(

janka1
22. feb 2009

ahojte 😉
gov nezufaj bude dobre , len vydrz urcite ovula pride 😉
fyal tak priznaky su jasne snad to aj je ovula, tak snazilkovat a snazilkovat cim viac tym lepsie 😅

a co sa tyka nasho predlzenehio vikendu no supeer , ale nechcem vas tu provokovat 😀 😝 dnes pride aj dcera uz tak budeme spolu vsetci traja 🙂

fyalynka
22. feb 2009

govi--no musime dufat, ze ta ovu bola, ale ze pride... 😉

janka--ja fakt neviem ci to bola ovu...zacalo to vecer, ked sme lehnili pri tv... 😕 Ja som sa nikdy nejako
extra nesledovala, tak to neviem posudit 😒 ale casovo by to sedelo, myslim na aktualny DC 🙂

ja dovaram obedik a pojdeme papakat 😀

janka1
22. feb 2009

fyal no snad ano...ja mavam prizn aky kazdy mesiac a to take, ze ma boli vajecnik aj podbrusko a mam tlaky strasne az skoro na konecnik ledva chodiim auuu 😒
aj my ideme papat dala som si sprchu a ideme to je zivoot, obsluzia, uprataju juuj keby to trvalo dlhoooooooo 😀

fyalynka
22. feb 2009

tak az take to nebolo 😕 a kedze to zacalo navecer, tak sme sli po nejakom case buvat, tak ani neviem, ako
to dalej "pokracovalo"...teda zaspala som, v spanku som to nevnimala 😒

no ja si musim sama navarit, naservirovat, a potom aj upratat 😠 😝

janka1
22. feb 2009

fyal nezufaj nie kazda citi ovu niektora to ma a ani nevie ako ja som asi pripad sam o sebe mam strasne bolestivu 😉
my sa s manzelom smejeme, ze ako budeme plodit ked cez ovu ledva chodim 😀 😀
ale vzal to vazne a velmi zodpovedne kazde rano zapija tab. kyselinu listovu , moj zlaty 🙂

janka1
22. feb 2009

ideme na obed 😝 dobru chut fyal pridem potom budem kusok relaxovat za pc kym pride manzo s dcerou poobede ide pre nu 😉

fyalynka
22. feb 2009

ja nezufam...ked sa spatne rozpamatam, tak viem ze obcas mavam take bolestive nafuknute podbrusko,
ale nikdy som nesledovala, aky den cyklu to je 😖 😝 Nevenovala som tomu pozornost, mozno to bolo vzdy
nieco uplne ine 😒
a to aj tvoj manzelik berie kys.listovu??? 😕 ja som ju naordinovala len sebe 😕

dobru chut 😉

janka1
22. feb 2009

dakujeme fyal uz sme po 😝
kyselinu berie aj manzel , pretoze mi gyndoska povedala,zeby bolo dobre a vobec nie na skodu keby to bral aj on,ze vela ludi si mysli, ze je to len pre zeny, ale tvorcom dietea je aj on , takze aj on by mal nieco preto urobit 😉
ja som brala chvilu calibrum baby plan, ale endokrinologicka mi ho vysadila, lebo obsahuje vela jodu a ja jod beriem kazde rano a to by som uz mala na den vysoku davku , vraj mi uplne staci kyselina listova 🙂
malo % zien planuje tehu takze tu kyselinu neberu a ked otehotnie tak je jasne, ze uz to berie iba ona a muz nie nakolko je uz tehotna 😀
co fajne ste mali na obed

fyalynka
22. feb 2009

no zaujimave, tak ju zacnem servirovat aj manzovi 😀
ja som tiez vymenila baby pplan za kyselinku list. 🙂

mali sme zeleninkovu polievocku s haluskami a rezne s ryzou a kompotom 😀

a vy? 🙂

janka1
22. feb 2009

fyal pokial nebude proti, vies kazdy chlap je iny, ale je to pre dobro jeho dietata u nas je to aj preto, lebo sme obaja uz po 30ke takze radsej neriskujem 😉
dali sme si kuraciu polievku , ja som si dala kuracinku s prokolicou a nivou, ryzu a zeleniny kooopec a manzel mal tiez polievku a nejake meso na mexicky sposob 😒 nieco take 😀a samozrejme zeleniny kooopec my sme velmi zeleninovi
😒

janka1
22. feb 2009

odchadzam , prisiel manzel s dcerou ideme niekam 🙂 😉 vecer sa ukazem , ale az neskor lebo som si zarezervovala saunu 😉

fyalynka
22. feb 2009

tak si to uzite paaaaaaa 😉

jane1
22. feb 2009

ahojte, ako sa mate? žiadne tehu vo výhľade?

janka1
22. feb 2009

som tu dievcata ale iba na skok 😉
ahojky jane kde sa zas flakas cooooo 🙂

govinda
22. feb 2009

ahojte kočky, aj ja som tu len na skok, ideme si s drahým pustiť nejaký film alebo niečo.
Jane, mrkni na moje grafy - sú vyššie, ťahám zas dlhý cyklus a už sa z toho neviem vysomáriť.

janka1
22. feb 2009

gov aky film?

fyalynka
22. feb 2009

caaafte 🙂

tak ked vy len na skok, tak aj ja...pojdem buvat zachvilu 🙄

fyalynka
22. feb 2009

co ste porabali cely den? Ja som dnes pozehlila tu velkuuuuuu kopu pradla, co som len
odkladala 😝 a inak pohodova nedela, ktora len velmi rychlo ubehla 😒

janka1
22. feb 2009

fyal ja ani nepisem 😉
ale citim sa velmi unavena ta masaz ma doriadila uplne pojdem spat aj ja 😒

fyalynka
22. feb 2009

janka--tak sa chod natiahnut do postielky a relaxuj 😵
bruuu nocku 😉

janka1
22. feb 2009

fyal mas prvdu aj tak sa citim...idem hajdy spajdy prajem vam dobru nocku a krasne snazilkovanie 😉 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre