Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

janka1
24. feb 2009

fyal poviem poviem chystam sa na rano 😉
no, ze ste skocili so snazenim, lebo uz nemusis nieeeeeeee uz to je chytene ci nebola ta ovula ci sa pletiem ci mi uz sibe ci co?

jane ahooj ako priznaky uz suuuu nejake 🙂

fyalynka
24. feb 2009

jane caf 😉 co nove?

kpn--chod uuuuuuplne hore a tam mas nastavenia---tam si mozes doplnit odkial si, ci si snazilka atd. 😉
mas tam aj internu postu (IP) 😉

janka1
24. feb 2009

a mozes si daj aj svoju fotocku nech vieme aka si mlada kocka 😉

fyalynka
24. feb 2009

janka--no pri nasom stasti neviem neviem ☹ grafik este ovu nevyznacil, ale vyzera to nadejne, uvidim
ake budu teplotky nadalej 😉

janka1
24. feb 2009

😉 😉 😉 😉 fyal

fyalynka
24. feb 2009

janka---nadejne som myslela len na ovu...tehu je vo hviezdach 🙄

kpn
24. feb 2009

Hotovo ... jupiii o s fotkou, no neskutocne celkom lahke a intuitivne ovladanie 😉

fyalynka
24. feb 2009

kpn--kam si zdrhla? 😕 si zabludila? 😅
este som si docitala tvoj dotaz z predoslej strany---tie cviky su rehabilitacia, na ktore janka chodi, koli
chrbtici 😉

fyalynka
24. feb 2009

kpn--no aka si ty sikulka a kocka 😉 pekna fotka 🙂

janka1
24. feb 2009

fyal sak ked je ovu tak bude aj tehu 😉
zeny ja som to odkladala toolko rokov a mi pride take zaujimave a dlhe cakanie na april, ale uz sa to krati a ako sa tesim normalne nechapem samu seba 😀 asi mi fakt sibe to asi preto , ze vo stvrtok mrchu cakam asi hormony 😀
konecne hlava neboli suprova tabletocka jaj ale ju mam rada 😀

fyal o chvilu ide panelak 😉 pozeras aj ordinaciu jaaaj dnes panelak pojde neskor , ze 😒

fyalynka
24. feb 2009

janka--jojojo, najprv ordinujem a potom zijem zivot v panelaku 😀 😀 😀
no inak minuly mesiac bola ovu a vtedy aj snazilkovanie a nic 😠 ☹ 😢 Takze u mna asi ovu
nie je zaruka 😒 😔
nechces zacat "uz" hned teraz po ms...naco cakat ten mesiac? 😀

idem hodit sprsku 😎

kpn
24. feb 2009

Jane ... georg je moj pc, chcela som aby sa i on citilako sucast rodiny 🙂

kpn .... skratka mojho mena (Katarina) new priezviska (P) a rodneho (N)... chcela som phoenixi ale uz bolo obsadene

Fyal... nie nie nezdrhla som, len mi to trosku dlhsie trva
😵

janka1
24. feb 2009

kpnka 😉 super jaaaj ala by som na svadbu a aj na vlastnu si to zopakovat 😉
ideme na svadbu v juni 😅 sa tesim, len co si obleciem ked to vyjde uz budem gulata urcite 😀 mam ja starosti , zeeeeee 🙂

fyalynka
24. feb 2009

janka--no ja ti to mooooc prajem to zagulatenie tehulkovske 😵 😵 to aby si nas potom nakazila
tymi tehu-virusikmi 😀 😵

janka1
24. feb 2009

jeej takl katka ahooj 😉
fyal ja taky tak 😀 ordinacia a potom panelak 😝
nie nechcem moja chcem januarca 😝 😀 viem, ze nepochopis, ale niekedy ti to vysvetli m😉
sprchu som si dala hned ked som dosla domov , uvarila si cajicek, zapila tabl. a sup pod paplon 😉
sme len my dvaja doma tak je tak tichoooo ☹ uz mi chyba nase dieta 😀

kpn
24. feb 2009

Janka : svadbicku, fuha hned by som si zopakovala, i ked asi by som uz volila iny typ, niekde v zahranici pri
mori...romantika a bez stresov, ci stiham abo nie

A ak by to vyslo, z coho by sme sa vsetci s tebou tesili, tak ten 4 mesiac este nie je taky zly, ci ano. Kamaratka bola v 6 a nikto by na nu nepovedal, ze je tehotna dokonca jej to ani verit nechceli. Az potom sa zacala narychlo gulatit

janka1
24. feb 2009

fyal vsetky naraz budeme uvisdis 😉

kpn
24. feb 2009

Janik a ked sa podari, tak sup s virusom na vsetky linky 🙂

kpn
24. feb 2009

Janka januarove baby....su niecim vynimocne?

janka1
24. feb 2009

katka neviem ,tazko povedat pri prvom som bola do 7 ako lan az potom ake take brusko nic moc, ale teraz uz mam aj inu vahu, inu postavu a problemy so stitkou, a druhe tehu a po 30 ...no uvidime ako to bude az to bude 😀

janka1
24. feb 2009

katka no asi su 😉

kpn
24. feb 2009

Samozrejme uvidis, ale na druhej strane uzivat si to budes tak ci tak (ci uz sa gulatit budes od 3 alebo neskor). Pozeram, ze mas 12 roc. syna --- to bude aky vekovy rozdiel. Takze mozno sestricka abo brasko pre Vladislava.

janka1
24. feb 2009

moj drahusik by chcel chlapca nakolko nemame pokracovatela ich rodu 😒 a kedze vsetci chlapi su januarovi moj otec, manzel aj svokor tak by bolo pekne a zaujimave to mat v januari 😀 a v kazdom mesiaci uz niekoho z rodiny mame , tak ostal ten januar......ale moj prepokladany termin porodu /teraz si nemyslite , ze som stroj a mi sisi/ je 30.december 😀 ked porodim skor bude decembrove a ked sa podari podrzat tak januarove 😀 😀 😀 raz ma isto pochopite 😀 😀 😀 😀

janka1
24. feb 2009

mam dcerku 😨

kpn
24. feb 2009

Inak Janik s fayl ste dobre akcne....ordinacia, panelak, po boku manzel, a este i net, tak taktuto kombinaciu by moj chlap asi tazko zvladol 😀 .

janka1
24. feb 2009

vola sa VLADKA a je v albume 😉

kpn
24. feb 2009

Janik prepac...ja uz ani nedovidim na ten monitor bez okuliarkov....Najskor som tam citala nejake ruske muzske meno, potom sa zapozerala a videla Vladka a on je to ona. Mrzi ma ... 😅

janka1
24. feb 2009

nebooj katka zvykne si 😀
manzel je v pracovni ja v spalni 😉
a prave mi priniesol cajicek 😀 lebo ja ked sa dostanem pod paplonik uz ma nik nevyziahne z pod neho 😝

janka1
24. feb 2009

KATKA TERAZ POZRI A UZ SA NEPOMYLIS 😀 ;
fyal sa zabudla v tej sprche asi 😉
jane kde si zmizla , len si nakukla a uz ta niet 😕

janka1
24. feb 2009

fyal ordinaciaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😅 zaciiiiiiiina

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre