• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
ja :confused: nka1- testov som ocikala, ze sa to ani poratat neda, naposledy v sobotu a vzdy negativne. Vraciat nevraciam, ale mala som zvlastne tazky zaludok a od minuleho tyzdna ma casto pali zaha.
:confused:
24. feb 2009 o 21:03  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janka--ja viem ze pokracuje, to som cez reklamu vytrhla manzelovi laptop a kym som precitala co ste
vsetko napisali...bolo po reklame :grinning: teraz si zohrieva veceru :grinning: :grinning: vyuzivam kazdu sekundu :grinning:

jurkina--veru, co testy? :confused: :confused: ja teda fakt neviem...si zahadna... :sweat_smile:
24. feb 2009 o 21:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak na toto si pockam som zvedava co to je ked nie tehu ako pise jane tak fakt neviem :fearful:
24. feb 2009 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jane1- vsak mi to vsetci hovoria, len si nechcem robit plane nadeje. Doktorka, vraj to mozu byt aj hormony po skonceni antikoncepcie. Tu som dobrala koncom oktobra
24. feb 2009 o 21:05  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jurkina--ty si zahada celeho konika :confused: ja fakt neviem, a veru sa nemozem dockat tiez tvojich vysledkov :astonished:
24. feb 2009 o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fyal veceru, teraz co si tehu? :grinning:
24. feb 2009 o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
urcite vas budem priebezne informovat, a vy kocky ako pokracujete?
24. feb 2009 o 21:06  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
manzelik si zohrieva veceru!!! nie ja :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: ja nemoooozem tak neskoro :grinning:
24. feb 2009 o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Jurkina, a aku antikoncepciu si brala?? Ak nizkodavkovu, tak az taketo vykyvy by nemala sposobit. Jasne otazka tiez je ako dlho si ju brala, ale tak ci tak a este aj tie kila na viac, to vyzera prave na tehu. :slight_smile:
24. feb 2009 o 21:07  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jurkina, no to dufam ze sa ozves, teraz si sa dlho neukazala :unamused:
24. feb 2009 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Janka1.... tak uz su tam i nejake foto, a to male babo ma napasmalo. Celkovo som to citila i pred tym nez vobec bola na svete, ale ako nahle prisla do nasich zivotov bolo mi to jasne.. Nas drobcek, krsna menom Vanes
24. feb 2009 o 21:08  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Damy docasne sa odmlcim idem svojej polovicke striihat bradu
Zatial ahojte a pekny vecer. :grinning:
24. feb 2009 o 21:09  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fyalynka dik, teda, ale ja uz by som rada vedela, ze na com si stojim(alebo skor cisi nieco pestujem :grinning: ) tak velmi by som chcela a mangel je cely nervozny z cakania
24. feb 2009 o 21:09  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jurkina, nechapem že testy nic, ked aj tie priznaky mas, to je divne veru. kedy ze to ides na tu krv?
24. feb 2009 o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kpn brala som Yasminelle, to je tusim nizkodavkova asi rok a inu predtym asi 4 roky. To bolo nieco triquillar alebo tak
24. feb 2009 o 21:11  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jurkina--ved sa mu ani necudujem :confused: tak dlho tapat v neistote :confounded: drzim palce :wink:

kpn- pekna svadobna fotka, boli ste peknucki :dizzy_face: :wink: ty takto upravujes image mangelovi - strihanim brady? :grinning:
24. feb 2009 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jane v utorok o tyzden, skor sa vraj nedalo. a vysledky trvaju 1 az 2 tyzdne :frowning2:
24. feb 2009 o 21:13  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj tak nerozumiem, ze ti este nebrali krv sa mi to zda nejake zdlhave :unamused:
24. feb 2009 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
boooze, jurkina :confused: no keby si mala byt naozaj tehu, tak tebe to potvrdia tusim az vo 4.mesiaci :fearful: :confused:
24. feb 2009 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fyal nestras, lebo jedna kolegyna tak bola, jej zistili az ked bola 4 a pol mesiaca tehotna, asi som to uz spominala, jej furt tvrdili, ze ma nejaky zapal a ju dopovali antibiotikami, to su celi briti :rolling_eyes:
24. feb 2009 o 21:19  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
preco si nezasla k dr. tu na slovensku ked si tu bola
24. feb 2009 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ale tak tam je to akože bežné? čo šetria na krvných testoch? maju veget? som v šoku
24. feb 2009 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Fyalynka: dakujem. A manzelova brada je zahada, nerad je bez nej bo vyzera ako deculo, ale sam si ju nevie upravit, tak sa mu o nu staram ja. Ale na vlasy ma este nepsutil, a taaaak velmi by som chcela. Neviem preco sa toho tak boji ? :grinning:
24. feb 2009 o 21:20  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no moja, ja ta nechcem strasit, ale podla toho pristupu lekarov ako pises...by som nebola prekvapena :unamused:
nic v zlom, ale tu na SR by ta nenechali urcite tak dlho cakat :confounded:
24. feb 2009 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ved možu aj niečo zanedbať!!! a vobec, sak na UTZ BY už dávno bolo vidiet bábo
24. feb 2009 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekne fotocky katka :wink:
odkial si ? si mi nejaka povedoma :unamused:
jane tu sa tak neplasia, zena, pokial nie je 12 tyzdnov tehotna, ju za tehotnu nepovazuju, kvoli mnozstvu skorych potratov teda setria na krvnych testoch a ani sa s tebou nebavia.
janka a doma som nemala kedy a hlavne by som musela platit, lebo zdravotnu mam iba tu v anglicku.
24. feb 2009 o 21:23  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veru...aspon ten UTZ mohli spravit :confused: :unamused:
jurkina dnes sa da vsetko a vsade vybavit :wink:
24. feb 2009 o 21:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fyal skoncila ordinacia :wink: o chvilu panelak :grinning:
24. feb 2009 o 21:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok