• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
janka1..nie sú to len hormony..je to normálna vec, že sa bojíš..veď ja po mojej DN..som nejazdila 10 rokov a vždy, keď ide manžel sám na aute., alebo naši..som celá bez seba..len aby sa niečo nestalo.. teraz je tých nehôd veľmi veľa..a keď to tak nasávame z médii..tak sa nečudujem, že sa bojíme..prajem krásny víkendík..už si to..
26. feb 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, no keď mám dovču, tak vegetím :slight_smile: . Upratané mám, maximálne tak pustím práčku a leňoším :grinning:
26. feb 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko :slight_smile:

govi--tak zase vegetis :confused: teda pekneho hadika si si vytvorila v grafe :confused: No uz by mohol byt koniec, ze? :sweat_smile:
ozaaaaj a co ked si tehu? :grinning: :wink:

janka--aj ja uz makam v praci :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak mrcha prisla, no fajn ked sa tesis :wink:

drobec--to mi je luto ze to nevyslo, a vyzeralo to tak nadejne :frowning2: hlavu hore, bojujeme spolu dalej :slight_smile:

moj grafik: vyznacil mi ovu :dizzy_face: http://www.fertilityfriend.com/home/254404
26. feb 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec dik :wink:
gov no lebo ty ked mas dovcu vzdy nieco robis, malo relaxujes , ale dnes je to ok. :grinning:
idem do prace ozvem sa ...ked sa k tomu dostanem :wink:
26. feb 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, no ja ťažko len tak obsedím na jednom mieste :grinning: . Možno sa dnes trošku povenujem kvitočkom, mám nejaké mušky v hline, tak ich prestriekam alebo čo a na jednom kvete mám puklice :grinning: , tak tých sa chcem zbaviť alkoholom :grinning:

fyal, ty máš pekný grafík :wink: . A môj hadisko mi už ide na nervy. No možno by to teraz mohla byť ovu - konečne :grinning:
26. feb 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
govi--no musi to byt ovu ked chceme spolu on-line kocikovat :wink: :grinning: drzim palecky :slight_smile:
26. feb 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal ahoj, prisla prisla jak hodinky...jasne, ze sa tesim ved je predposledna :grinning: aspon dufam
gov aj ja mam v dvoch crepnikoch musky a nechapem asi hliona bola divna tiez mi treba presadit a zahynula mi nejako orchidea :unamused: ale necham ju pozno sa pozbiera este aj rodinne stastie uschlo po 5 rokoch :confused:

gov ten tvoj had je naozaj zaujimavy aj ked som doteraz grafom velmi nerozumela , ale odkydy cumim na vase pochopila som pointu :grinning: :grinning: ani vysoku skolu nato netreba :slight_smile:

som v praci , ale tam ma boli brucho, ze sa mi nic nechce a je mi zima no neznasam tieto stavy

:stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
26. feb 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to teda áno. Proste to musí byť ovu a hotovo. Inú variantu nepríjmam :grinning:
26. feb 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka--co nepolievas kvietky? :confused: Mne sa tiez stalo, ze mi vyschli...ja polejem len ked si spomeniem :grinning:
inak take stavy poynam veeelmi doverne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

govi--super pristup, jedine len a len ovu :wink:
26. feb 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, ja som mala najprv na hline pleseň, tak som bola v záhradkárstve, že čo na to a predavačka mi hovorila, že to preto som mala pleseň, lebo som hlinu kupovala v hypermarkete a nie u nej v záhradkárstve. Tak som kúpila vrecúško zeminy od nej, doma som ju "prepiekla" v rúre a zasadila kvety. No a v tej zemine sa mi vytvorili mušky a lietajú po celom byte. :grinning: . Tie mrchy sa teraz nasťahovali aj do ostatných kvetov, tak si aj s tými puklicami pripadám ako v ZOO :grinning: :grinning:

fyal - no predsa optimisticky naladená a snáď si aj ovu dá povedať :grinning:
26. feb 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal polievam , ale neviem co sa stalo asi sme velmi doma kurili :grinning:
ale nie preniesla som ich na vianoce na ine okno lebo som robila vianocnu vyzdobu a tam mi to neseklo a zas tym kvetom neseklo asi na tom druhom okne :unamused:

zbytocne km robim do prace , prisla som sem a nic nerobim , lebo sa mi nechce a je mi na ho..o cakam kolegu a idem domov
26. feb 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka--chod si lahnut, aj mne najviac pomoze stiahnut sa do klbka a spinkat :wink:

govi--inak u nas v praci nam lietaju take male otravne potvorky, tiez tu mame kvety...tak len
buchame po stole a plieskame rukami, co sa ich snazime pozabijat :grinning: :grinning:
26. feb 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal, tak to isté robím aj ja teraz :grinning:

janka, tak bež domov a choď si ľahnúť :slight_smile:
26. feb 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, dnes som mala mat TP :frowning2: :pensive: :cry:
26. feb 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal :pensive: . Je mi to ľúto :frowning2: . Asi smutný deň :frowning2: .
26. feb 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
govi dakujem :frowning2: no...vcera som mala poriadnu depku z toho, som si poplakala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dnes idem k dr., lebo ma uz mesiac boli hrudna kost a rebra :confused: asi z chrbtice, tak uvidim co z toho bude...
teraz som myslienkami radsej v tomto probleme :unamused:

janka--asi sa pridam do klubu :unamused:
26. feb 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal, fakt na to radšej nemysli, lebo sa dostaneš do depky :frowning2: . A z čoho ťa bolí hrudná kosť? Čo ty vystrájaš? :confused:
26. feb 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
govi IP :wink:
26. feb 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz som spat v praci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobru chut obedujucim :wink: (teda aj sebe :grinning: )
26. feb 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne vypadol net :angry:

ja som mala sýte raňajky, tak neviem, kedy budem obedovať :grinning:
26. feb 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ranajkovala len jogurt a bebe keksiky o 8 rano a to mi uz vytravilo :grinning:

co dobre chystas na obed? (potrebujem inspiraciu :confounded: )
26. feb 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
govi-- kam si zmizla? :confused:
26. feb 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal, ja som teraz polievala kvety a pripravovala som ten zázrak na zničenie hnusných mušiek :grinning: . Teraz tie kvety zastriekam tým zázrakom, pootváram okná a medzitým skočím nakúpiť, nech tu nesedím v kose :grinning: . Ale do 15 minút som späť :wink:
26. feb 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj, len si daj pozor, aby si sa nepriotravila tym sajrajtom na musky, nedychaj to, poriadne vetraj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už som tu aj z obchodu. Našťastie celá, ani priotrávená a ani nijako inak zranená, ale jedna fľaša na postrekovanie mi akosi nefungovala, tak som improvizovala :grinning:
26. feb 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako si improvizovala??? :confused:
26. feb 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte :wink:
som ok ibalgin zabral uz mi je gajn :wink: aj na obed som bola
aj gyndoska volala :unamused: vysledky z cytologie ukazali nejaky zapal mam prist na dalsi tyzden na nejaky este ster a pre ATB. no super to ide so mnou :confused: ale ked len zapal tak ok
do Polska idem az zajtra lebo dietatu sa zmenili plany so zapasom tak sme to kusocek pomenili :wink:

fyal co mas s chrbticou?
26. feb 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mala som takú fľaštičku od laku na vlasy, tak som to do toho preliala a s tým som to skúšala, ale malo to taký blbý rozprašovač ... no ale aspoň dúfam, že to zaberie a mušky zmiznú :grinning:

janka, tak len pekne pohodička, a pozor na seba, keď máš zápal :wink:
26. feb 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj janka, som rada ze uz ti ok :wink: To mas dobre, ze ti ibalgin zabera, mne uz nie na MS bolesti...musim
si davat silnejsie analgetika :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
napisem ti IP :wink: lebo nechcem sem vypisovat diagnozy ktore sa netykaju nasej temy :zipper_mouth:
a kde si nabrala zapal??? :confused: no musis sa dat pekne do poriadku, apriiil sa blizi :slight_smile:
26. feb 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vobec netusim kde , ved ma ani nic neboli :fearful: :confused:
ozaj zienky my sme tu skoro vsetky janky :slight_smile: ja /janka fyal /janka gov/janka a predpokladam, ze aj jane je janka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. feb 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok