• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
no veru, samé janky. To bude búrlivá oslava menín :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. feb 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To mas pravdu janik, len ja som lietadlo na K.

Ahojte zienky opat spat zo skoly.

Janka1: janik ja si na tituloch nezakladam a radsej ho ani do tlaciv nevypisujem. Studujem lebo ma to aspon zatial bavi. A pracovala som popri skole vyse 3 rokov ako recruit konzultant, ale casovo to bolo tak narocne, ze teraz si vychutnavam iba skolicku.

Fyal: som v 2 rocniky, takze este ma caka tento semester a cely buduci rok. Taaak rychlo to leti, ze o chvilu budem musiet uvazovat co dalej.
26. feb 2009 o 14:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal pozrela som si vas albumik svadobny :grinning: krasny fotocky :wink:
26. feb 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ved ja som nenarazala na teba :fearful: ja vseobecne, ze som leniva na ucenia na vysku ja na take nie som :wink:
26. feb 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tomu rozumiem, nie kazdy sa v tom vyziva. I ja osobne mam radsej prax ako teoriu, ale po pracovnom workoholizme som si povedala, ze chvila oddychu mi celkom dobre padne. Aspon kym ( dufam, ze cim skor sa zabyvame, kym pride babo .... atd). Ved to poznas, clovek sa stale za niecim nahana a pachti a po case sa obzrie a i zabudne, ze co bola prvotna myslienka :slight_smile:

xi xi
26. feb 2009 o 14:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky kpn :slight_smile: .
Môj drahý študoval denne doktorandské a vyzeralo to, že aj ja by som musela ísť, keby som si nenašla prácu, ale našťastie sa to neudialo, lebo mňa by to nebavilo :grinning:
26. feb 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz nech je 21.8. sa tesiiiiiiiiiiiiiiim na nasu paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaartyyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ahoj katka---ty budes cestny host na nasej oslave :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

janka-- óóóó, dakujeme za pochvalu :dizzy_face: :dizzy_face:
26. feb 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je mile...ja som zas toho svojho hned v zaciatkoch odhovarala. Este ho pochytila idea, ze i on sa vyda na tuto drahu, ale som rada, ze ho to rychlo preslo. Dnes chuda moje maka 11 hod denne, a mozno niekde v kutiku dusa na man i nadava, ale ja viem, ze je to lepsie, ako keby sme mali obaja byt na PhD.
26. feb 2009 o 15:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky fyal...a akaze party sa to chysta??? :dizzy_face: , len nech nie som v prednych radoch a prosim ziadne talare ani oslovenia vasa honorabilita :grinning: :grinning: :grinning:

Toho sa napocuvame v skole pri zahajeni new roku, a je to hruza len 5 minut sa oslovuju podobnymi frazami a az potom prejdu k veci "neveci"
26. feb 2009 o 15:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka---party bude 21.8. to mame meninyyyyy my "JANKY" :grinning: :grinning: :grinning:
ucast je ale pod jednou podmienkou: Kazda musime byt tehu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. feb 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..... janulky moje zlate.... no kiez by sa naplnili tvoje slova a kazda z nas by sa tam nejako dogulala. I ked to by tam musela byt velka kopa jedla, aby uspokojila vetky gulocky-tehulky v cca 5-6 mesiaci.

Dobre ale myslim na to, a uz pomaly zacnem vypekat...seche do vtedy vydrzi
26. feb 2009 o 15:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to urobime velky najazd do nejakej fajnej restiky :grinning: :grinning: :grinning:

babulky, letim domko z prace...idem este do mesta nieco vybavit a potom sa ohlasim :wink:
26. feb 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial ahojky
26. feb 2009 o 15:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal, tak to si nám zasadila tvrdú podmienku :grinning: . Ale veľmi rada ju splním :wink: :grinning:

kpn, no to by ozaj bolo dosť ťažké, keby ste obaja boli na phd. A to ešte keby ste robili spolu :unamused:
26. feb 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry napad to stretko a ta podmienka :grinning: suhlasiiiiiiim :wink:
26. feb 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Govi veru veru, ale nastastie ja som humanitne zamerana (mam psycho) a manzel je technik (zo stavebnej).

Takze juchu na plnenie povinnosti. Len to najskor musi prist polovicka home. :unamused:

Idem narychlo poupratovat, a nieco urobit na veceru...majte sa krasne
26. feb 2009 o 15:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kpn, aj ty sa maj krásne :slight_smile:

Janka, no fyal je nekompromisná :grinning: . Ale to vieš, podmienky sú podmienky :grinning:
26. feb 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá..ako sa Vám darí?Čítam, že sa chystá na 21.8. velikánska párty..aj by som sa pridala..lenže neoslavujem v daný dník meniny..nevadí?
26. feb 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec, ak budeš tehu, tak to vôbec nevadí, že nie si janka :grinning: :grinning: :grinning:

no pozerám von oknom a sneží :angry: :angry: :angry: . A ja som sa už tešila na jar :frowning2:
26. feb 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caaawte zlaticka :wink:

ste ma potesili, ze ste zobrali tu podmienku vazne...to sa mi paci :grinning: :dizzy_face: takto to pekne spolu dokazeme
a dotehulkujeme so stastnym koncom :dizzy_face:

drobec--ty budes dalsi cestny host nas oslavenkyn :grinning: Samozrejme heslo: "podmienka splnena" :wink:
26. feb 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak u nas prsalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak si viete predstavit teraz tu blackanicu po tej nedavnej snehovej nadielke :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
26. feb 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal, no u nás posnežovalo, ale u nás je čľapavica už od včera :angry:
26. feb 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je to najhnusejsie...ked snezi - fajn, je to pekne, ale ked na to hned naprsi :stuck_out_tongue_closed_eyes: Uz nech kvitnu
kvietky, stromy, nech je zelena trava a vsetko voni... :slight_smile:
26. feb 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už tiež chcem jar, slniečko, teplúčko ... a nie sa stále babušiť do zimy. Ja som taký letný typ, potrebujem slniečko a hneď mi je lepšie, hneď pookrejem. Zima je už na mňa dlhá :confounded:
26. feb 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uplny suhlas :wink: ja som narodena v maji, takze milujem tu jarnu majovu vonu :grinning:
26. feb 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa narodila v júli, tak ja zbožňujem leto :dizzy_face:
26. feb 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moj brasko je julovy :slight_smile: si rak? :sweat_smile:
26. feb 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte varime, pecieme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja som novembrova brrrrrrr :grinning:
26. feb 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka--tak si nedavno oslavovala :slight_smile:

idem sa okupkat :wink: ked sa neutopim, tak zachvilu som tu :grinning:
26. feb 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš