Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

govinda
26. feb 2009

no veru, samé janky. To bude búrlivá oslava menín 😀 😀 😀

janka1
26. feb 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kpn
26. feb 2009

To mas pravdu janik, len ja som lietadlo na K.

Ahojte zienky opat spat zo skoly.

Janka1: janik ja si na tituloch nezakladam a radsej ho ani do tlaciv nevypisujem. Studujem lebo ma to aspon zatial bavi. A pracovala som popri skole vyse 3 rokov ako recruit konzultant, ale casovo to bolo tak narocne, ze teraz si vychutnavam iba skolicku.

Fyal: som v 2 rocniky, takze este ma caka tento semester a cely buduci rok. Taaak rychlo to leti, ze o chvilu budem musiet uvazovat co dalej.

janka1
26. feb 2009

fyal pozrela som si vas albumik svadobny 😀 krasny fotocky 😉

janka1
26. feb 2009

katka ved ja som nenarazala na teba 😨 ja vseobecne, ze som leniva na ucenia na vysku ja na take nie som 😉

kpn
26. feb 2009

Ja tomu rozumiem, nie kazdy sa v tom vyziva. I ja osobne mam radsej prax ako teoriu, ale po pracovnom workoholizme som si povedala, ze chvila oddychu mi celkom dobre padne. Aspon kym ( dufam, ze cim skor sa zabyvame, kym pride babo .... atd). Ved to poznas, clovek sa stale za niecim nahana a pachti a po case sa obzrie a i zabudne, ze co bola prvotna myslienka 🙂

xi xi

govinda
26. feb 2009

ahojky kpn 🙂 .
Môj drahý študoval denne doktorandské a vyzeralo to, že aj ja by som musela ísť, keby som si nenašla prácu, ale našťastie sa to neudialo, lebo mňa by to nebavilo 😀

fyalynka
26. feb 2009

uz nech je 21.8. sa tesiiiiiiiiiiiiiiim na nasu paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaartyyyyyyyyyy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ahoj katka---ty budes cestny host na nasej oslave 😀 😀 😀 😀

janka-- óóóó, dakujeme za pochvalu 😵 😵

kpn
26. feb 2009

To je mile...ja som zas toho svojho hned v zaciatkoch odhovarala. Este ho pochytila idea, ze i on sa vyda na tuto drahu, ale som rada, ze ho to rychlo preslo. Dnes chuda moje maka 11 hod denne, a mozno niekde v kutiku dusa na man i nadava, ale ja viem, ze je to lepsie, ako keby sme mali obaja byt na PhD.

kpn
26. feb 2009

Ahojky fyal...a akaze party sa to chysta??? 😵 , len nech nie som v prednych radoch a prosim ziadne talare ani oslovenia vasa honorabilita 😀 😀 😀

Toho sa napocuvame v skole pri zahajeni new roku, a je to hruza len 5 minut sa oslovuju podobnymi frazami a az potom prejdu k veci "neveci"

fyalynka
26. feb 2009

katka---party bude 21.8. to mame meninyyyyy my "JANKY" 😀 😀 😀
ucast je ale pod jednou podmienkou: Kazda musime byt tehu 😵 😵 😵

kpn
26. feb 2009

😀 😀 😀 😀 ..... janulky moje zlate.... no kiez by sa naplnili tvoje slova a kazda z nas by sa tam nejako dogulala. I ked to by tam musela byt velka kopa jedla, aby uspokojila vetky gulocky-tehulky v cca 5-6 mesiaci.

Dobre ale myslim na to, a uz pomaly zacnem vypekat...seche do vtedy vydrzi

fyalynka
26. feb 2009

to urobime velky najazd do nejakej fajnej restiky 😀 😀 😀

babulky, letim domko z prace...idem este do mesta nieco vybavit a potom sa ohlasim 😉

kpn
26. feb 2009

zatial ahojky

govinda
26. feb 2009

fyal, tak to si nám zasadila tvrdú podmienku 😀 . Ale veľmi rada ju splním 😉 😀

kpn, no to by ozaj bolo dosť ťažké, keby ste obaja boli na phd. A to ešte keby ste robili spolu 😒

janka1
26. feb 2009

dobry napad to stretko a ta podmienka 😀 suhlasiiiiiiim 😉

kpn
26. feb 2009

Govi veru veru, ale nastastie ja som humanitne zamerana (mam psycho) a manzel je technik (zo stavebnej).

Takze juchu na plnenie povinnosti. Len to najskor musi prist polovicka home. 😒

Idem narychlo poupratovat, a nieco urobit na veceru...majte sa krasne

govinda
26. feb 2009

kpn, aj ty sa maj krásne 🙂

Janka, no fyal je nekompromisná 😀 . Ale to vieš, podmienky sú podmienky 😀

drobec
26. feb 2009

ahojte dievčatá..ako sa Vám darí?Čítam, že sa chystá na 21.8. velikánska párty..aj by som sa pridala..lenže neoslavujem v daný dník meniny..nevadí?

govinda
26. feb 2009

drobec, ak budeš tehu, tak to vôbec nevadí, že nie si janka 😀 😀 😀

no pozerám von oknom a sneží 😠 😠 😠 . A ja som sa už tešila na jar ☹

fyalynka
26. feb 2009

caaawte zlaticka 😉

ste ma potesili, ze ste zobrali tu podmienku vazne...to sa mi paci 😀 😵 takto to pekne spolu dokazeme
a dotehulkujeme so stastnym koncom 😵

drobec--ty budes dalsi cestny host nas oslavenkyn 😀 Samozrejme heslo: "podmienka splnena" 😉

fyalynka
26. feb 2009

inak u nas prsalo 😝 tak si viete predstavit teraz tu blackanicu po tej nedavnej snehovej nadielke 😝 🙄

govinda
26. feb 2009

fyal, no u nás posnežovalo, ale u nás je čľapavica už od včera 😠

fyalynka
26. feb 2009

to je to najhnusejsie...ked snezi - fajn, je to pekne, ale ked na to hned naprsi 😝 Uz nech kvitnu
kvietky, stromy, nech je zelena trava a vsetko voni... 🙂

govinda
26. feb 2009

ja už tiež chcem jar, slniečko, teplúčko ... a nie sa stále babušiť do zimy. Ja som taký letný typ, potrebujem slniečko a hneď mi je lepšie, hneď pookrejem. Zima je už na mňa dlhá 😖

fyalynka
26. feb 2009

uplny suhlas 😉 ja som narodena v maji, takze milujem tu jarnu majovu vonu 😀

govinda
26. feb 2009

ja som sa narodila v júli, tak ja zbožňujem leto 😵

fyalynka
26. feb 2009

aj moj brasko je julovy 🙂 si rak? 😅

janka1
26. feb 2009

cafte varime, pecieme 😝
ja som novembrova brrrrrrr 😀

fyalynka
26. feb 2009

janka--tak si nedavno oslavovala 🙂

idem sa okupkat 😉 ked sa neutopim, tak zachvilu som tu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre