• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
tak stastnu cestu janka, davajte si pozor na seba :wink: a ozvi sa nam,ked budes mat cas :wink:
a hlavne si uzi to krasne vonavucke miminko :dizzy_face: :slight_smile:
26. feb 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to si uzijem veru a dakujem uvidim co a ako :wink: kupim krowky :grinning:
26. feb 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem fyal paaaaa :wink:
26. feb 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa bruuu nocku :wink: :slight_smile:

krowky mnamky :grinning:
26. feb 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky :slight_smile:

Tak ako som spomínala, včera som ozaj skoro zaľahla :grinning: . Ale fajne som sa vybúvala :grinning: .

Včera ovu asi nebola - http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4 , no možno bude teraz? No konečne by mohla prísť, lebo inak sa fakt naštvem a ja viem byť zlá, keď sa nahnevám :grinning:

Janka, tak príjemnú cestu ti prajem :slight_smile:
27. feb 2009 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
este som doma a idem k zubarovi na rozdiel od teba gov som sa ja vobec nevyspala, lebo od 1.00 som nespala nic , mala som ukrutne bolesti zuba /jak kontrakcie / sila neskutocne , takze idem k zubarovi a uvidime co a ako , no pekne sa ja tento mesiac zamotavam :unamused: ale hlavu hore nejako to len dopadne :confused:
nejlepsie na tom je , ze teraz je zub v klude ale okolo mam neskutocne naliata, opuchnute dasno, takze radsej idem ci aj ten zapal z cytologie nebude zapalom z toho zubu :fearful: :confused:
27. feb 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano damy, aktual sprava...dosli mrchy. No co uz s nimi, snad budu aspon bezbolestne a ak nie dopomozeme k tomu. Idem sa naranajkovat a pripravovat materialy do skoly pre mojich externistov.

Kazdopadne lucim sa s Vami a vidime sa po vikende.

:grinning: :grinning: :grinning: Idem domov pozriet nasich :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2009 o 08:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, no tak je najvyšší čas, aby si si zúbok dala do poriadku, lebo ťa už hnevá dosť dlho :angry:

kpn, to mi je ľúto s tou mrchou. Ale oni o chvíľku prejdú a hurá, hops na snažilkovanie :wink:
27. feb 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj govinda, pozerala som tvoj grafík, držím palce :wink:
27. feb 2009 o 09:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanusa, no je taký dlhý, že už buď čakám rovno mrchu, ale radšej by som bola, keby prišla ovu. A to čím skôr :grinning:
27. feb 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak isto by bola lepšia, robila som ovu testy už 3 aj baterky do mikroskopu mám a ukazuje čiastočne papradie
http://www.fertilityfriend.com/home/2440f8/
27. feb 2009 o 09:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u teba to vyzerá pekne. A ovu testy ti ako vyšli? Obe čiarky rovnako silné? Lebo ja som nikdy nemala obe rovnako silné, tá testovacia bola stále slabšia :frowning2: . A vtedy test nie je pozitívny.
Ale teraz som už ovu test nerobila vyše týždňa, ani ten mikroskopik nepoužívam, lebo mi už toľkokrát ukazoval papriadie, že by som podľa neho mala mať ovu počas tohto cyklu aspoň 5 krát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, kde ste všetky dnes? :confused:
27. feb 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee :slight_smile:
ja som dnes mala lekarsky den...najprv s milacikom na konzultacii, potom ja ocne :rolling_eyes:

ale uz konecne domka, idem piect :grinning:

katka--je mi luto ze mrcha dorazlia :frowning2: ale musime bojovat dalej :wink:

govi--tebe ten grafohad poriadne rastie :confused: :frowning2:
27. feb 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal, no mňa prevetívka u obvoďáka čaká o 2 týždne a gynekologická v marci, takže tiež onedlho a tiež musím ísť na očné :unamused: .
No ten had rastie a rastie ... ale dnes ma tak popichovalo v ľavom vaječníku, tak snáď sa hlási ovu :wink: . No a pre istotu posnažilkujeme dnes ešte :grinning: .
Ja teraz varím obedo-večeru, drahému bryndzové pirohy a sebe makové šúľance :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Čo z toho je afrodiziakum? :grinning:
27. feb 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, čo už dnes neprídete bambuľky?
ako ste sa mali? ja som mala straaasne rýchly týždeň. veeela práce. ale už je dobre :grinning:
niežeby som zajtra nešla do práce, boh zavaruj.... :grinning:
inak teplotka zase stupla, tak ešte som v hre :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/Jane1
27. feb 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, čítate niektorá?
govi tie ovu testy sú zatiaľ nanič, pretože som mala len 1x slabú čiarku a aj to v 12 DC potom už nič :unamused: dnes som ani netestovala
jane vzostup teploty máš sĺubný, tak nech sa drží
27. feb 2009 o 20:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stanus, kiežby si mala pravdu, to by boli narodky! :grinning:
ty tiež čakáš na ovu ako Govi?
27. feb 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
začali sme čakať spolu, ale mne už jedna vyšla a teraz čakám novú, len sa jej neviem dočkať :slight_smile:
tak to možno oslávite dve udalosti naraz :wink:
27. feb 2009 o 20:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, takže skúšobná ti nevyšla, ale tentokrát to bude posledná hmm???? teda na 9 mesiacov :grinning: :sunglasses:
27. feb 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: trafila si klinec po hlavičke, lebo máme dokonca dovolenku a smajlíkujeme ostošesť - dnes už sme na víne :dizzy_face:
27. feb 2009 o 20:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo, mám niekedy jasnovidecké vízie :grinning:
27. feb 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane, a vieš niečo predpovedať aj mne?
Celý deň ma popichuje v ľavom vaječníku :confused: . Žeby konečne ovu? :confused: :grinning:
27. feb 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasnéééééé Gov, to bude určite ona. A ja že prečo som videla ovu. šak už som mala! a to tvoja bola!!!! :sweat_smile:
aký si mala deň???

a kdeže je Janka? či oni do toho poľska išli na celý víkend?
27. feb 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane, dúfam, že tvoje predpovede sú pravdivé a ozaj je to ovu, lebo ma inak trafí šľak z takého dlhého cyklu :grinning:
Deň bol pohodový, mala som dovču :grinning:
27. feb 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej, vlastne ty si mala dovču.
normálne by som celkom brala pre zmenu 4 dnovy prac. tyžden
27. feb 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som chcela aby už bola aspoň streda bud. týždeň :rolling_eyes:
27. feb 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane, ale teraz som mala normálnu dovolenku :wink: . Aj to treba občas, nie? :grinning:

Môj dnešný grafík - http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4
28. feb 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caaawte, som tu dlho nebola :confused:
prave som sa vratila z BB...a idem nieco este popratat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

govi--tak co ta ovu? :fearful:

tu je moj grafik: http://www.fertilityfriend.com/home/254404
28. feb 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal, no ja mám taký pocit, že sa jej asi nedočkám :angry: . Neviem, neviem. No veď aj keby som mala teraz ovu, tak to si na mrchu počkám asi také 2 týždne ešte :angry: . Kým ty stíhaš ovu 2, tak ja ani jednu pri takom dlhom cykle :frowning2:
28. feb 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok