Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
28. feb 2009

govi, je mi luto, ze to ma takyto priebeh... ☹ Budes este cakat alebo pojdes k dr? 😕

govinda
28. feb 2009

fyal, ešte asi chvíľku počkám, len neviem, ako dlho. A potom k nemu pôjdem. Len sa nechcem zahrabať zase do kolotoča vyvolávačiek a podobných záležitostí. No na druhej strane, mohol by mi nasadiť niečo, čo mi cyklus napraví, resp. skráti. Asi pred 10 rokmi som brala duphaston, to mi cyklus skrátilo pekne na cca 30 dní, len neviem, ako to je tam s ovulkou. Tak ešte pár dní počkám a keď nič, tak k nemu skočím a uvidíme, čo mi povie. No a zatiaľ budem tíško dúfať a čakať, čo objavím ráno ne teplomeri 😀 . No a snažilkovať samozrejme 😉

fyalynka
28. feb 2009

tak ti drzim palce do dalsieho ranneho merania 😉 este ze to snazilkovanie je take prijemne 😀

ja uz som upratala cely bytik, teraz uz unavena len odfukujem na gauci 🙄 😀

jane1
28. feb 2009

HI babiky.
u mna jak na husenkovej drahe. zacinam byt z tej nadeje a sklamania a zase nadeje rozladena. to radsej už nech je streda a ja viem co a ako.
http://www.fertilityfriend.com/home/Jane1

lebo toto je o ničom.
aj ked, napokon, väcsina tehu grafov je prave tak cikcakovita 😀 😝
somja ale vecny optimista ci co 😝
uz by som sa radsej mala pripravovat na to, ze dostanem znova kramy.

uvidis Govi, moja, ze som mala s tvojou ovu pravdu..............

Fyal, sikulka si. ja musim az zajtra pratat, boli sme cele poobedie u svokry, skladali chlapi skrinu. a doobedu som bola v robote ☹

fyalynka
1. mar 2009

pekne nedelne ranko zienky 😉

jane--neboj, teplotka sa stale drzi ako-tak hore, stale je nadej podla mna 😉 musime mysliet pozitivne
a verit do poslednej chvile...ved to je to jedine, co nas ako-tak drzi 😒 😉 Moooc ti drzim päste 😵

ja musim cakat este tyzden...teda ak NEpride ms skor 😝 😠

tu je moj graf: http://www.fertilityfriend.com/home/254404

govinda
1. mar 2009

ahojte kočky.
U mňa stále nič nové ☹ : http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4

drobec
1. mar 2009

ahojte dievčatá..ja sa sem dostávam v poseldnom čase zriedka..ale tu je môj graf, aj keď tento mesiac idem na KET, ale už keď som začala merať, tak prečo nie aj teraz..
http://www.fertilityfriend.com/home/24add7

fyalynka
1. mar 2009

taak, my uz sme po obede, fucim 😝 dnes k nam pridu nasi na chvilku, na kavicku 🙂

govi--drz sa, viem ze uz z toho musis byt na nervy 😒

drobec--ja viem len to, ze KET je transfer zamrazenych embrii - ako to prebieha, to vam odoberu
vajicko a spermie, oplodnia a potom co, implantuju hned? 😕 To uz mas dohodnute niekde v centre? 😕
Kazdopadne vam strasne moc drzim palce!!!!! 😵 Potom sa ozvi, co nove! 😉

janka1
1. mar 2009

cafte dievcence som doma 😉
bolo super, ale som rada, ze som uz spat doma je doma 😀
zub /dasienko/ boliii a bolii, ale da sa 😒 dufam, ze budem mat uz klud 😉

fyalynka
1. mar 2009

caf janka 🙂
a ty si nebola s tym zubkom u dr...? 😕
ake bolo mimonko? 😅

janka1
1. mar 2009

fyal cav, jasne, ze som bola v piatok rano vytrhol mi ho mam tam dieru veliku a bolavu , ale da sa to a som prisla o jeden zub no zial 😒
bola fajn, ale uz som chcela byt doma...cestou tam som to aj otocit chcela ako ma ten zub nezub´rana bolela, ale nakoniec zabrali lieky proti bolesti a pokracovala som dalej no super bola babenko krasne dobrucke spokojnucke no radost pozerat a bavit 😉

fyalynka
1. mar 2009

aha, takze uz je vonku ☹ no viem si predstavit aku ranu tam mas...mozno by pomohol nejaky
repikovy odvar a s nim si vyplachovat ranu 😉
takze si sa inak dostatocne navnadila na mimco? 😵 a ako sa vola malinka?

ja som osprsila, idem pozerat tu euroviziu slovensku 🙄

janka1
1. mar 2009

vola sa Natalia , ale dost ma bolelo dasno , tak som sa jej velmi nevenovala skor vladka 😉

fyalynka
2. mar 2009

pekne pondelkove ranko vam prajem 🙂

co mate nove zienky??? 🙂
mne sa taaaaak nechce byt v praci 😝 🙄

tu je moj grafik: http://www.fertilityfriend.com/home/254404

janka1
2. mar 2009

dobre ranko fyal 😉

fyalynka
2. mar 2009

ahojky 😉
mala som nejaku robotu, preto som skor neodpisala 😝
mas dnes volno? 😕

janka1
2. mar 2009

fyal ano mam volno, akurat som dosla domov 😉
idem si na chvilu pospat a potom nachystat nejaku veceru pre draheho 😉

govinda
2. mar 2009

čaute babule. Ako sa dnes máte? 🙂

fyalynka
2. mar 2009

ahoj gov 🙂
ja som pred chvilou prisla z prace, nic sa mi nechce 😝 kukam kriminalku a citam si = stiham naraz 😀

co teplotky??? 😕

govinda
2. mar 2009

fyal, to aj ja často stíham naraz aj čítať aj pozerať telku 😀
Dnes som zaspala a len tak tak som stíhala do práce, tak som dnes nemerala 😒 😀

fyalynka
2. mar 2009

to ja som sa dnes vo noci stale budila, lebo som sa bala, ze zaspim 😕 😝 nechapem 😒

govinda
2. mar 2009

no asi som sa ja mala celú noc budiť a nezaspala by som 😀 . Autobu s do práce som stihla o chlp 😀

fyalynka
2. mar 2009

ja by som uz tak chcela keby bolo uz takto o tyzden... 🙄 tieto dni pred (NE)ocakavanou ms su
este horsie tusim ako cakanie na ovu 😖

janka1
2. mar 2009

ahojte , pospala som si idem varit 😉 gov mne sa tiez rano nechcelo vstavat , ale ked clovek vzdy pre nieco musi 😖
ozaj ako je to s jurkinou ci ako sa to volala je tehu ci nie? som ju zahliadla vcera na modrej streche

fyalynka
2. mar 2009

no jurkina chudatko stale nevie na com je! 😕 😒 Na SR nema poistenie tak tu sa vysetrit nedala
ked tu bola na dovci a v UK ju az teraz objednali na krv a vysledky vraj az za dalsie dva ci tri tyzdne... 😕
ms stale nema, vraj pribrala...a tehu testy vsetky negat 😖

govinda
2. mar 2009

no tak to čo je s jurkinou? To akože jej mrcha tak dlho neprišla??? 😲

fyalynka
2. mar 2009

govi a ty si tu nebola ked to pred par dnami tu pisala???? 😕

janka1
2. mar 2009

fyal toto som citala , ale od vtedy sa neukazala a vcera som videla na MS jej fotky , tak som myslela, ze zajde a da infooo 😉

fyalynka
2. mar 2009

neozvala sa 😒 asi este nema tie vysledky 😕

govinda
2. mar 2009

fyal, no ja som tu ničo čítala, ale vždy som sem pribiehala len na sekundu, tak v tom mám chaos 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre