Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
2. mar 2009

govi pozri si od strany c.77 😉 ak si to chces precitat a dostat sa do "obrazu" 😉

govinda
2. mar 2009

no fyal, ja to ja s mojím cyklom a meškaním radšej mlčím a som ticho 😕 😀

fyalynka
2. mar 2009

lenze jurkina tvrdi, ze ma tehu priznaky 😕
a ty cakas na ovulku 😒 ☹

janka1
2. mar 2009

navarene 😉
dnes tu nebudem s vami velmi dlho ASI 😖 pojdem lahnut a spat snad rychlejsie prejde choroba ☹

fyalynka
2. mar 2009

janulka, vsetko bude ok 😉 drz sa 😉 myslime na teba 😵

janka1
2. mar 2009

dik fyal 😉
bude bude , musi byt 😉 nenechame nic zle dopustit 😉

fyalynka
2. mar 2009

babulky, skor ako v den ocakavanej ms sa mi neoplati asi testovat ze? 😒 😝

govinda
2. mar 2009

fyal, radšej sa nestresuj testom a počkaj do termínu mrchy 😉 .
Ja som zatiaľ rozhodnutá čakať do ovulky, maximálne však do budúceho týždňa, a ak ani ovulka ani mrcha dovtedy nepríde,tak skočím k svojmu lekárovi 😉

fyalynka
2. mar 2009

govi...my z toho cakania osedivieme tusim 😝 🙄 teda ja urcite 😒

govinda
2. mar 2009

fyal, moja, ale ty aspoň čakáš na nemrchu už druhýkrát, kým ja čakám ešte len na ovu 😀 . No neboj, raz sa určite dočkáme 😉

fyalynka
2. mar 2009

ved to, snad sa dockame 😉
som sama doma a je mi smutno ☹

janka1
2. mar 2009

a preco ti je smutno 😕
ja mam rada take dni ked som sama 😉

fyalynka
2. mar 2009

aj ja, ale len niekedy 😒 teraz mi chyba moj milacik 😀

janka1
2. mar 2009

si nejaka precitlivela 😉
moj je uz doma,najedol sa a ja som sa supla do postele, ale ako sa mi chcelo spat a lahnut ked som varila, tak teraz nie a nie 😒 o chvilu ide panelak 😉 co bolo v piatok nove som nevidela 😨

fyalynka
2. mar 2009

asi som precitlivela...fakt 😅 no co uz 😒
ja tu lehnim v obyvke na gauci a chcem ist do sprchy no nechce sa mi dvihnut rit 😝 😀

panelak: milanko ide s luciou na lyzovacku, maslak poprel ze Vivien je jeho, michal sa stretol na kave
s Ivanou, angie podozrieva karola ze mal nieco s jej sestrou a ze bol za nou na letisku 😕
idem kukat aj ja 😀

kpn
2. mar 2009

Dobry vecer damy ... janik vitaj spat na slovensku

Fyal: neboj mas nas, zatial ti budeme vyplnat program a vecer hod na seba manzelove tricko a aspon trosku ho budes citit pri sebe

fyalynka
2. mar 2009

ahoooj katka 😀 si tu dlho nebola 😕 co nove? 🙂

ja nebojim, ved on zachvilu pride 😀 😵 nevidela som ho cely den ☹ ja neviem cim to je, ale my nedokazeme
bez seba byt ani den 😕 🙂

govinda
2. mar 2009

no aj mne už došiel drahý, len som ho poslala ešte do obchodu 😀 .
Ideme si dať pohár vínka, nejakú čoko spapám, lebo som mlsná a len tak pohodička a hlavne, dnes idem skôr spať, lebo zase zaspím do práce 😀
Zajtra ma čaká jóga, tak sa teším, lebo minulý týždeň som nebola 😒 . Tak sa vám zajtra ozvem až večer.
Fyal, inak, ty si dobrý referent paneláku 😀

kpn
2. mar 2009

Fyalik: bola som domka u nasich a hoc mame net (resp. tatko), nema rad ked chodime na jeho notebook, bo vraj mu ho vzdy zavirime. Takze vzdy ked som domka, mam oddych od netu. Juuj a dnes bol zaujimavy den. Rano o 8 som ucila, takze uz o 5:40 som vstavala , aby som vse potrebne stihla.

janka1
2. mar 2009

ahoj katka, dakujem za privitanie 😀

govinda
2. mar 2009

kpn, ja ťa nikdy nestihnem, vždy keď prídeš, tak ja odchádzam 😀 . Ale to nie naschvál 😉

kpn
2. mar 2009

A dnes uz opat odchadzas??? Bo ak nie ja sa tu este chvilku zdrzim 😉

fyalynka
2. mar 2009

govi, tak ty si uz zdrhla 😕 😒 no pekne, to nie kazdy sa takto ma ako vy...ze v "pondelok" vecer si
otvori flasku vinka... 😀 inak prajem pekny romanticky vecer 😵
P.S. nie som moc dobry refernt panelaku, lebo ja si na druhy den pomaly ani nespomeniem co bolo 😅 😀
toto som fakt dlho premyslala a lovila v zahyboch pre serialy 😀 😀 😀

katka--teda tatino ma taketo embargo na laptop? 😅 Bola si aj s mnazelikom?

janka--uz je mnazelik pri tebe v postielke? 🙂

kpn
2. mar 2009

Fyalik nie nie manzelik spolu s rodinkou maloval byt kde sme teraz v prenajme, takze cely vikendik sme boli od seba a este sme sa i pohadali. My nemozeme byt od seba, lebo sa vzdy pochytime na nejakej kravine.

fyalynka
2. mar 2009

a preco, co nevybral peknu farbu? 😕 😅

janka1
2. mar 2009

fyal nie nie je robi rozpocet a nakres konecne ideme dokoncit ten byt 🙂 jadro/kuchynu atd
katka tak co sa staloooooo

kpn
2. mar 2009

Ale kdeze, farba nebola problemom. Praveze taka kravina a banalita, ale o tom radsej pomlcim...bo dnes mi to pripada ako uplna kravina, a clovek sa az musi hanbit.

kpn
2. mar 2009

Iank prave surfujem po nete a hladam inspiracie do nasho noveho bytiku, kde budeme sami. Ale nenachadzam a nenachadzam, akosi ma nic nevie oslovit a nikde neviem najst vyvysenu manzelsku postel, pod ktorou je skrina

fyalynka
2. mar 2009

janka--tak to vam vobec nezavidim tu prerabku 😝 my sme to robili, ked sme tu este nebyvali
a bola to kastrofa to buranie a murovanie 😨

katka--jasne ze o tom nemusis hovorit, tak dufam len, ze uz bude vsetko ok 😉

kpn
2. mar 2009

No jasne, dokonca som dostala ruzicku, co sa teda u mojho muzicka casto nestava (nakolko je skor technicky typ) a i na Valentina som namiesto kvietku dostala myysku k PC, ale cervenej farby 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre