• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
nemaam :unamused:
4. mar 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, jasne ze tam je vela vitaminkov :wink: ved ked si to tak vezmeme, vela zien otehotnie
neplanovane, takze ziadne pripravy specialne sa nekonaju... :wink: a to ze pridame k jedlanicku
nejaky ten vitamin navyse, je len plus :wink:
4. mar 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janik mozno by ti pomohla aj kvalitna ustna voda, vela z nich ma v sebe nejaku zlozku po ktorej trpnu dasna a clovek tak neciti bolest a stipanie
4. mar 2009 o 21:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis katka dobra napad tak toto maaaam :wink: dakujem
od piatku som ju nepouzila nakolko som mala otvorenu ranu , ale idem si dat :slight_smile:
4. mar 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim ze sa da ta tinktura kupit normal v lekarni :wink: to je bylinkove, takze by to malo byt ok :wink:
4. mar 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: tak jedine , ze drahy zajtra kupi teraz si dam tu ustnu vodu :slight_smile:
4. mar 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je tiez dobry napad, to ti vydezinfikuje :wink: tak pekne vykloktaj :grinning:
4. mar 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mam to za sebou no bolest riadna kurnik , ale uz je ok :wink: som sa zapotila riadne
4. mar 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nuz, musime nieco vydrzat, ked chceme aj rodit, no nie? :wink: :slight_smile:
4. mar 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne :grinning: porod je ine kafe :wink:
4. mar 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aky bol ten tvoj prvy? :sweat_smile: :slight_smile:
4. mar 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neopisatelny zazitok na cely zivot :wink:
4. mar 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dlhyyyyy, ale stal zato :wink:
4. mar 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: to veriiiim :slight_smile: :slight_smile:
aj ja chceeeem :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
ale v skratke opisem ak chces :wink:
4. mar 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Och zienky,,, teraz neviem ci vase nasledujuce riadky citat abo nie. U mna sa slovo porod vzdy spoji s bolestou a potom ma prejde chut i na miminko. Preco este nevymysleli bezbolestny akt narodenia toho krasneho mini drobceka???
4. mar 2009 o 21:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka moze byt, ked si das epiduralku :wink:
4. mar 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No isto s epi, asi nebudem vyznavacka prirodzeneho porodu...niekoho sklamem :angry:
4. mar 2009 o 21:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja toto este neviem, pretoze si neviem predstavit ake to je :unamused:
4. mar 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedze to bolo pred 13timi rokmi /skoro/ tak to budu asi aj nezvycajne veci :grinning:
celu dobu tehu mi vravel dr. ze to bude chlapec :wink:
bolesti zacali o 10.30 45minutove a trvali az do 20.00 kedy konecne zacali 5 minutove a hor sa do nemocky tam som sa trapila s bolestami do 2.10 kedy sa narodila vladka, ale to som uz aj chcela vydrzat do polnoci nakolko bolesti zacali 1.aprila :grinning:
ked som bola na monitor napojena s najsilnejsimi kontrakciami dr. tvrdila, ze ja nevidim, ze mate kontrakci :confused: krava :wink:
o 2.00 som dostala tlaky ako na stolicu a vravim dr. ze rodime a ona ale coby este si pockame a na salu ma uz len viezli trikrat som potlacila a mala bola vonku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: 14 stehov :confounded: ked ma dr. zosivala tak som aj obcas aukala nakolko to fakt bolelo a ona na mna ale no mamicka ved ja nic necitim nemoze to tak boliet :rolling_eyes: ale kaslat nato co bolo stalo to zato a som rada takze 2.10 :dizzy_face: 3750g :dizzy_face: 51cm :dizzy_face:
4. mar 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a boom bol ten ze ked som porodila tak dr. vravi mate krasne dievcatko a ja soook :fearful:
4. mar 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kraaaasa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ti doktori su niekedy hrozni :rolling_eyes: a to je tak stale, nielen vtedy pred 13 rokmi :rolling_eyes:
4. mar 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolo nakupene vsetko modre? :confused: :grinning:
4. mar 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zlatko Janik...tak toto ti nezavidim, este stastie , ze to uz mas za sebou a myslienky casom aspon trosku stratili emocio i fyzicku bolest. Ja by som tu zenu asi bila pri takych hlaskach.
4. mar 2009 o 21:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes si vies vybrat ako budes rodit ci s epi ci bez ja som vtedy fakt chcela prirodzene :wink: vyskusala som a viem kebyze bolo druhe a mam bolesti urcite sa nebudem 16 h trapit :unamused:
vystavilo ma to poriadne som sla z porodky jak troska :wink:
4. mar 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nebolo ja som kupovala neutral aviac biele :wink: vtedy este nebol taky vyber ako dnes :wink:
4. mar 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, takze dalsi porod urcite s epi? :sweat_smile: a klasika poloha ci mas nieco specialne vymyslene? :sweat_smile:
4. mar 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To ti verim, a hlavne prvy dlhy 16 hod porod, ved este stastie, ze si vobec mala silu (svoju vahu) vytlacit. :grinning:
4. mar 2009 o 21:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka nezabila akonahle dostanes do ruk svoje baby tak zabudnes na vsetko :wink:
teraz chodim k dr. a ta je jej nevesta :grinning: a jej muz vlastni dom v ktorom mame kancelariu ako firma :grinning: svet je maly :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok