Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

govinda
5. mar 2009

no ja čakám drahého, každú chvíľku by mal prísť ... tak ti prajem krásny večer a zajtra nakukni, ak budeš mať čas 😉 . Ak pôjdem k lekárovi, tak hneď ráno, takže potom tu určite budem 😉

fyalynka
5. mar 2009

ok, tak sa drz, nech to u dokyho dobre dopadne 😉
neviem ci sem pridem doobeda, ale poobede po praci urcite 😀 😀 😀

aj tebe kraaaasny vecer 😉 🙂

fyalynka
5. mar 2009

haloooo, co tu zostalo tak mrtvo???? 😕 ☹

kpn
5. mar 2009

Dobry vecer damy...zo sprchy do sprch...je niekto spat? Ako sa dnes mate??

Fyalik videla som tvoj grafik vyzera dobre...tak tuj tuj nech sa drzi. Ako dopadlo skolenie?

janka1
5. mar 2009

😉 ahojte som spat
pospala som si a pred chvilou prisiel manzelik s Vladkou , tak sme si dali veceru 😝 mama mi poslala aj zapekane cestoviny,mnaaam 😝

kpn
5. mar 2009

No to si mas Janik, aj ja by som si dala take cestovinky. Ja som to ocividne prehnala s csabai klobasou a teraz mi je taaaak zle. Ale snad to rozdycham 😀

janka1
5. mar 2009

aj si pivo 😉
mam lieky a evidentne si moja lekarka k tomu sadla, lebo mi fakt predpisala dobree 😉 CIPLOX 500 pouzivaju sa pri liecbe infekcnych ochoreni dychacieho , mocoveho a pohlavneho ustrojenstva, infekcii v oblasti krcno-nosno-usno a brucha,oci,kosti,klbov,koze a makkych tkaniv.
a aj pri ochoreniach obliciek a peceneco ma tesi najviac 😵 😵

aj po gynekologickej stranke sa dam doporiadku ked mi uz tqa cytologia vysla tiez so zapalom 🙂

fyaaal ordinujemeeeee

kpn
5. mar 2009

Pivo ? to sa u nas nenachadza ☹
Nuz nejako do rana vydrzim a aspon bduem vediet, ze taketo veci mam papat rano a nie na veceru.

Janik, to aky zapal chuda nase prebieha v tvojom organizme, ked musis brat ATB?

janka1
5. mar 2009

katka ja beriem ATB od pondelka , som chora a lezim doma 😒 si to prehliadla 😨
najprv to bol kvz. zapal nosohltana , ale urobila mi vyter z hrdla v pondelok a dnes boli vysledky a pozitivne , mam dvoch bacilov 😠 a tie ATB co beriem od pondelka na tento bacil vobec nezaberaju tak mi dnes predpisala druhe a evidentne su ok 😉 😉 😉 co ma tesi , lebo je nadej, ze do troch dni bude ako tak fit

kpn
5. mar 2009

To nie, viem, ze si chora a, ze beries ATB a snazis sa i o alternativ medicinu v podobe borscu a ovocia.

Tak snad ti tieto new zaberu a nech sa citis lepsie. Ako tvoje najdrahsie dieta dopadlo na zapase??

janka1
5. mar 2009

😠 😠 😠 zleeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😠 😠 😠
prehrali oba zapasy, takze ako kazdy rok maju druhe miesto ☹ ☹ ☹

kpn
5. mar 2009

Och tak to mi je luto ☹
Asi to znasa zle, tazka atmosfera musi byt asi u vas doma.

janka1
5. mar 2009

ale nie moja, nad tymto timom sa neda vyhrat, ale to je na dlhe kecanie 😒
vies ked sa robia podvody, nikdy nevyhras a kde su prachy tam je vyhra, ale neva aspon vieme, ze su dobre tak ci tak 🙂
je dolezite aby vyhrali , ale pre mna je dolezite kolko hrala, kolko kosov dala a kolko faulov urobila 😀

janka1
5. mar 2009

a ty ako pokracujes v snazeni 😉 pracujete na tom?

janka1
5. mar 2009

katka kde si zmizla 😨

fyalynka
5. mar 2009

janka, je mi luto, ze prehrali ☹ 😒
jojo, ordinujem 😀

katka, no dufam, ze grafik sa udrzi - resp. teplotka, ved uvidime... 😉 ale straaaaaaaaaasne chceeeeeeeeeeem 😵 😵

janka1
5. mar 2009

aj ja chceeeem 😉 aby si mrchu uz nedostalaaaaaaaa 😉

kpn
5. mar 2009

Prepac riesili sme nieco s manelovou trafenou sestrou

janka1
5. mar 2009

ta co moja 😨

kpn
5. mar 2009

Janik a ano snazime, snazilkujeme, ale zatial nic. Ved uvidime, kazdopadne mojou prioritou, v ktorej sa kazdym dalsim dnom ubezpecujem, ze je naliehava, je odstahovat sa z tohto trafeneho podnajmu

janka1
5. mar 2009

kolki ste v tom byte a koko izbak to je 😨

kpn
5. mar 2009

je to 1,5 izbak a 4 ludia
😠

janka1
5. mar 2009

😕 😕 😕 taaak to ta obdivujem

kpn
5. mar 2009

Janik ani nevrav ta mala tava ma 23, ale sprava sa ako male soplave decko. Ja z nej chytam uz take nervy. Ani nevies ako velmi uz tuzime aby ten nas bytik dostavali. Len si na nu spomeniem a uz mam tep minim na 149 😠

kpn
5. mar 2009

Janik IP 😉

janka1
5. mar 2009

fyal tak toto som necakala 😨
pani riaditelka je vydataaaaaa 😕

fyalynka
5. mar 2009

no ani jaaaaa 😕 😕 😕 😕

katka---vela pevnych nervov, uz by som si to asi hodila 😝 😠 Poznam byvanie s cudzimi ludmi, takze
viem svoje 😝

kpn
5. mar 2009

Fyalik dakujem moja ☹ , asi si budem opakovat klbko nervov a klud, lebo by som jej skocila po krku 😠

janka1
5. mar 2009

klidek vydrzat , drzim paste 😉

kpn
5. mar 2009

Janik ... Fyal ... dakujem, na dnes to balim..ideme si lazkat s polovickou majte sa krasne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre