• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
dobru noc katka :wink:
5. mar 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka dobru a nech sa ti sniva o byvaniiiii :wink:
5. mar 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, ta lucia vobec nevie co chceee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
5. mar 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal ja ani neviem odkial ju vyhrabali sak je hrozna sama o sebe a nie to herecka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a to hra aj druhu hlavnu rolu vo filme POKOJ V DUSI :fearful: nechapem co na nej niekto vidi
5. mar 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne ako herecka nevadi, len to ako sa chova momentalne :stuck_out_tongue_closed_eyes: a milanko sa zase dobre "narobil" :grinning: :grinning:
5. mar 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne sa nam to tam krystalizuje :grinning:
ved aspon daco sa da ako tak kukat v tej slovenskej tv :unamused:
ja som zjedla kastany, drahy mi kupil, provokater vie, ze uz sladke nejem :angry:
5. mar 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pomarance nekupil, vraj nevyzerali dobre :unamused:
zato doniesol ananas, ale ten bude dobry tak o dva dni :grinning:
5. mar 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal odchdzam :wink:
nejdem este sice spat som dnes spala skoro cely den, ale idem sa natiahnut a poprepinat tv :slight_smile:
dobru nocku a vela sil a energie zajtra v praci :unamused: :slight_smile:
5. mar 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahote babulky, som tu len na skok, pripajam svoj dnesny grafik:

http://www.fertilityfriend.com/home/254404
6. mar 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal, krásny grafík :slight_smile:
Ja som dnes nazúrená. Vstala som, že idem k lekárovi a ráno mi tu zvoní sused, že ho vytápame :astonished: . U nás všade sucho, pozerala som aj pod vaňu, stupačky, záchod, nikde mi tam nič netečie, ale žo jemu tiekla voda cícerkom :astonished: . Tak musím teraz niekoho zavolať, na víkend sme chceli odísť a nechcem to nechať len tak. Takže neviem, či stihnem dnes lekára :unamused:
6. mar 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
govi, tak to je sila :astonished: :confused: ani pracku si nemala pustenu? Ale nech ti povie v ktorej miestnosti mu
tu tecie aby si vedela kde hladat... :unamused: je to neprijemne, hlavne ked si mala k tomu dr. konecne :angry:

tak sa drz!!!
6. mar 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
fyaaal drzi palceky nech sa teplotka udrziii :wink:

gov a kde mu to tecie, na ktorom poschodi byvate vy ?

moze ho vytapaj az sused nad vami po stupacke treba aj vyssie ist :wink:
6. mar 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, nad nami už je len technický priestor a strecha, takže jedine, že by tieklo odtiaľ. Hovoril, že mu to tieklo v záchode, tak sa mrkol do stupačiek a tam mu to tieklo. Ale u mňa je sucho aj v stupačkach, tak som z toho blázon. Volala som aj na bytové družstvo, tam majú nejaký dispečing, ale nikto neberie. No tak neviem :unamused:
6. mar 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a neprasklo mu nejake potrubie??? :astonished:
6. mar 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak janka dakujem ze mi drzis palceky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj ja si drziiiiiiiiiiiiiiim :grinning: :slight_smile:
6. mar 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gov nestresuj mozno nejaka rura v stupacke a moze to byt aj u neho , pokialje u teba sucho tak je to ok :slight_smile:
jasne , ze drzi, potom budete vy mne :cry:
6. mar 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá, už som tu dlhšie nebola, ako sa máte?..fyal, máš krásny grafík..silne držím palčeky...
gov..tak to je teda oštara.. a ináč ako?
dievčatá, ja sa pripravujem na KET, už vo veľkom si užívam tabletôčky, a nabudúci týždeň je pre nás deň D...je to v piatok 13.3.
6. mar 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len problém je, že my sme chceli na víkend odísť a keď sa niečo udeje, tak potom to padne na nás, lebo nás upozornili, že u nás tečie a my sme s tým neurobili nič. Tak zúrim. A nikto mi nedvíha na bytovom družstve, proste na na nervy. Tak kedy pôjdem k tomu lekárovi???
6. mar 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na druzstve by mali mat odkazovu sluzbu, nie?
k lekarovi chod hned , nechaj odkaz a nech sa ti ozvu :wink:
6. mar 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gov, janka1 má pravdu..choď k lekárovi, prípadne sa cestou od lekára zastav na družstve, veď hádam jeden človek sa tam nájde, aby si poriešila túto situáciu..prinajhoršom sa u vás dá odstaviť na víkend voda...a keď ju budete mať zastavenú a niečo sa počas vašej neprítomnosti udeje, tak viete argumentovať..
6. mar 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne ako hovori janka...nechaj odkaz a chod! Ned vy mate sucho...mozno fakt praskla nejaka
trubka a tecie to len u nho... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

janka, ja ti uz drzim palceky teraz :wink: :slight_smile:

drobec, a samozrejme vam prajeme veeeeela stastia, nech sa zadari!!! Potom sa ozvi :wink: drz sa :wink:
6. mar 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej drobec super drzim palceeee :wink:
dobry datum inac :slight_smile:
ako prebieha uplne KET?
6. mar 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, vsimli ste si, ze ideme na "100" stranu :grinning:

inak ani ja netusim, ako prebieha KET :sweat_smile:
6. mar 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze oslavujeme 100 rocnicu :grinning: :grinning: :grinning:
6. mar 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, tak pripijam na pismenka :grinning:
6. mar 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jemine to ako mi tych smailov rohadzalo :grinning: :grinning: :grinning: :fearful: :fearful: :fearful:
6. mar 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dufam, ze to nebudeme potrebovat :confused: :frowning2:
ale inak vsetkym co to podstuju drzim palce :dizzy_face:
6. mar 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kurnik este stale mam zvysenu teplotu :unamused: :frowning2: :angry: :angry:
snad zajtra tie nove ATB zaberu :confused:
ked tak rozmyslam, tak asi este dvakrat mrcha bude, ale radsej este dvakrat ako mat nejake problemy a potom zial :unamused:
6. mar 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá, ďakujeme..a nie som síce odborník, to čo som doteraz na sebe pred KET skúsila..od 3 DC užívam Dr. predpísané lieky? estrimax, prednison, kyselinu listovú a anopyrin(ten už neužívam-vraj nerobí dobrotu) , včera som bola na kontrolu a síce sliznicu má ešte nízko, ale už som objednaná na ten piatok..zvýšila mi dávku prednisonu z 1/2 tabelety večer aj na 1/2 tablety ráno..no a v deň D sa ráno začne s rozmrazovaním, ako to prebieha som si prečítala v knihe o liečbe neplodnosti(ináč veľmi dobre napísaná lekárom, ktorý s tým všetkým robí) a do car mám prísť niekedy medzi 10:00 a 11:00 hod...Po prenose budem musiť takú pol a hod. ležať a potom budem čakať..ako to dopadne..
6. mar 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok