Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

lubkabb
25. sep 2009

kpn - môžem ťa aj ja volať Katka? Tak ja tomu tiež veľmi neverím, len nerozumiem, čo sa to deje. A keď zistím, že som tehu, tak by som chcela ísť hneď za dr. Aby sa neopakovalo MA ☹ Toho sa veľmi bojím. Nech dá lieky alebo aspoň nechá doma.

lubkabb
25. sep 2009

Pri mojom šťastí to nebude tehu ale buď oneskorená ovulka alebo zápal vaječníkov.

kpn
25. sep 2009

Lubi samozrejme kludne ma tiez volaj Katka. Tomu rozumiem...ale v podstate ak si nie si ista a mas dobreho dokiho, tak za nim behni zaciatkom tyzdna nech ta prezrie a urobi ti sono a ty budes vediet na com si. A ked by si bola tehotna moze ti hned nasadit lieky. neboj dobre to dopadne a nadej prosim nestracaj

lubkabb
25. sep 2009

no ja tomu ešte necham čas - skúsim testnúť o 2 dni. Môj rozum mi vraví, že som nemala ako otehotnieť (aj keď sem sa snažili hneď po skončení mrchy), ale srdiečko by radšej bralo tu druhú alternatívu.

O týždeň mi príde mrcha a potom si budem nadávať, že aká som bola strelená. ☹

kpn
25. sep 2009

ale lubi...myslim, ze podobnymi stavm si presla kazda z nas... vobec si to o sebe nemysli...je to normalne...kazdu z nas by to trapilo keby tak tuzi po baby

lubkabb
25. sep 2009

som si myslela, že časom sa zahojí rana po tej strate. Ale teraz, keď sa tak snažíme o bábetko stále musím myslieť na nášho anjelika ☹ ☹ ☹ Asi sa z toho dostanem až keď budem mať bábetko v náručí.

janka1
25. sep 2009

lubka ja sa budem opakovat, ale napisem ti aj ked viem, ze pistaú hovorit je lahke 😉
nezaoberaj sa tym , nechaj tomu volny priebeh, skus sa zamestanat aspon na nejaky ten tyzden nech mas myslienky inde , lebo psychika je SVINA naozaj 😉 😉
drzim palceky nech vsetko dobre dopadne 😉

lubkabb
25. sep 2009

Ďakujem vám baby. Pokúsim sa teraz nad tým nerozmýšľať. Som rada, že ste ma vypočuli a nevysmiali.

fyalynka
25. sep 2009

jeej baby, vy ste toho popisali 😕 ale uz som vsetko precitala 😀

lubka, moja nestresuj sa! Ja si tiez myslim, ze tehu priznaky by bolo este priskoro...ale je fakt, ze clovek "nikdy
nevie" 😉 Velmi by som ti dopriala // na testiku, ale skus este pockat par dni a ked chces testnut tak najskor
tak 1-2 pred ms, aby si nebola zase zbytocne sklamana ☹ Nasa psychika s nami robi velke divy...ani si to vlastne
neuvedujeme ale hra sa s nami 😔 Bud silna, aj my sa urcite dockame mimiska 😵 🙂

janka, katka ahojte 🙂

lubkabb
25. sep 2009

ahoj fyalynka...už ovulkuješ?

lubkabb
25. sep 2009

Ja si pôjdem asi ľahnúť s knižkou do postele. Trochu počítam a nebudem na nič myslieť. A asi čoskoro zaspím.

lubkabb
25. sep 2009

Tak dobrú noc a prajem pekný víkend.

janka1
26. sep 2009

dobre ranecko 😵
u nas je slniecko, cice este zubate , ale snad dnes bude aj na zohriatie 😀
mam v plane zehlit , tak som zvedava ci to aj splnim 🙂

fyal kupila si nieco v BA?????

kpn
26. sep 2009

Ahoj janulka...dobre ranko i ostatnym zienkam.

Janik aj v Ba je slnecno...so zehlenim budem na teba mysliet...ja som vcera zehlila a prala, takze dnes ten zvysok este necham pekne preschnut vonku a zajtra ma to caka opat. Ale ja idem na kurty zahrat si teniiiiiiiiiiiiiiiiiiiis, jupii sportom k zdraviu.

Janik nie ze sa uzenies, aj oddychuj moja. Ako ste na tom so zasobami a vybavickou pre Oliverka?

janka1
26. sep 2009

katuska ahooj 😉

ty si hlavne davaj pozor 😒 na tom tenise sa velmi nenapinaj myslim brusne svaly 😉
co sa tyka vybavicky pre Olivera, tak mam snad uz vsetko este cakam na autosedacku , lebo opat problem s farbou 😖

v pondelok idem na kontrolu, tak som zvedava co a ako? ci mi bude musiet dat ten pesar alebo nie 😒 ale radsej by som aj bola nech ho da, ved potom ma clovek vacsiu istotu 😉

kpn
26. sep 2009

neboj budeme i s drobcekom velmi opatrni...s manzelikom sme to riesili, ze ma nemoze prehanat zo strany na stranu...a skor ako o original dvojhru ide o to aby som zapojila rucky,a vypadla z bytiku a urobila si radost tym co ma bavi. Mame kurt na dve hodky, s tym, ze hodku hram ja s mm, a druhu sme dohodli kamarata s ktorym sa ten moj poklad moze vysantit 😀

jooj ty si aka sikulka, ze uz vacsinu veci mate? a autosedacku chces tiez od quiny, alebo inu znacku? my vlastne okrem kocika este nic nemame

a preco by ti mali dat pesar janulka...neviem ci som nieco prehliadla.

tatulienka
26. sep 2009

ahojte babuleee...kati,pekne pokracujes...len kukam...ako ten cas leti...jani, ty si uz 27tt???fiiiiha...

kpn
26. sep 2009

tatu vitaj...opat po dlhom case si sa nam ukazala....ako sa ti dari?

tatulienka
26. sep 2009

ale tak pomaly...ty sa pochval mamco.. 🙂

kpn
26. sep 2009

tatu dobre...nemam sa na co stazovat, nebyva mi zle, zatial to zvladam, venujem sa sebe, babatku, skole...mame za sebou nejake vysetrenia, a dalsie na ste cakaju , ale tak snad vse bude oki tak ako doteraz.

vy s priatelom snazite? co praca...ako si spokojna a co byvanicko, u zste bez svokri?

tatulienka
26. sep 2009

no my sme sa zacali teraz prvy mesiac snazit,tak uvidime...len podla grafu neviem usudit,kedy bola ovulka...ved kuk

http://www.fertilityfriend.com/home/241f0c

v robote celkom fajn, ved aj teraz som v robote, byva sa nam fajn a svokra tam obcas je..co uz...

fyalynka
26. sep 2009

ahojte...zase som vas nezastihla 😒 ja som varila, robila som sosovicnu polievocku a jahodove gule 😀
zachvilu ideme na chatu, tam maminka oslavi narodeniy, tak sa celkom tesim na poobedie 🙂 Aj tu je
krasne slnieco, tak posedime vonku 😎

janka, kupili sme len sadu poharov (pre maminu co chcela) a jednu pre nas (lebo som pobila nejake 😖 ), potom
som kupila mamine krasnu orchideu aj s koflikom, inak nic...zatial nic extra nepotrebujem. No a sama pre seba
som si kupila jednu suknu - taku na zimu a svetrik 😵
aky pesar, na co...niecomi uslo??? 😕 😕 😨

katka, davaj pozor na seba pri tom tenise!!!!

tatu, vitaj zase medzi nami 😉

bettynka222
26. sep 2009

lubik ja mavam prsne toto kazdy mesiac pred ms (aj tak skoro ako ty) odkedy bola ta hnusna kyretaz. presne ako pises, to palenie v len v jednom prsniku, zaital co ked osm bola tehu tak ma brutalne boleli obidva..ale nechcem ti brat nadej mojko, mozno je to fakt tehu 😕 😕 😕 😵 😵 😵 😵 😵

jeeej kpn, tak aj ja ta mozem volat katka (teda ak sa volas katka 😀)??? 😕 😕 😕

tatu jeeej ahooooj, si ta pamatam este z nasej starej temicky 😉

fyaluuuuuusik aj ja som uz smutna ako si bola ty minule ☹ a nebude to tym ze mam ms....mna len hnevaju tie blbe hormony, ze sa nechcu dat stale dohromady. mala som ozaj brutal spinenie...az som sa vcera bala, ze budem musiet ist dokimu 😕 😝

janka1
26. sep 2009

tatu vitaj 🙂

katka a fyal no naposledy som mala zmaknute hrdlo maternice, tak mi dr. dala´candibene tabl. nech sa precistim z vnutra keby nieco a v pondelok ak bude stale zmaknute hrdlo , alebo makssie ako minule , tak mi preventivne vsadi pesar 😉 nic vazne , len asi vela namaham svaly co je pravda pretoze moje umyvanie okien a vesanie zaclon minuly tyzden asi dopomohlo tomu 😝 ale ved kto mi to vsetko porobi 😒
tak budem mat pesar a budem istejsia , ze sa nic nestane 😀 v 37tt mi ho vyberie a moze sa rozbehnut POROD 😀 😀 😀
uz sa tesim 🙂 😵

katka chcem maxi cosi taky aky mam v albume, je to presne farebna kombinacia ako kocik, ale zial neviem uz tuto farbu nikde najst 😒 ☹ ale stale verim, ze tak ako kocik aj tu autosedacju najdem 😉

kpn
26. sep 2009

Babulky uz som spat...jooj ako bolo dobre...2 hodky na kurtoch, potom obedik v IKEI, este sme zbehli cosi kupit do Avionu a unaveny sme sa vratili na nas bytik.

Betty ano volam sa Katka..takze kludne ma tak volajte...myslim ,ze Katka som jedina v nasej temicke, takze isto pochopim

Fyalushik tak sa pekne bavte a prijemnu oslavu, verim, ze maminke sa orchidejka bude pacit rovnako ako sa potesi, ze ste ako rodinka pohromade.

Janka acha uz chapem moja...tak taketo cosi ma nenapadlo, ale vidis budem si davat i ja pozor...radsej zababrane okna 😀 nez li by sa malo cosi stat.
Janik a na tej stranke z ciech kde si objednavala kocik, sa nedala i autosedacka???

janka1
26. sep 2009

ahoj katka 😉
zmaknutie nie je nasledkom iba umyvania okien 😉 ale vraj castym natahovanim brusnych svalov a dlhym sedenim 😒

cize ziadne dvihanie zo zeme , nosenie tasiek, a uz vobec nie sedenie na zadku ako to mam ja v praci , pretoze vraj pri tom sedeni tlacim na jrcok maternice celu vahu atd 😖

na tej stranke co som objednavala kocik sedacka nebola 😢

fyalynka
26. sep 2009

ahojte uz sme domka 🙂
bolo velmi prijemne, aj pocasicko super vyslo, sme sedeli vonku a slniecko pardane hrialo 😎

janka, ahaaa tak uz chapem...len dufam, ze to bude ok a oliverko pekne pocka v brusku az do porodu 😵

betty, ach jaaaj, tie hormony su svina...poznam velmi doverne tie stavy ☹ A to z coho si mala silne spinenie? 😕
vraj to byva aj pri uhniezdovani 😅 ci myslis ze to tie hormony sposobuju? 😲

katka, vidim ze ste mali tiez super dnik 🙂 tak teraz pekne odpocivaj... Aj my sme boli vcera na obede
v Ikee... 😀

spiruanka
26. sep 2009

pekny vecer prajem vsetkym snazilkam.vase (ne)trapenia prezivam s vami a uplne hltam kazde pismenko ci nejake nove info ktore tu pisete.ja sa snazím uz 14 ty mesiac a stale sa nedari.vo february sa aj zadarilo ale koli cyste babatinko aj odplavalo ☹ tento mesiac som sa snazila nemysliet na snazilkovanie ale uz sa mi blizi ms tak zase v tom lietam 🙂 som 13 DPO tak dufam ze nieco z toho bude.drzim vam vsetkym palceky

fyalynka
27. sep 2009

ahojte babulky 🙂
konecne mam dnes cas vam nieco napisat, dnes som poumyvala vsetky okna tak teraz zasluzene relaxujem
pri kavicke 😀

spiruanka, vitaj medzi nami 😉 Vidim, ze uz jedno dietatko mas, dcerka ma velmi pekne meno, aj ja nad nim
uvazujem...ak sa nam raz postasti mat mimi-dievcatko 😵

magic08
27. sep 2009

ahoj fyal,
si velka sikula, no v nedelu treba oddychovat.... 😀
ja som sa zmohla na obedik, navarila som ako pre armadu, no neviem, ci nieco ostane do vecera... 😀
mam strasnu chut na kavu, dala som si jednu malu slabu, no nestacilo, tak som si spravila este jednu bezkofeinovu... co to? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre