Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

bettynka222
1. okt 2009

ahojteeeeeeeee,

neboj fyalusik, nie si tu sama 🙂 ja osm si vecer hovoirla, ze na kona chvilu nebudem chodit a budem ti len pisat smsky..ale do rana sa nalada zlepsila. este stale stale mam spinenie, takze mi asi budu musiet zmenit lieky., som volala so sestrickou, ta hovorila,z e nech do stvrtka (vtedy som objednana) vydrzim, ale keby boli bolesti a horucky, tak hned prist.....no som zvedava
a k tej mudr. krave....som straaaasne zvedava co robila. ze mi nieco porozpravs prosim prosiiiiiiiiiiim. cmuk 😉

fyalynka
1. okt 2009

ahoooj betty,
tak my ideme na spg buduci utorok, mm sa "nemoze" dockat 🤐 Ale mozeme spermijky so sebou priniest,
takze nebude to az take strasne 😀
A to spinenie teda sposobuju lieky? 😕 No pekne... 😠 ty si teda uzijes, snad sa to zlepsi, je to hrozne,
ze sa stale nieco kasle 😖

bettynka222
1. okt 2009

no tak ot je fajn, ze to mozte priniest...mu s tym "lekarskym" ukonom mozes vlastne pomoct...a asni si nevsimne, z eot oblo pre lekara 😀 😀 😀
no s tym spinenim je to na..... 🤐 😨 🙄

fyalynka
1. okt 2009

on uz o tom vie, tak vie ze to bude pre dokiho...no smutnejsi je najviac z toho, ze nemoze byt sexik
dovtedy 😕 ☹
moja, ja dufam, ze sa ti to do poriadku, a moze ti lieky zmenit? su aj nejake ine?

bettynka222
1. okt 2009

fyalusik mne je jasne z emm o otm vie...ale predstav si ten sok, keby si to zatajila a ked by bol v najlepsom, tak by si vytiahla nejaku lekarksu flasticku 😀 prepac moja, ze sa na tom smejem....nam to s mm tiez hrozi a mm je z toho tiez mim...sa mu to nepaci 😝
a inak lieky us aj ine, co mi tu baby pisali, take, co sa pouzivaju pri UO. su omnoho kvalitnejsie, ale su len na nejaku vynimku a doplaca sa 9000 sk.....samozrejme su pouzitlne viac cyklov, ale ajtak je to dost a halvne musi rozhodnut poistovna, ci mi ich da a ten proces trva strasne dlho...
a iank ma dorazilo, ze clostil sa vyraba z mocu...fuj 😝 no som zvedava co mi doki povie. ale nechapem, preco by len tie, co idu na UO mali mat pravo na kvalitnejsie lieky 😕 🙄 😨 🤐 😒 😠

fyalynka
1. okt 2009

no to si neviem predstavit ani ja, ze by som to zatajila a zrazu by som vytiahla flasticku s tym, ze "milacik sem
to supni" 😀 😀 😀 Nadseny nie je, ale povedali sme si ze pre mimi to podtupime...a ten dr. nam dokonca
povedal, ze on ten mikroskop ci pod cim to skuma dokonca napoji na pc ak budeme chciet a vsetko nam
ukaze 🙂 takze celkom ustretovy 😉
cozeeeee???? tolko penazi za lieky? 😲 som v soku...ja pevne verim ze tvoj doky najde pre teba vhodne riesenie, je to odbornik, urcite to posuri...

bettynka222
1. okt 2009

fyaly to je super, ze je ten doki taky ustretovy, kiezby boli vsetci taki. zapamataj si jeho meno - ked nas eli posle tiez, aby sme sa vyhli nejakym naladovym nervakom ako pozname z nemocky... 😝 ale nam to asi bude najskor pozorovat on, lebo chce kuknut aj ten hlien, ci nie je nepriechodny.
no a tym peniazom sa necuduj, to su lieky na stimulku pre UO. ale ajtak nechapem, preoc poistovna preplati lieky na UO a inym nie...a su potom odkazani na nejake mocove derivaty 😝

fyalynka
1. okt 2009

no aspon teda vyzeral, ze je ochotny... aj ked mne to pride strasne divny lekarsky odbor...a ked som sa snim
"ja" rozpravala a on mi kazal ze ako "to" mame odobrat a pod...vela nechybalo aby som sa cervenala a pritom
je to prirodzene 😖 On je z HC, tam ma ambulanciu, ale ja viem ze eli to robi tiez pre svoje pacientky 😉

a nepreplacaju ani cast, musela by si si to hradit v plnej vyske? 😕

fyalynka
2. okt 2009

dobre rano 🙂
kde ste vsetky? to tu nikto nebol od vcera poobedia 😕 ☹

konecneeeeeee piatooooooook 😀 😀 😀

janka1
2. okt 2009

ahoj fyal nejako je menej casu na MK 😒
som si myslela, ze ked uz nebude teplo , tak viac posedim ,ale prd pravda 😀

aj ja sa tesim , ze je PIATOK uz to citit, ze sa mi vobec do prace nechce , ale nejako to este mesiac vydrzim , potiahnem a potom uz len domaaa a domaaa a domaaa/ale to zbehlo/ uf

vy ste ako pokrocili v liecbe? moja

fyalynka
2. okt 2009

ahoj janka, rada ta tu vidim 🙂

no to teda fakt uteka...ze uz len mesiac a ides na matersku 😕 😵 juuuj sa tesim s tebou 😵
ja som tiez uz dnes ledva vstala rano...

a nasa liecba, skoda reci, stale nic neviem! V stredu som bola na daslich odberoch krvi, vysledky za daslie 3tt! 😠
Vsetko sa to tak taha, ale uz mi je to nejako jedno, pri tom vsetkom cakani uz ani nevnimam ako tyzdne utekaju 😖 No a buduci utorok ideme na spg, tak som zvedava...

janka1
2. okt 2009

drzim palceky nech uz skoro viete co a ako?
ten spg je porebny? mate podozrenie, zeby to mohlo bat z manzelovej strany?

fyalynka
2. okt 2009

dakujem Janka, si zlata 😉
no gyndos chce vediet, ze ci tam nemozu byt nahodou najeke "poskodene" spermie, ktore keby oplodnili
vajko, tak by sa stalo to ze sa nevyvija embryo 😒 Ale urolog mi povedal, ze si nemysli, ze by tam mohol
byt tento problem, tak uvidime...

bettynka222
2. okt 2009

fyalusik to by ma teda zaujimalo, ako ti yto vysvetloval 😀 nchapem...to treba nejaku special metodu, ci co? ved mi povies v pondelok. inak mm dnes hovoril, ze niekam o 5 musime vybehnut - pozriet sprchy do domossu. pojdes s nami alebo to horime na utorok, hmmmmm?
a inak ta usma za lieky, to je uz len pacientov doplatok, poistovna preplaca ovela viac....a prave preto sa to nejak specialne schvaluje, ze komu ano a komu nie. ale mne ti ehormony vobec nerobia dobre, tak neviem co z toho bude 😝
inak fyaly ani ja si nemyslim, ze bu mohol byt problem u manzela u vas....je to jednoducho tou trombo, len ti lekari to z nejakych nevysvetlitelnych dovodov nechcu priznat....akurat sme sa s mm o otm rozpravali, ze preco to tak je.....vies oni si myslia, ze ked baby vybosili aj s touto mutaciu deti, tak preco ine nie? no ale ked je nas uz tak vela, tak potom to nechapem fakt....

fyalynka
2. okt 2009

ahoj betty, neboj, ved ja ti to povysvetlujem 😅 😀 😀
A to v pondelok idete pozriet tie sprchy? Ak ano, tak to nie...nebudem vas otravovat, pekne kludne si
chodte a vyberte...mne uz len potom ukazes,co ste si kupili 😉 V utorok neviem ako to bude, lebo poobede
k tomu urologovi, mame tam byt tusim medzi pol druhou a druhou a to ideme do HC...takze neviem ako sa
vymotame, kedy prideme 😒 Ked tak potom v stredu mozme 😀

jaaj, mame to my "mutantky" komplikovane 😔

bettynka222
2. okt 2009

ale inak ked sa v pondelok stretneme o tretej, tak to by sme mohli stihnut, co myslis? ved ten domos je v centre, takze to zmakneme aj bylinkarku aj pokecame. a m y ideme iba sprchovu hlavicu vyberat, takze to nebude nadlho 😉
no ano sme komplikovane mutantky, preto ma prekvapuje, ze to lekari beru na lahku vahu... 😕

fyalynka
2. okt 2009

ok, tak ja koncim o tretej, mozme sa tak 15.15 strstnut v meste pri vezi, vybehneme k bylinkarke, pokecame
a vy mozete ist potom vyberat hlavicu 😉 moze byt?

ja uz chceeeeem ist domov, mne sa tu uz nechce byt...tieto posledne piatkove hodiny su najhorsie 🙄 😝

groka
4. okt 2009

ahojte co tu sa nepise uz?

tu vam hodim hned grafik http://www.fertilityfriend.com/home/23cc25 bola som na folikulke,mala som pekne vajko na 1DC takmer 20 mm potom prasklo,snazenie bolo

fyalinka,lubka,bettynka ako ?co mate nove?

groka
4. okt 2009

janka pekne tt mas pri mene 🙂 🙂 🙂

lubkabb
4. okt 2009

Ahoj Groka, cez víkendy tu zvykne bývať mŕtvo. Ale cez týždeň sa to zas rozbehne 😉 Dobre som to pochopila, že si mala ovulku počas mrchy? V grafe sa vôbec nevyznám. Ja nemám nič nové. Dnes by mala doraziť mrcha. A myslím si, že na 99 % dojde.

fyalynka
4. okt 2009

ahooojte, prajem prijemne nedelne popoludnie 😎

groka, pekna ovulka, drziim palceky 😉

lubka, si si ista ze mrcha pride, mas priznaky? 😕 ☹ Ja pevne verim, ze nepride!!!
inak ovu je na grafe vyznacena tou zvislou ciarou, ktora pretina priamu ciaru...tzn. ze ovu bola na 17DC 😉

ja tiez nemam nic nove, cely vikend mame navstevy doma, mm mal meniny, tak je u nas veselo a ani nic-moc
neoddychnem 😒

groka
4. okt 2009

lubka nie som 5 den po ovulacii

fyalynka
4. okt 2009

groka, uz som jej to vysvetlila 🙂 😉

lubkabb
4. okt 2009

aha, mňa poplietol ten 1DC, to vtedy malo len 20mm a prasklo neskôr. Som z toho fakt jeleň 😝

fyalynka - ahoj, no myslím si že príde, ale zatiaľ nič necítim. Veď som si nechala to jedno percento ako takú maličkú nádej. Ale nie som si istá, či bola ovulka. Tak preto až 90%.

lubkabb
4. okt 2009

dnes som 28DC, ale po kyrete som mávala mrchu aj na 35DC, takže musím byť trpezlivá a čakať, čo príde.

lubkabb
4. okt 2009

inač minulý mesiac prišla mrcha presne na 28DC, ale 4 cykly predtým to bolo riadne omeškané.

janka1
4. okt 2009

ahojte 😉
ako travite nedelu 😉
ja som sa prave zobudila 😀 a pojdemem obedovat 🙂
vcera som to nejako opat prehnala s upratovanim a vareren, pecenim pol dna na nohach normalne som nevladala chodit, vystriet sa , tak dnes mam kludovy rezim 🙂
rano som postavila polievocku a teraz vypla 😀 😀
groka dakujem aj mne sa tie tt pacia, ale uz by som bola rada keby tam bolo cosi inee 😉

bettynka222
4. okt 2009

ahojteeeee,

groka 1DC ovu? 😀 😀 😀 to preto si lubka myslela, z ebola pocas ms, lebo ti tam vypadla sedmicka 😀 tak dufam,z e z toho vajicka nieco bude 😵 u mna inak nic nove, akurat sa jedujem s clostilom 😝

lubi podla mna sa ti to pekne upravuje. uvidis, uz pride nacas (ak ma prist) a potom uz nepride, lebo bude vsetko v poriadku. ja osm bola do septembra trpezliva, lebo som vedela, ze od kyretu vobec nefungujem. ms som sice mala krasne vzdy na 28DC, ale dokiho kontroly dosli k jednoznacnemu zaveru - ziadna ovu, problem v hormonoch. a teraz mi v septembri ten clostil dal nadej a nic s aneudialo....tak ma to trosku hnevalo. v novembri nam vlastne povolia otehotniet...ale ajtak som to uz minuly mesiac brala ako snazilkovanie ked som mala ovu a nechranili sme sa...😖

jani ved odpocivaj trochu, nieeeee? 😕 ja som uplne hotova....boli sme na svadbe a este ideme na dve tento mesiac. inak som bola normalne rada, ze ja uz mam svadbu za sebou. normalne tym nevestam vsetky tie stresy nezavidim...t odkedy osm zazila svoju svadbu, ktoru som celu pregrckala 😀

bobik77
4. okt 2009

Ahojte chcela by som sa opýtať či náhodou neviete aký veľký časový rozostup má byť medzi jednotlivými KET. Keď mi to teraz nevyjde, môžem to postúpiť hneď ďalší mesiac znova?

groka
4. okt 2009

jaj baby sory na 16DC som mala to vajko 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre