Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
5. okt 2009

dobre ranko a krasny zaciatok pracovneho tyzdna prajem 🙂

je tu este niekto komu sa taaaak nechcelo dnes rano ako mne 🙄 😝
Ako ste vikendovali? My len oslavami...takze teraz by som potrebovala take dva dni volna na oddych 😅

kpn
5. okt 2009

Dobre ranko zienky krasne...fyalik vy ste tusim oslavovali od piatku do nedele toho miska 😉

My s mm sme mali pohodovy vikendik v Bratislave... v sobotu sme boli pozvani ku kamaratom, kde sme taktiez oslavovali a nedela ako vzdy v duchu tenisu. Ale uz i pocasie sa zhorsuje, takze sa obavam, ze toto bola posledna resp. predposledna sobota co sme si s drobcekom v brusku boli zahrat.

Inak je vsetko po starom a ja sa uz neviem dockat najblizsej poradne...skoda, ze to vzdy trva mesiac od poslednej a ten cas sa taaak vlecie.

fyalynka
5. okt 2009

Ahoj katuska 🙂
no veru oslavovali sme, v piatok s kamosmi a cez vikend rodina...ale to boli len take malinke posedenia pri
kavicke s kolacikom 😉

a kedy mas najblizsiu poradnu? tebe sa to vlecie ale mne pripada, ze to ryyychlo uteka 😕 🙂

kpn
5. okt 2009

Jooj takze si robila drobnostky na posedenie...i ja som kamaratom ku ktorym sme isli priniesla domaci kolacik. My skosi na alkohol nie sme a tak mi prislo fajn urobit nieco zo srdca...potom som to nakrajala pekne zabalila a pridala maslu. A vcera som neodolala a musela urobit kolaciky resp linecke kolieska pre seba, akosi ma prepadla chut na sladke....zatial sa snazim drzat i ked niekedy je ta myslienka silnejsia ako ja.

Do poradne sa chystam na svoje narodky 21.10. ... a fakt sa uz tesim bo ak nam i na morfo sone povie, ze je vse v poriadku, tak sa pustim do pomalych, ale istych nakupov veciciek...uz teraz neviem odolat a browsujem po strankach s detskym obleckom.

I manzelik si uz viac vsima vykukajuce brusko a pohladi nas aj sam od seba, tak je to celkom prijemne.

A co ty fyalushik aky ta caka dnik a ozaj ako pokracujete so snazilkovanim?

fyalynka
5. okt 2009

presne tak, len take drobnosti sme pochystali, tiez som robila kolacik 🙂
A mimochodom ty ani alkohol nemozes, tak tie linecke kolecka mas povolene 😀

Vidis to, ty ides 21, do poradne, a ja si idem pre vysledky na hematko 🙂 Zajtra sme mali ist na spg, ale mm
musi ist do prace, tak sme sa preobjednali o tyzden. Ved nam aj tak nema co utiect 😒 A ako pokracujeme...
no snazilkujeme...ale ci to bude mat aj nejaky pozitivny vysledok - asi tazko 😖

Neboj, dockas sa aj nakopovania veciciek - potom budes ako odtrhnuta z retaze, lebo tazko odolat kazdemu
krasnemu kusku, vsetko je take krasne a mile pre tie miminka 😵

kpn
5. okt 2009

ale zienka...co to za depresivne a cierne myslienky....isto to vsetko dobre dopadne...ja viem, ze sa ti uz tazko tomu aj veri, ze sa nieco zmeni ... ale isto to pride fyalik.

prijemne prekvapko by bolo keby sa vam s manzelikom zadari a toho 21 co pojdes na vysledky ty uz budes vediet, ze cakate drobceka... tak tuj tuj tuj

fyalynka
5. okt 2009

joooj dakujem, aj ja si poviem tuj tuj tuj 😀 ...ale presne ako si povedala, tazko sa mi uz niecomu veri 😒
ale rada sa necham "zaskocit" // (mozno si tam tu druhu dokreslim 😀 )

Nic sa mi dnes nechce, v noci som mala blbe sny, som sa teda nevyspala 🙄 Nervy tu mam v robote - no
super pondelok 😖

a co ty a priprava tej konferencie (ci co to mas) ako pokracujes? 🙂

kpn
5. okt 2009

Jooj prepac fyalik, ze az teraz, ale na chvilku som si diremkala, potom papala a este som trosku prebehla byt, bo sa neskutocne prasi.

Konferencia... 😀 uz sa na tom bavim, bo riesit sa riesi, ale stale sa nieco meni, stale nieco nie je doriesene, aby sme mohli ist dalej atd, atd. no proste zabava...ale hovorim si, ze pokial to sefstvo netrapi, mna to isto nebude.

Prosim ta a coho sa tykali tie sny...vidis ked si ich spomenula i ja som mala sen s nejakym babom a uz opat to bol chlapec .. ze by znamenie ?

lubkabb
5. okt 2009

Ahojte baby, ste tu niektorá? Ako sa mi máte po víkende?

lubkabb
5. okt 2009

halooo, baby kde ste?

bettynka222
5. okt 2009

fyaluuuuusik mne sa nechcelo rovnako ako tebe 😀 a som rada, ze sme zase pokecali 😉

katuska ty hras tenis? a to theulky mozu, hmmm? 😕

lubi ahooooooooooj, ja osm tu

a osm veeelmi rada,ze sa tu konecne ukazala groka. dufam, z epride zas 😵

lubkabb
5. okt 2009

ahoj bettynka

lubkabb
5. okt 2009

ako sa mi máš? ja som mala včera dostať mrchu tak čakám, že čochvíľa dorazí.

bettynka222
5. okt 2009

lubinka ahoooooooooooooooj. no mam sa celkom fajn, clostil mi robi zle, ale sak vsetko nazalujem stvrtok dokimu, tak s tym snad nieco spravi.

jaaaj mojko a tebe ako je? uz doki zistoval ci mas ovu? nabehni za nim na 13 DC, oki? ale zavolaj tam uz tera, ze to chces vediet, ze ci je vsetko po potrate ok, oki?

lubkabb
5. okt 2009

ja teraz ešte počkám, koncom mesiaca by mi mali v práci dať zmluvu na dobu neurčitú a potom začnem chodiť častejšie k dr. Chcem sa zatiaľ odsledovať. Inač mrcha mala prísť už včera.

lubkabb
5. okt 2009

z tých liekov ti býva špatne?

bettynka222
5. okt 2009

jaaaj uz si spominam, ze chces k dokimu az potom. tak nech ta potom pekne odsleduje. a teraz sa na to sledovanie vykasli a nechaj to pekne na dokiho...lebo si nahodou vytvoris zavislost a to nebude na nic dobre 😕

lubkabb
5. okt 2009

ja viem, máš pravdu, ale už som zvolnila tempo. Veď mi 1 deň mešká a ja som kľudná, vôbec netestujem 😀 Aj tak viem, že mrcha dorazí.

bettynka222
5. okt 2009

nooo, ja osm poslendu ms riadne preplakala...kvoli tym sprostym hormonom 😒 ach nevladzeeeeeeeeeeem

lubkabb
5. okt 2009

ja som si sľúbila, že keď príde táto mrcha tak to zvládnem bez sĺz a budem na seba hrdá - tak uvidíme 😉

bettynka222
5. okt 2009

no tak ja osm to mala prvykrat so slzami...ale zas plakala osm uz asi tyzden pred ms, tak to asi nebolo tou ms, ale proste tym blbym clositlom 😝

lubkabb
5. okt 2009

aj ti býva zle od žalúdka, či len blbé nálady?

bettynka222
5. okt 2009

nalady a to spinenie....spinenie m ahneva kvoli progesteronu a nalady....tie su strasne 😒

lubkabb
5. okt 2009

a môže ti dr. predpísať aj niečo iné? pýtaj si niečo od čoho nebudeš špiniť. A myslýš, že to špinenie je z toho?

bettynka222
5. okt 2009

lubi no ja osm mala spinenie po vysadeni hak a potom aj po potrate. a doki povedal, ze to bude zlym zltym telisekom....vacsina bab mala k tomu dufaston, tak mozno to potrebujem...ale co s tymi placlivymi naladami, hmmmm?

lubkabb
5. okt 2009

ja mávam plačlivé nálady aj bez liekov. Si môj muž tiež so mnou užije. ☹

lubkabb
5. okt 2009

Idem si ja radšej laškať do postielky - mi nejak nie je dobre. Mám zvýšenú teplotu (37,2). Asi niečo na mňa ide.

lubkabb
5. okt 2009

A chvíľami ma bruško pobolieva, takže mrcha asi príde do rána.

bettynka222
5. okt 2009

dobru noc 😵 aj ja by som uz mala ist

lubkabb
5. okt 2009

Dobrú nôcku. Pa pa.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre