Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
3. júl 2009

😕 no hadam ho najdes, by bola veeelka skoda ak nie 😨
museli by ste si tu svadbu zopaknut 😀

jagabinka
3. júl 2009

Jeeej, fakt krasna nevesticka 🙂 ...perfektna zabava, co? 😀 Aj fotky mas krasne. Super! 😉

fyalynka
3. júl 2009

dakujeme 😉

boooze, uz tak dlho nepozeral nikto nase svadobne fotky, ze mi to pride teraz take divne ze ich niekto
pochvali 😅 Ved su to uz skoro 3 roky co sme sa brali 😕

magic08
3. júl 2009

no fyal krásny vikendík prajem, skvelu zabavu bez dazda dnes vecer. Ak sa mi podari najst to DVD, tak poslem foto 🙂
jagabinka aj tebe pekný vikend 🙂
papa zienky, idem uz off a utekam domov 🙂

jagabinka
3. júl 2009

Aj vam krasny vikend! 😉

bzzmajka
3. júl 2009

Ahojte, bola som, z hystologie prišlo, že placenta mala málo cievok na vyživovanie plodu ale nevedel povedať prečo, prečo sa to stalo aby sme vedeli tomu predísť. Krv a všetko bolo v poriadku, na genetiku sa objednám v pondelok sama, lebo už mu to tam nikto enbarl okolo obeda.
Dakujem Vám všetkým

kpn
3. júl 2009

Ahojte zienky, fyal, janka, magic, jagabinka konecne aspon na 2 dni mam internet (aj to len vdaka vikendu u svokrovcov).

Fyal Janka dakujem, ze ste na mna mysleli pocas prvej noci, ale musim vas sklamat, spinkalo sa mi zle, viac menej sa mi ani nedalo zaspat a o snicku s baby ani nechyrovalo. Nastastie dalsie noci boli voci mne ustretovejsie a umoznili mi dlhsi spanok.

Z bytiku sa vytesujeme a moc, ale stolar este stale nedokoncil veci a tak len cakame a cakame ako na spasenie. Ako som to tu uz raz pisala isto by to vyslo i na telenovelu.

Janka som rada, ze s fanciatkom ste obaja zdravucki a v poriadku a dufam, ze si vikednovy relax uzijes plnymi duskami.

A nam ostatnym zelam skore tehulkovanie. Hoc niekedy stracam nadej, co a ci vobec sa zadari, v kutiku dise sa presviedcam, ze raz to pride.

BTW janka fyal, este dva dni a na treti by mala prist mrcha (test okazal iba / ) tak neviem, tak velmi by som si zelala aby to vyslo, a uz si to i opakujem a pozitivne zhmotnujem svoje predstavy, ale asi sa necham prekvapit co prinesie pondelok. Skoda len, ze na netik sa dostanem opat az o nejaky tyzden... ak nam dovtedy nepridu namontovat vlastny net.

Chybate mi a myslim na vas vsetky, drzte sa, snazilkujte a uzivajte so svojimi mm.

A este jedna super sprava pre fyal .... zlatko nie ty, ale ja som tu najmladsia, ak neratame tatu, ktora sa dlhodobo odmlcala. Ja budem mat v okt 26. 😀

fyalynka
4. júl 2009

kaaaaaatkaaaaaaaaaaaaaa konecneeee!!!!!!!! Tak mc si mi chybala ☹
Som rada, ze si nas prisla aspon na skok kuki-kuk 🙂 Na majstra nemam slov, to nie je ziadna novinka v podstate,
skor by ma prekvapilo, keby si napisala ze to dokoncil 😖

No skoda, ze teda prva noc nebola pekna...ale snad vsetky nasledujce po dlasie roky budu krasne 😵
Je mi luto, ze test zatial ukazal /...ale to este nemusi nic znamenat 😉 Ale ak by z toho nic nebolo, tak ked
dokoncite pracu na bytiku, najdi si jeden den volna a zbehni k dr., na konzultaciu co navrne aky postup...ved
sa uz dlho snazite...nie je mozne aby to nevyslo, ak by bolo vse ok.

No tedaaaa, tak ty si mladsia 😀 super, to ma tesi (aj ked trosku v dobrom zavidim ten vek) 😀

Tak vam prajem krasny vikendik u svokrovcov, a drziiiim vsetky prsty aby mrcha neprisla!!!!! A hlavne nech ide aj
na bytiku od ruky a rychlo 😉 a pridi nas zase pozriet, chybas nam tu!!!! 🙂

kpn
4. júl 2009

Fyalik moja i vy mi velmi chybate...uz sa tesim na den, ked nam pridu zapojit netik. Tak ked ozaj pride posledny raz, a dokonci co ma...tak si najdem net ak by co i len na chvilku a hned vam napisem, to bude dobre ukoncenie nasej telenovely. Dufam, ale, ze i tvoja telenovela s doktormi a vysetreniami sa cochvila skonci a zacne sa ti radostne obdobie.

Fyalik resp. zienky...zajtra robim testik som sama zvedava, v napati a ocakavani, ale i v strachu z opatovnej /. Uvidime, bude to den pred MS tak snad by uz cosi mohlo ukazat a hned vam dam vediet. Pokial tam, ale bude iba / bude to jasne, ze MS pride.ak

Dnes som si na teba fyal spomenula...sme so svokrovcami i svagrinou grilovali, tak ako vy minuly vikendik, a bolo to uplne skvele. Prvy krat sme skusali grilovane rebierka no mnam 😝 a pecienka eno nuno.

Takze zajtra rano ako teplota prilis neklesne (testujem) a dam vam vediet co a ako sa ma.

Majte sa mi tu zatim krasne, a pekne snicky.

kpn
5. júl 2009

dobre ranecko...ja uz vyspinkana buntosim po dome 😀 😀 😀

magic08
5. júl 2009

tak si testla ?
ako?

fyalynka
5. júl 2009

cawte zienky 🙂
my sme boli vcera aj dnes na kupku, sme si fajnovo uzivali slniecko 😎 bolo paradne...len skoda, ze zajtra je
zase pondelok a do prace 🙄

katka, ty fakt tusim nemozes spavat...tak skoro hore a v nedelu!!! 😕
Dufam, ze vam to s tou dovolenkou vyjde, zasluzite si s manzelikom oddych 😉
A hlavne nech nepride mrcha mrchata!!!!!!! 😝 Naozaj ti z celeho srdiecka prajem // 😵 🙂

magic, ako vikednujes? 🙂
Desmod bol suprovy, dobry koncert 😉

fyalynka
6. júl 2009

dobre ranko a prijemny zaciatok prac. tyzdna 🙂

kde ste, aky ste mali vikendik? 😎

magic08
6. júl 2009

pondelisko... 😠

ahoj fyal 🙂
vidim, ze si si vikendik uzivala... 🙂
ja som si celkom oddychla, ale tak sa mi dnes nechcelo vstavat... ☹
hned by som zaspala ak by som sa dostala do polohy vodorovnej...

fyalynka
6. júl 2009

ahoj magic 🙂

veru, hnusny pondelok 😝
ani mne sa nechcelo vstavat...taky pekny vikend sme mali a teraz zase v praci 🙄
Ako si oddychovala, tiez niekde na slniecku? 😎

magic08
6. júl 2009

nie, v piatok sme boli grilovat, v sobotu som vypratala cely byt, vsetko som si pekne vycistila, vyprala... a vecer sme boli v tom 3D kine na tu dobu ladovu 3. bolo to super. Tolko sme sa nasmiali... 🙂
no a vcera sme lenosili a vecer som asi 4 hodiny zehlila 😝 taka kopa sa mi nazbierala beeeee 😝
dlho sme boli vcera hore. sli sme spat az okolo pol jednej a rano o piatej uz psik skucal na vencenie... sice som si potom este tak na hodinku lahla, ale to uz nemalo vyznam... pridem domov a zalahnem na chvilku... 🙂 sa tesim

fyalynka
6. júl 2009

takze si sa nenudila 😀
grilovacka bola mnaaamky, ze? Pocasie vydrzalo chvalabohu.... Ja som pozerala u nas tiez davaju Dobu
ladovu, mozno zajtra pojdeme, ak to teda odporucas 😉
Inak zehlit by som aj ja mala, ale neznasam to v takomto teple 😝
A fotky si nasla svadobne?

magic08
6. júl 2009

joooooj moja ,nedostala som sa k tomu, prepac...
uplne mi to vypadlo. myslela som na to do soboty rana a potom, ked som zacala upratovat tak mi to vyfucalo z hlavy...
no posnazim sa, slubujem...

fyalynka
6. júl 2009

v pohodicke, ja len tak...ked budes mat cas, tak posles 😉
kedy mas dovolenku? mozno si mi to i hovorila...ale zabudla som 😅

magic08
6. júl 2009

nemam 🙂
mozno az niekedy v auguste vezmem, zatial neplanujeme na isto nic...

magic08
6. júl 2009

vy kedy idete do tych Tatier...? teraz niekedy v juli by ste mali nie?

fyalynka
6. júl 2009

ano, posledny julovy tyzden 🙂
uz sa neviem dockat...nebyt tyzden v robote 😀

magic08
6. júl 2009

sa nevies dockat co? 🙂

janka1
6. júl 2009

ahoojteee 😉
tak ako citam tu kazdy o dovolenke sniva 😵 ved kto by nie 😒
o svadbe bola rec , tak ja mam na moja svadba fotocky 😉 idem kuk tie tvoje fyal 🙂

janka1
6. júl 2009

nadherne fotockyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😵 normalne som sa citila ako na svadbe 😀

fyalynka
6. júl 2009

caf tehulka nasa... 😀
prosim ta neprehanaj...ved su to uz tri roky od svadby...vela ludi by povedalo, ze uz nemoderne fotky 😀

magic, jasan ze sa neviem dockat 😀

inak myslim stale na nasu katku 😵 😵 😵

magic08
6. júl 2009

ahoj janka
ako sa mas?

fyal: nahodou mne tvoje fotky vobec nepridu ako nemoderne, satky su podla mna stale v kurze 🙂

fyalynka
6. júl 2009

magic dakujem 😉
to vies, vsetko sa kazdym rokom meni... 😒

uz snazilkujete? 🙂

magic08
6. júl 2009

dnes zaciname 🙂 manzelik sa uz nevie dockat... 🙂

fyalynka
6. júl 2009

supeeeer, silno drzim palce!!!! 😵 😉
nech to vyjde na prvy sup 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre