Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
25. feb 2009

tak napis potom, ako je v polsku 😀
a tvoja sefka je polka? 😕 a co maju D alebo CH? 🙂

janka1
25. feb 2009

ano je Polka ja pracujem v polskej firme 😉
maju dievcatko a vola Viktoria 😉
vraj tam snezi , teraz som s nou rozpravala, takze sa tesim mozno aj lyzovat dakde skocime 😀 neviem neviem ci v Krakowe je niekde svah 😒

janka1
25. feb 2009

este pracujete , mne sa uz nechce 😝

kpn
25. feb 2009

Ahojte tak zas a opat pripojena...moja praca? xi xi. No neblaznite ja si uzivam este studentske casy

kpn
25. feb 2009

Ale nie moja praca je polo studovna, polo pracovna. Som na dennej doktoranture, kde si robim PhD., a popri tom ako denna mam povinnost ucit a okrem toho som mala na starosti zahranicnych studentov komunikaciu s nimi, dohadovanie vece a take organizacne cinnosti

Inak i my sa s nasimi chystame do Polska, teda oni sa chystaju, ale len na otocku cez vikendik.

janka1
25. feb 2009

zeny koncim idem uz z tej prace , dnes som to az az casom presvihla 😀 😀
idem na basket 😉
vecer sa vidime 😉

fyalynka
25. feb 2009

uz som doma z prace 😀 idem varit 😉

katka--takze bude z teba pani doktorka? 🙂 aj ja som si chcela robit PhD este ked som studovala,
no po statniciach ma presla akakolvek chut na dalsie studium a skusky 😝 kolko ti este ostava? 😕

janka1
25. feb 2009

ooooooo ake tu mame studovane zeny , tak to ja sa nechytam 😖
nemam vysku ani nechcem nemam nato nervyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😝
katka ja nejdem na nakup ani na trhy tam som snad nebola 100 rokov no aby som neprehanala tak som bola na trhoch tak 3 krat za svoj zivot 😀

ale skocime v krakowe do nejakeho obchodiku mala si chce kupit nieco na basket a tam maju dobry vyber , aspon pred dvoma rokmi mali 😨

uz naozaj odchadzam , majte saaaaaaaaaaaaaa, veceeer paaaa

fyal pozeraj panelak povies mi co bolo 😀

fyalynka
25. feb 2009

oki, zreferujem ti cely dej 😉 😀

paaaa 😉

fyalynka
25. feb 2009

kde ste kto?!?!?! 😕

govinda
25. feb 2009

ahojte kočky. Ja som tu len na skok, lebo pred hodinkou sme prišli domov a musela som ešte niečo urobiť do práce a poslať. Zajtra a piatok mám dovču, tak sa vytešujem a budem tu zajtra 😀

jane1
25. feb 2009

cafte, je tu niekto?
hlasim že ma dnes zase pobolievalo v podbrusku, raz na jednej strane, zväčša na pravej strane. este aj teraz ma sem tam zaboli. ako keby ma niekto z vnutra mierne štipkal. ale sa mi vidi ze to som už dakedy mala taketo pocity. hoci v poslednej dobe asi nie. no a vysomarte sa z toho.
a nerobte si nadeje. no ak ma mrchana prist, tak pride, že? takže čakame dalej...........
http://www.fertilityfriend.com/home/Jane1

janka1
25. feb 2009

ahojte uz som doma 😉 a opat mi nejde ani skype ani icq 😠

janka1
25. feb 2009

gov nemas ty tej dovolenky nejako velaa 😨 😀

janka1
25. feb 2009

jane ahooj , tak teplotka szupa to je dobre znamenie neeeeee

jane1
25. feb 2009

Jani, a ked v steele robí gov

jane1
25. feb 2009

jani, hej, ale ona zvykne takto vyjst, tak na jeden den a potom sa rutime z kopca. aj ked j pravda ze zvykne o par dni neskor stupnut. no ved uvidime....... čo ine nam ostava že?

janka1
25. feb 2009

no takto to je niekedy...ale ja cakam s tebou a verim, ze nam o par dni napise taky odkaz maly // 😉

jane1
25. feb 2009

Jani, tak ako pises. no už by som sa mohla dočkať, ved to už su take 3 ročky čo čakame a čakame

janka1
25. feb 2009

naozaj 😨 jemine to si ani neviem predstavit tolko cakat ☹ dufam, ze u nas to pojde na prvy sup 😕
aky mate problemik ?

fyalynka
25. feb 2009

cawte 🙂
ja len na skok, lebo uz som v postielke 😀

jane--naozaj slubny grafik, mooooc vam drzim palecky 😵 😵

janka--aj nam to na prvy sup vyslo 🙂 ale teraz to uz tak nejde ☹
jasne ze vam to ale prajem...ked citis ovu, mate to "mozno" o nieco jednoduchsie 😉

bruuu nocku 😉

jane1
25. feb 2009

jani, mala som endometriozu. min. rok v januari bola laparka a pol roka liecba

janka1
25. feb 2009

no mala si toho uz dost ti poviem jane 😒
fyal dakujemem a co tak skoro utekas

jane1
25. feb 2009

a drahy ma trocha pomalšie spermijky

jane1
25. feb 2009

idem kukat tv, boli ma už chrbat tu pri pc.
papa jani

janka1
25. feb 2009

jane paaa a dobru nocku 😉

govinda
26. feb 2009

Dobré ránko 🙂.

Tak ako sa máte? Vidím, že ste večer pekne písmenkovali 🙂

A tu je môj dnešný grafík:

http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4

janka1
26. feb 2009

Dobré ránečkoooooooo 😉
moja mrcha nastupila presne ako hodinky 28.dni a rano 😉
gov opat stupas nahor , tar sa do Tatier 😉
ideme ranajkovat a ako vzdy do prace 😒 poobede odchadzam do krakowa, tak sa ukazem az niekedy k veceru 😉
gov co porabas doma ked mas dovcu

drobec
26. feb 2009

pekné ránko janka1..nieč si z toho nerob, aj moja mrcha doša presne ako švajčiarky..a to som si naivne myslela, že tento mesiac nám to už vyjde..tak nič, som nachystaná k Dr. nech mi vysvetlí postup pred KET.. a čo v Krakowe

janka1
26. feb 2009

ahoj drobec 😉
co sa tyka mrchy , tak prave naopak sa tesim , ze je presna vzdy aspon nenarusi ziaden cyklus a nase plany 😀
my snazilkujeme v aprili 😉 😉
do krakowa idem na navstevu k drobatkovi 3 mesacnemu sa tesiim 😉 urobime si s vladkou predlzeny vikend a ona o to zaujimave prazdniny, nakolko tam aj v nedelu hraju priatelsky zapas tak sme si to tak vykompenzovali , pocestuje so mnou a nie s autobusom kliubovym.
zeny ked ja sa v poslednej dobe dost bojim ked chodia hrat von a idu busom ☹ ved tolko havariek za poslednu dobu, ze uz ju budem asi vozit iba ja...hormooooooooony 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre