Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

lenusska
1. jan 2009

Prajem NAM VSETKYM aby tento rok skoncil bud s // alebo uz s babatkom v naruci 😉

didusa.risulo
1. jan 2009

Prajem co najskor vytuzene // na testikoch,a o par mesiacov babatko v naruci

mishelines
autor
1. jan 2009

Ahojte babenky nech sa nám tieto novoročné priania čím skúr splnia 😀

linka
1. jan 2009

Tiez sa pripajam,aby tento rok bol plodnejsi,ako ten minuly a hlavne vela zdravia 🙂

govinda
1. jan 2009

ahojte kocky.
Vsetkym vam prajem do noveho roka splnenie vsetkych vasich tuzob. A hlavne co najskor // na testikoch 😵

mamartinka
1. jan 2009

nova tema.super.aj ja sa pripajam ak mozem a budem vitana nech nas uz tento rok 2009 isti plodnostou a nech coskoro objavime vituzene // alebo aspon babetko v naruci.dufam ze tento rok bude pre nas lepsi. 😉 rok 2009 bude nas.

govinda
1. jan 2009

kočky, vy už snažilkujete dlhšie alebo len teraz začínate?

didusa.risulo
1. jan 2009

govinda tak ja cca 3 mesiace ale skor len 1

emily333
1. jan 2009

ahojte babenky tiez sa pripajam k blahozelaniam a my sa snazime asik tak 8-9 mesiac 😉

mamartinka
1. jan 2009

my 2 rok a 4 mesiac.

tinika
1. jan 2009

Ahojte, my sa snazime rok a zatiaľ bez úspechu. Dúfam, ze nám to vsetkým vyjde v r. 2009

mishelines
autor
1. jan 2009

jaj baby tak som rada, že sa to tak rozbehlo a verte tomu, že tento rok je náš

My sa sanžíme cca rok a stále nám to nevychádza ale ja už viem prečo. Lebo sme čakali na rok 2009 😀

lopezka
1. jan 2009

ahojte, tiez sa pripajam a zelam nam vsetkym vytuzene kolajnicky // 😀 😀 😀

mishelines
autor
1. jan 2009

jej lopezka ty máš doma teda pekné slečinky 😀

lopezka
1. jan 2009

mishelines.....bohuzial nie su moje 😠 to su deticky mojich sestier 😅 ja zatial cakam na 1.zazrak 😀
a ty ako?

eftulienka2
1. jan 2009

ahojte holky...uz mesiac mi meškaju....a mam skoro setky priznaky tehotenstva..no len nevem či si to namyslam...alebo čo...v sobotu som si robila test..a vyšla jedna / tak uz fakt neviem 😒 😒 😒

lopezka
1. jan 2009

ahoj ftulienka, mna zatim taketo postretlo len raz ☹ sice nebolo to mesiac, ale iba 8 dni.....co sa mi ale nikdy predtym nestalo ☹ .....tiez som mala kopu priznakov .......ale testy negativne ☹ ....pak prisla MS 😒
ale ked je to uz mesiac, mozno to nieco znamena 😉

cukruska1920
1. jan 2009

Ahojte... tak nech sa nam vsetkym splni to po com najviac tuzime 😵 😵 😵

eftulienka2
1. jan 2009

lopezka..no veru..je to viac nez mesiac....tak preto mam obaf..bud neni so mnou dačo ok....alebo testy ukazuju zle...takze neviem... 😒 najlepšie mi to asi potvrdi doktor....ale polemizuje sa o tom dobre..čo keby a tak

lopezka
1. jan 2009

juj eftulienka ani nehovor 😀 presne viem, o com hovoris 😉
no skus este pockat.....testy sa mozu aj mylit 😠 ..... a priznaky ake?

eftulienka2
1. jan 2009

uz som ich spominala tu....bolenie v podbrušku..hlavy, prsniky plne a na nich žilky..teplotu v...mam zvyšenu 37,2 ...pocit na zvracanie....a tak...nevem no

lopezka
1. jan 2009

eftulienka....no podla toho co pises, vyzera to super 😉
snad to nemas len vo svojej hlave 😅

eftulienka2
1. jan 2009

no dufam ze nie...ale tie testy ma metú....ja uz nevem..ked sa tesim ze ich idem robit a vzdy je tam /

lopezka
1. jan 2009

eftulienka verim, to cakanie musi byt hrozne 😖 no ale neporadim Ti, treba len cakat 😒 .....alebo ist k lekarovi 😅 a dozvediet sa pravdu .....snad tu krajsiu 😅

eftulienka2
1. jan 2009

no jednoznačne ak povie ze niesom tehu tak potom mam ine problemy..no ale to uz budem riešit pak....dakujem za pokec..utekam uz z netu..pekny vecer a zelam ti nech sa dari......a ja si počkam da doktora

lopezka
1. jan 2009

jasne, budem drzat palce 😉

mishelines
autor
1. jan 2009

eftulienka tak to ozaj vyzerá sľubne veľmi ti držím palčeky aby ti to vyšlo a pekný večer prajem 😀

lopezka
1. jan 2009

jejda, nova tema a uz nadejna tehulka ? 😉 to celkom pekne zacina 😅

mishelines
autor
1. jan 2009

lopezka juj tak sorry ale zasa máš krásne neterky ja sa tiež pokúšam o prvé sice 3. ale ak to dotiahnemem konečne do konca tak 1: ☹

lopezka
1. jan 2009

mishelines, teraz som ta trochu nepochopila, sorry .......... ☹
co 1. a co 3. ? 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre