Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

govinda
6. jan 2009

drobec, tiež znížená pohyblivosť? A kde sa v tebe nabralo olovo? 😕

fyalynka, dlho snažilkujete?

fyalynka
6. jan 2009

govinda, od leta min. roku...nam sa vlastne aj zadarilo ako sa hovori na prvy sup, ale
bohuzial v 12tt MA ☹ 😢
Tak od decemra skusame znova 🙂

govinda
6. jan 2009

fyalynka, tak to mi je ľúto ☹ . No ale aspoň ste už začali, tak to je pozitívna správička. 😉

fyalynka
6. jan 2009

ved hej, aj ked som vahala...fyzicky som ok, len psychika je svina 😒
na buduci tyzden (ne)ma prist mrcha, verim ze neeeeeeee 😝

a vy sa ako dlho snazite? Viem si to urcite uz niekde tu pisala, ale sa musim priznat
ze som leniva citat x-stran spat 😅

govinda
6. jan 2009

toť moja stručná história:
v roku 2007 snažilkovali, tam mi urobili HP a výsledky neboli najlepšie, manžel bol na spermiograme a pohyblivosť bola okolo 42% (norma asi 50%), nasadili mi Clostil, ovulka pekne nabehla, ale žiadne mimčo . PO dvoch cykloch s Clostilom sme s tým sekli, lebo som si našla novú prácu na dobu určitú a potom sme vzali hypotéku, tak sme snažilkovať nemohli . No a teraz tento mesiac vysadím HAK a ideme na to. Môj lekár mi odporučil snažilkovať hneď po vysadení - kvôli mojim zblbnutým hormónom,vraj po vysadení HAK sa prebúdzajú vaječníky, tak uvidíme a tá HAK mi vraj mohla aj napraviť nejaké tie hormóny.
Takže sme nesnažilkovali a ani teraz v pravom slova zmysle nesnažilkujeme, ale tento týždeň mi končí HAK, o týždeň ma čaká mrcha a po mrche snažilkujeme o sto tristo 😀

fyalynka
6. jan 2009

juuuj, tak to drzim vsetky prsty 😀 Inak to som pocula aj ja, ze po vysadeni HAK je vyssia sanca
na tehu... 😉 Ja neuzivam vyse roka HAK, ale my sa nesnazilkovali hned, len mi uz nerobili dobre,
tak som sa rozhodla ich nebrat 😝

govinda
6. jan 2009

fyalanka, tak ja som HAK vysadila koncom roka 2006, ale potom jednak kvôli práci som si nemohla dovoliť miminko a jednak lekár ako liečbu mojich blbých hormónov práve HAK navrhol, tak som zvedavá, či to nejako zabralo, či zase budem mať totálne šialený cyklus 😒

fyalynka
6. jan 2009

ja som po vysadeni na moje prekvapenie mala uplne pravidelny 😕 len sa mi vratili sialene bolesti
pri MS 😠 A teraz, ked som musela podstupit kyret tak odvtedy to mam vselijake divne ☹

emily333
6. jan 2009

ojj babenky prisla mrska ☹

fyalynka
6. jan 2009

emily 😝 ☹ to mi je luto

govinda
6. jan 2009

emily, ahoj. Tak to ma mrzi s tou mrchou ☹ . Ale po nej sa aspoň môžeš pustiť do snažilkovania o sto šesť 😉 . A už ti je lepšie?

lopezka
6. jan 2009

yoy veru drobec, ani dnes mi nedaju volno 😠
ani nie kvoli eur, ako kvoli koncu roka .......my nahlasujeme vysledky do USA 😒 a oni to chcu tak, ze uz vcera bolo neskoro 😠

baby ako ste na tom s cyklom ? 😅 mne sa skoncili plodne dni 😀 , takze teraz uz len cakat, ci dorazi, abo nie 😠

lopezka
6. jan 2009

fyalinka vitaj 😀

emily333
6. jan 2009

uz sa citim lepsie 🙂 a dufam ze to bula posledna mrska 😉

janka1
6. jan 2009

cafte zenusky pripajam sa aj ja..planujeme tohto roku babo tiez , tak sa pridavam
govinda ahojky este ste len dvaja uz som si myslela , ze davno traja ..drzim palceky

lopezka
6. jan 2009

emily, drzim palce, nech je minimalne na 9 mesiacov posledna 😀

janka vitaj 😉

govinda
6. jan 2009

lopezka, tak to ti teda nezavidim 😒

emily, tak mňa čaká mrcha o týždeň a tiež dúfam, že poslená 😀
janka, ahojky, teba som už dlho "nevidela " 🙂 . No stále dvaja, ale verím, že teraz, keď začneme snažilkovať, to bude lepšie, ako pred dvoma rokmi 😉

lopezka
6. jan 2009

govi co tak negativne? 😀 mozno nedojde, pre istotu ju necakaj 😀

govinda
6. jan 2009

lopezka, táto určite príde, lebo len teraz v nedeĺu beriem poslednú tabletku HAK, takže mrcha určite príde 😉 . Už ma aj šialene bolia prsia 😉 Kebyže nie som na HAK, tak si tú bolesť pŕs prirátam k častému cikaniu a hneď si vsugerujem tehu príznaky 😀 😀 😀

janka1
6. jan 2009

ved ani ja teba govi 😉 a my sme sa konecne rozhodli pre druhe,sak uz bolo nacase 😀

janka1
6. jan 2009

jaj prsia a bolest tak toto prezivam pred kazdou mrchou, kazdy mesiac a uz viac ako 12 rokov 😠

lopezka
6. jan 2009

govi a co ze vysadzas az teraz ? 😲 uz ste mohli "pracovat" na babatku 😉
inak niekomu sa vraj podari hned ako vysadi 😉 aj ked mne to zatial nevyslo ☹

govinda
6. jan 2009

janka, veru bolo načase. A kedy ste začali snažilkovať?

janka1
6. jan 2009

este sme nezacali 😀 este mam mrchu , ale ked odide tak 13. 1 mam ovulu tak to konecne docielime...aspon verim, ze ziaden problem nebude 😒

govinda
6. jan 2009

janka, tak to štartujeme skoro v rovnaký čas 😀

janka1
6. jan 2009

no super a ty kedy presne startujes?

govinda
6. jan 2009

no ja očakávam mrchu tak o týždeň v stredu a potom hneď po nej 😉

lopezka
6. jan 2009

govi ignorace ? :-d :-d

janka1
6. jan 2009

nooo skoro 😉
lopezka kto ta ignoruje 😀

govinda
6. jan 2009

lopezka, prepáč, prepáč, prepáč ☹ . Tvoj príspevok sa mi akosi stratil medzi týmito všetkými. Kľačím na kolenách a prostím o odpoustenie ☹ - vysádzam teraz HAK a pevne dúfam, že po vysadení sa naštartujú vaječníky tak, ako majú 🙂 . Ani mne to zatiaľ nevyšlo, ale teraz do tretice by už aj mohlo, nie? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre