Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

kpn
6. mar 2009

ale v podstate to najpodstatnejsie nemame 😒 .... aspon zatial nie... chyba nam manzelska postielka 😀 a koopec roldorov , ale tie asi budu na mieru

janka1
6. mar 2009

katka aj ja zvazujem vstavanu skrinu do bytu 😒 uz som sondovala aj na nete, ale mne sa nic nepaci asi mi sibe

kpn
6. mar 2009

skus www.flexiskrina.sk, mozes si ju navrhnut na rozne sirky s vlastnym vybavenim a rovno ti ukaze cenu, volis si kvalitu vseho co tam ide, i materialy.

alebo najnovsie trendy, ktore zaroven spajaju moderny styl a presvetluju priestor su s lacobelom.

fyalynka
6. mar 2009

zienky, idem do postielky...este si kukneme vcerajsie mafstory a potom hajat 🙂

prajem krasny zvysok vecera, dobru noc, papa 😉

kpn
6. mar 2009

Dobru nocku fyalik

janka1
6. mar 2009

dobru fyal 😉
katka dakujem idem to pozriet

janka1
6. mar 2009

pozrela som si to celko zaujimave sa s tym zajtra pohram trolinku 😉

janka1
6. mar 2009

opat mam teplotu mna drbne 😠

kpn
6. mar 2009

Janik to mi je luto...ale napadla ma este jedna vec. Moja kamaratka zhodou okolnosti tiez Janka mala nieco podobne, dlhe obdobie ju trapili horucky, ani nekaslala ani sa nezahlienovala iba horucky.

Tak jej robili nejake rozbory krvi a zistili, ze tie horucky jej sposobuju chlamydie na plucach. Ak by ti to neustupilo skus zabehnut za lekarkov nech ti urobia kompletne krvne testy.

Ti nezavidim, moja kiez by som ti vedela nejako pomoct...takto na dialku aspon studeny zabal posielam

Hej hej ta flexi skrina je velmi zaujimava a hlavne cenovo. Nevyhodou je, ze nie presne si tam vies nastavit sirku, su tam vzdy urcite limity...dajme tomu je tam 294 cm ale ty potrebujes 300, a toto nie je dotiahnute.

janka1
6. mar 2009

no som spat

janka1
6. mar 2009

katka ja mam zvysenu teplotu a som aj zahlienena a nemam hlasivky, len som tajne dufala, co je blbost , zeby mi po druhej tabletke uz bolo ok 😀 no co chcela som byt fit hned po prvej , len ma to sve, lebo som slaba uz som bola dnes tak mierne fit a zrazu nic....ale do nedele snad zaberu 😉

krve testy mi urco urobi ale az po tyzdni od ATB aby neboli skreslene 😉

kpn
6. mar 2009

Ach tak, neboj ty to zvladnes a cochvila budes ako rybicka

janka1
6. mar 2009

jasne, vsetci to zvladneme 😉

kpn
6. mar 2009

Janik s polovickou ideme uz zalahnut, pa a dobru nocku.

janka1
6. mar 2009

dobru noc katka 😉

fyalynka
7. mar 2009

pekne sobotne ranko prajem 🙂

u nas je taka tma vonku, ze to je na depku 🙄

pripajam moj dnesny grafik 😉 : http://www.fertilityfriend.com/home/254404

janka1
7. mar 2009

ahoj fyal
u nas je pekne ale fuka silny vietor 😒 no mne to neva som v posteli 🙂

co ta teplotka klesaaaa
😖 😠 😨

fyalynka
7. mar 2009

ahojte zienky... 🙂
prave sme sa vratili, boli sme na futbale, sme premrznuti do kosti 😝 ale treba mat sportovy zazitok 😀

janka, veru klesla a to preto, ze mrcha je tu 😠 😠 😠 ☹ 😔 bohuzial, som si zase poplakala, zanadavala...
ale co mi to pomoze ☹ zatial len take ruzovkaste spinenie, ale nenecha na seba dlho cakat 😝

ako sa citis??? 😕

katkahhhhh
7. mar 2009

Ahoj fyalynka, ja to tiež prežívam každý mesiac. Mrcha jedna 😠

fyalynka
7. mar 2009

ahoj katkahhhhh 😉 vitaj medzi nami 😉
dakujem za utechu, no mne to pomaha iba na vonok...vo vnutri som straaaaasne smutna ☹

ako dlho sa snazite??? 😕

kpn
7. mar 2009

Pekny sobotny podvecer damy.

Katkahhhh vitaj 🙂

fyalynka
7. mar 2009

ahojcek katka 😉 🙂

katkahhhhh
7. mar 2009

Ahoj. V júli som potratila v 6tt. Bolo to hrozne. Odvtedy vlastne mi začali všetky problémy. Vždy som si myslela, aké je to všetko jednoduché.

fyalynka
7. mar 2009

katkahhhhh, to mi je veeelmi luto 😔
ja som potratila v sept. v 12tt 😢 ☹ 😔 a odvtedy sa nam nedari ☹

kolko mas rokov?

katkahhhhh
7. mar 2009

Dakujem za privítanie.

fyalynka
7. mar 2009

nemas zac 😉

katkahhhhh
7. mar 2009

Mám 29 rokov. Ani nám sa nedarí od vtedy. Ale už je to dlhá doba, tak som bola u mojej gynek. a začneme s tým niečo robiť. Včera som bola aj u jedného liečitela. Už som si povedala, že nemožem už čakať.

kpn
7. mar 2009

Fyalik hlavne sa po zapase trosku zohrej a zababus, nie, ze nam este prechladnes. A dnes bolo v skutku mrzke pocasie.

fyalynka
7. mar 2009

mna to tiez uz nebavi, kazdy mesiac byt sklamana... ☹ tiez rozmyslam, ze zajdem za dr.
a na akom postupe ste sa dohodli s Dr. co povedal liecitel? 😕

kpn
7. mar 2009

Joooj Katkahhh a lekarka ti uz i navrhla liecbu , ci k tomu ste sa este nedostali?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre