Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

janka1
8. jan 2009

ahojte...aj my sme doma a dnes som nevarila som si to zjednodusila sme sa boli napapat v meste 😉

lopezka
8. jan 2009

baby ja prave tiez tlacim do hlavy ....ale nie lasagne, ale velku misu pomarancov a mandariniek 😀

janka1
8. jan 2009

len tlac lopezka , vitaminy ti treba na energiu , aby si vladala ked tolko pracujes 😉

fyalynka
8. jan 2009

uz som spat, vonavucka, cistucka 😀 ale aj uplakana...bo mam uz taky ruzovy hienik a bolo tak aj
trosicku krvicky, tak mrcha je uz za dverami 😠 😠 ☹ uz som to psych. nezvladla a hodila som sa
milacikovi na ramienko vyplakat 😔 😢

janka1
8. jan 2009

fyalynka neplac dalsi mesiac mas sancu opat... 😉
ozaj aky je u vas problemik?

emily333
8. jan 2009

no u nas to psychycky horsie znasa moja polovicka a ja mam z neho iba nervaky ☹

janka1
8. jan 2009

zeny nenervacte radujte sa nestresujte a nemyslite stale nato... 😉 aka som tu premudra 😀

fyalynka
8. jan 2009

problemik..neviem....no zhrniem to v skratke: zacali sme sa snazit v juli 08, podarilo sa hned ale v 12tt MA ☹
podtupila som kyret, potom povinna pauza par mesiacov. Zacali sme sa opat snazit v decembri...

fyalynka
8. jan 2009

babulky idem off, prajem vam kraaasny vecer 😉
papa

janka1
8. jan 2009

paaa 🙂

emily333
8. jan 2009

to uz vsetky snazilkujete? 😀

drobec
8. jan 2009

ahoj emily..nie ja nesnažilkujem..a dorazila som sme až pred nejakou polhodinkou...boli sme s manželom na návšteve..kamoš nám natáčal svadbu a boli sme doplniť nejaké veci okolo toho...a snažilkovanie máme odložené na zajtra..jeden-dva dni si predsa musíme dať pauzičku, aby sa potvorky zmobilizovali.. 😅

mamartinka
8. jan 2009

este buntosite?ani ja este nespim ale uz sa chystam.muzik uz zalomil.tak dobru vam.

govinda
9. jan 2009

kde ste celý deň kočky? Asi tuho pracujete 🙂 . Ja som už z práce doma a teším sa, že je piatok 😀

fyalynka
9. jan 2009

ahoj gov 😉 si este tu? aj ja sa vytesujem ze je konecne piatok 😎 😀

govinda
9. jan 2009

fyalynka, tak to si môžme podať ruky. Aj ja sa strašne teším, že je voľno. Aj keď bol kratší týždeň pracovný, ale dnes ráno som už nevedela poriadne vstať do práce. A nehovoriac o tom, že v kancli kosa kvôli plynu, takže prúser 😒 . Ale už sa vyhrievam doma v teplúčku 😀

fyalynka
9. jan 2009

ani my sme nemai moc teplo v kancli...ale to bude asi koli tomu, ze mame okna otocene na severnu
a dost tam fuci 😝 O vstavani rano mi ani nehovor...sa tesim ze zajtra buvinkaaam 😀 my sme taki
spachtosi 🙂

govinda
9. jan 2009

aj ja si rada pospinkam, cez víkend kľudne aj do desiatej, keď telo potrebuje 😀 . Cez týždeň budík nastavený na 4:45, tak si môžem cez víkend dopriať, nie? 😀

fyalynka
9. jan 2009

juj no to fakt skoro vstavas 😕 ja mavam budik na 5.40 😝
mas nejake plany na vikendik? 🙂

govinda
9. jan 2009

no ešte neviem. Ak sa dohodnem s kamoškou, tak by sme šli k nej na návštevu pozrieť sa na jej mesačné bábenko, možno nejaké nákupy a tak, ale len pohodka a veget 🙂

fyalynka
9. jan 2009

takze inspiracia na snazilkovanie take male miminko 😵 V mojom okoli nema nikto babo 😒
ja chcem zajtra zrusit stromcek a celu vian.vyzdobu a tiez veget 🙂

govinda
9. jan 2009

vidíš, aj ja chcem odzdobiť a uložiť stromček späť do krabice 😀 . A to miminko mi bolo inšpiráciou už v pôrodnici 😀 . Moje kamošky majú väčšinou malé detičky, takže inšpirácií je habadej 😀

fyalynka
9. jan 2009

no my mame zivy stromcek, takze do krabice ho asi neodlozim 😀 ale drevo sa mozno zide...ked neobnovia
dodavku plynu, mozno este nakurenie ho vyuzijme 😀 len neviem kde...ze by uprostred obyvacky? 😕

drobec
9. jan 2009

ahojte...už som doma z práce...a ako čítam..chystáte sa zajtra porábať to isté ako ja..odzdobovanie stromčeka...ale ešte si to doplním návštevou nejakého nákupného centra..potrebujem kúpiť kamoške darček k narodkám..len keby somvedela, že čo? 😨

govinda
9. jan 2009

drobec, teraz sú samé výpredaje, tak niečo určite nájdeš 😉

fyalanka, založíš vatru a zohreješ pol baráku 😀

fyalynka
9. jan 2009

gov-- 😀 😀 😀

fyalynka
9. jan 2009

drobec--ahojky 😉 urcite sa nieco najde, len po tych Vianociach ta fantazia akosi nepracuje,ze? 😖

govinda
9. jan 2009

mne fantázia nefungovala ani pred vianocami 😀

fyalynka
9. jan 2009

ja rada kupujem darceky iba vtedy, ked si kazdy povie co chce a nemusim rozmyslat 😀

govinda
9. jan 2009

fylaynka, no veď tak je to najlepšie. Nie potom nakúpiť hlúposti, ktoré stoja niekde v kúte 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre