Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
27. apr 2009

som tu opäääät...mala som robotu 😝
ale este hodinu a padam odtialto! Dnes mam kurz, beriem si so sebou maminku, budem ju malovat 😵

fyalynka
27. apr 2009

jankaaaaa, kde siiiiiiiiii???
Som zvedava co bolo u Dr.?????? 😕 😕 😕

kpn
27. apr 2009

Tatu prepac asi som sa to uz pytala, a kedy ti ma dojst. A ano videla som tvoj grafik, si na 36,8 co je este stale dobre, kazdopadne uvidis znovu podla zajtrajsieho merania a ak teplotka opat skoci hore, kludne si na dalsie rano zabezpec testik 😀

Fyalik pekne si to uzi zlatko, tesim sa opat na tvoje dojmy. Ja som sa potrebovala opat prespat. U mna to poobedie je nejake zacarovane. Po kazdom obede sobota, nedela, svatek, patek, ma chyta to pospavanie.

Janik co ty u doktora, a kozmetika, nechty...oddychla si si? 😀

janka1
27. apr 2009

ahojte dievcence 😵
konecne som doma od rana stacilo 😉 hodila som do albumu nase prve sono 😅
vsetko ok ako ma byt o 2 tyzdne kontrola 🙂

kpn
27. apr 2009

jeeej janik taka fazulka malinka. Sa tesim s tebou, ze je vse oki.

janka1
27. apr 2009

ahoj katka, jasne, ze je to malinke este treba pockat niekolko tyzdnov 😉 dnes to malo 0,50cm 😀

kpn
27. apr 2009

Drobatko malinke...jooj janik aj tych 9 mesiacov kym povyrastie a potom jeho zivot velmi rychlo ubehnu... ani sa nenazdas a budes mat pri sebe drobceka 😉

fyalynka
27. apr 2009

cawte krasky, som domaaa 🙂

este som bola nakupit, dostala som strasnu chut na tresku, tak ju tlacim prave s este vlaznym chlebikom 😝
jaaaaaaaj, snad mi nebude zle 😀

janka, kraaaaaaaaaaaaaaaaaaasna fotecka, zakladaj album 😉

katka, ako ti zavidim, ze si mozes ten poobedny spanok aj zrealizovat 🙄

kpn
27. apr 2009

Fyalik o chvilku budes moct aj ty...neboj spinkat kedy chces a ako dlho chces. Mozno ta doktorka posle skor domkov ako si myslis 😀

kpn
27. apr 2009

To je zlate u vas s tymi chutami...na sladke nie, u teba dnes prisla na rad treska a cochvilka zacnete kombinovat sladke slane a taaak stale dokolecka. Inak neviem ci bliziacou sa mrskou abo cim to, ale mne je dnes cely den zima, az mam zimomriavky na celom tele.

fyalynka
27. apr 2009

katka ja tam idem vo stvrtok, dr. tam sice nie je, ale sestricka ano, mam ist na odbery a do papieru
mi dr. napisala, ze mi ma vystavit aj PN-ku... takze uz asi pojdem teraz od maja.

fyalynka
27. apr 2009

noooo, katka...celkom slubny priznak....lebo mne je zima non-stop 😉 takze mozno z toho nieco
bude 🙂 a co teplotky, posluchaju? 😕

kpn
27. apr 2009

Fyalik asi to bude lepsie, budes doma, nebudes sa namahat a ani stresovat. A baby sa bude moct zdravo vyvijat az do konca 😉

kpn
27. apr 2009

Jooj fyalik isla o nieco dole, a ja mam stale v brusku taky ten pocit bliziacej sa mrchy. Ked ma pobolieva. http://www.fertilityfriend.com/home/25ebba

fyalynka
27. apr 2009

ved to, ten stres...pre mna je uz stres len to, ked viem ze idem do roboty 😝
aspon do konca 3. mesiaca chcem byt v klude, to je take najrizikovejsie 😒 no uvidime, vsetko je to
na dr.

fyalynka
27. apr 2009

nooo, ja si myslim, ze sa stale pekne drzi 😉 🙂
inak by som ta chcela o nieco poprosit...pisala si, ze ms ma (NE)dorazit tusim 2.5., tak to mam ja
narodky a chcela by som od teba darcek tvoje // na testiku 😵 😉 🙂 😀 jaaaaaaaaaaaj, aku by som
mala velkuuuuuuuuuuuuu radost 😵

kpn
27. apr 2009

fyalik rozumiem ti ja by som to riesila v tvojom pripade asi rovnako, pretoze baby by bolo prednejsie ako nejaka robota. Fyal ja viem, ze uz i mne asi sibe, ale tebe zacalo byt zima az neskor nie este pred mrchou, ci ako?

fyalynka
27. apr 2009

posledne tyzdne...vobec sa neviem zohriat 😝

kpn
27. apr 2009

fyalik moja mna pomoze aj to iba na chvilku vriaca sprcha.

fyalynka
27. apr 2009

no ja sa dlho odhodlavam kym sa vyzlieciem do sprchy co mi je taka zima 😀
v sprche sa tiez zohrejem a potom rychlo do pyzama, zupan a zabalit do deky...

janka1
27. apr 2009

ahojte som spaaaat 🙂
fyal dakujem, a aky album mam zakladat 😨
katkla co sa tyka tej zimi tak mne bola zima tyzden pred mrchou a az doteraz a v kuse 😉

kpn
27. apr 2009

Fyalik ako by si mi prehovorila z duse a z mojho vlastneho zivota s tym babusenim sa po sprche. No sama som zvedava ako sa to vyvrbi, ale myslim, ze ak zajtra teplotka klesne ...tak mrcha pride...ak nie tak je este sanca 🤐

janka1
27. apr 2009

a co sa tyka chti tak nic mimoriadne, len mi tiez nechuti sladke a mliecne , ale zato ficim na pazitke a redkvicke 😝 svokor mi prave priniesol zo zahrady dalsiu varku pazitky a redkvicky 😅 😵

kpn
27. apr 2009

Ahoj janik...cca tyzden pred mrchou som i ja. Som dnes ozaj nechapala, ale od rana co som bola v skole mam zimomriavky na tele a nie a nie sa ich zbavit. Az potom co som sa zababusila do postele ma to preslo. A teraz..vsetci na byte pobehuju v kratkom rukave, ja mam este i mikinu a je mi tak akurat.

Inak dnes ma napadla myslienka, ze si mozno kupim havina, ak sa mi nepodari otehulkovat do nejakych 3 mesiacov.

Ja stale rozmyslam nad tym preco vam nechuti mliecne, ale na nic som neprisla.

janka1
27. apr 2009

katka ani mna nic nenapada , jednoducho si to telo si to nepyta 😨
prave sedime s drahym a prezerame kalendar ake meno by sa nam obom pacilo 😀 😀 😀 😀
viem, ze je to skoro , ale sranda neeee

kpn
27. apr 2009

Ozaj a ake mena sa vam s manzelikom pozdavaju v kalendari? Vyberate isto D alebo i CH 😀

fyalynka
27. apr 2009

janka, no albumik na fotecky miminka...zacnes zakladat fotky zo sona a postupne pridavat ostatne (myslim
realny almbum, nie na konovi 😀 )

inak pazitku papam aj ja 😀 toto je fakt srandaaaaaaaaaaaa, mam cerstvu zo zahradky...este som si aj natierkove
maslo s pazitkou kupila 😀

katka, sanca stale je 😉 presne tak, aj ja vcera...teplaky, hrube pozoky, mikina, deka a tak som sedela doma
a MM mal kratky rukav 😕

janka1
27. apr 2009

fyal aj ja som kupila natierkove a ficim na nom od velkej noci 😀 😀 😀

fyalynka
27. apr 2009

ja uz dievcenske mam vybrane 😀 ale na chlapcenskom sa nemozme zhodnut, tak to sme este nevybrali...
no casu mame este dost 😅

janka1
27. apr 2009

katk azatial zidne, ale je to este skoro drahy si robi srandu a vybera take strasneeeeee az placem od smiechu 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre