Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
28. apr 2009

janka, mas celu prac. dobu pred sebou, tak lusti 😀 😀 😀
no ja som sa musela najest, mne je strasne zle ked mam prazdny zaludok 😝
az take krce a bolesti mam 😕 Tak som spapala pribinacika a lupacku 🙂

katka, ranny je teraz na zaciatku najlepsi, tak skus rano...a ked janka radi ze aj hned,
tak vyskusaj zajtra... 😉

a neviem ako je na tom tatu...mozno nasla // a od radosti nevie co so sebou 😀

fyalynka
28. apr 2009

no kazda vravime inak...tak si katka vyber 😀

kpn
28. apr 2009

Snad sa na mna tatu nebude hnevat, jej grafik i s dnesnou teplotkou. Je 15 DPO takze mozno testovala a taaak sa tesila, ze isla rovno za doktorkou.

Tatu drzim palceky.

http://www.fertilityfriend.com/home/241f0c

kpn
28. apr 2009

Este jedna prosbicka na vas....aky test odporucate?

fyalynka
28. apr 2009

no na jej mieste uz testujem 😀

tatulienka
28. apr 2009

jaaaj,tu si dala moj graf 😀 len neviem,kde si ho zobrala...neee,este som netestovala,ale ked nepride mrcha,tak sa chystam zajtra...

kpn
28. apr 2009

Zienky tak osud to asi zariadil podla svojho...isla som do lekarne vyckala radu 6 ludi predo mnou a tetuska mi ponukala iba testy s citlivostou 20 a 25, takze nakolko do dalsej sa mi uz nechelo ist som netestla.

A tatu ten graf je stale ten isty a udaje v nom ako doplnas, tak sa aktualizuju. T.z. ze dajme to ak si graf pridala na forum niekedy 15.4. iba s niekolkym i udajmi, a dnes tam mas uz o xy dni viac hodnot, tak tie hodnoty budu uz zaznacene i v aktualizovanom z 15.4. 😀

tatulienka
28. apr 2009

kati,ja viem...potom ma to napadlo....v pohode...ale aj ty mas pekny graf...to by bolo super,keby sme boli spolu tehu...

kpn
28. apr 2009

Vdaka tatu...ale ty si k tomu pozitiv vysledku blizsie. Ako sa citis, uz nieco badas, chute, bolesti atd. Drzim ti palceky a utekaj dnes kupit testik a zajtra testuj o106. 😉

tatulienka
28. apr 2009

kati,mam doma 2 testiky...no necitim sa nijako zvlastne..len ma trochu bolia prsia, obcas pichne v podbrusku a som strasne smadna a hladna...no ale nic mimoriadne...akurat som rozmyslala,ze pocula som ze zapcha byva niekedy tehu priznakom,len ja mam opak zapchy.. 😀 myslis,ze to tiez moze byt tehu priznak?

kpn
28. apr 2009

Tatu ako by ti nasa Janka povedala, kazde tehotenstvo je ine a to co plati na jednu nemusi automaticky platit na inu. Ja by som brala triezvo tieto priznaky ako zapcha alebo prehananie. Tatu ja viem, ze budem asi pokusat, ale si 15 DPO aj keby hned teraz spravis, tak by ti ich malo uz spolahlivo vyznacit. A potom sem hodis foto testiku, aby som sa nakazila i ja a juchu boli by sme 4 a tak krasne po sebe.

janka1
28. apr 2009

tatuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu testuuuuuuuuuuuuuuuj necakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😉 😉 😉 😉 😉 😉

tatulienka
28. apr 2009

kati nepokusaj!!!fakt chcem pockat do zajtra...lebo ked tam bude / tak budem zase smutna...no ale zajtra uz testujem na 100%...

kpn
28. apr 2009

Tatu uz sme 2 z tohto fora a laurinka z vedlajsieho, asi na tom bude cosi pravdy. Tatu ved si testovala pred 3 dnami, ak by ti mala prist mrcha, tak dnes nemas teplotu 37. 😀

tatulienka
28. apr 2009

kati,clovek nikdy neviem...mozno zajtra klesne teplota a nebudem si musiet robit ani test...ja som tiez z toho nervozna,ale som si uz povedala ze v stredu,tak v stredu...kati,ja som v znameni barana,takze mna neprehovoris!!a to je este dobre,ze som sa rozhodla v stredu,bo najprv som chcela az v piatok 😀

tatulienka
28. apr 2009

janiiii,zajtraaa....vy ste tusim viacej nedockave ako ja 😀

kpn
28. apr 2009

Ved jasne tatu...baran nebaran... rozhodnutie je na tebe
Ja mam ine heslo dna ak mas nadej a sancu tesit sa uz dnes, preco tak neurobit. 😀

A zas povedzme si pravdu tatu...co si budeme nahovarat. Si pred statnicami, a bez ohladu na ludsku tvrdohlavost ci vytrvalost budes myslienkami niekde uplne inde ako pri statnicovych otazkach. Ale aspon si urobis pekny dnik, tak si ho nechaj na relax. 😀 a zajtra sa tesime na spravu

tatulienka
28. apr 2009

kati ved to...ked budem tehu ako sa budem sustredit na statnice???ved to sa nebude dat!!!

kpn
28. apr 2009

Janka, fyalik dobra sprava...od buducej stredy nam vraj zacnu odovzdavat bytik. Este neviem ktory den sme my, ale juchuu chu .

Tak dnesny dnik je asi ozaj dobry

tatulienka
28. apr 2009

kati to faaaakt???aj ja ceeeem...aj ja sa uz cem stahovaaaat.....a kolko sa to kolaudovalo?

kpn
28. apr 2009

Tatu a teraz sa vies sustredit ked si v neistote. Ved myslienkami musis byt stale iba pri tom ci budu na testiku // alebo nie. Ale tatu sama si povedala, ze je to uz iba den,,,tak to vydrz a ked tam najdes // tak zacnes riesit ako upriamovat svoju pozornost na ucenie sa.

tatulienka
28. apr 2009

mas pravdu...dnes mam skusku,musim sa este ucit...a sustredit na ucenie..zajtra mam zase pohovor,no ked si rano nahodou najdem // tak som zvedava,ako sa budem sustredit na ten pohovor...

kpn
28. apr 2009

tak drzim palce, ako na skuske, tak i testiku a pohovore.

tatulienka
28. apr 2009

dakujem moja.. 😀

fyalynka
28. apr 2009

tatu, obdivujem ta, ja by som nevydrzala....ja som byk - tiez tvrdohlava, ale testovala by som 😀
mooooc vam obom -katka, tatu - drzim palce na krasne // 😵

tatu, ty mas dnes skusku? ako sa prosim ta sustredujes na ucenie? 😕

katka, supeeeeeeeeeeeeeeeeeer, gratulujem k bytiku, to je fantasticka sprava 😀 Uz si donho nastahovat
len ako prve testik s // 😉

kpn
28. apr 2009

tak to by bol v skutku mili darcek do noveho bytiku. Ale vidis vnukla si mi inspiraciu, ak naozaj budu //, tak manzelikovi pripravim do stredu miestnosti darcek v krabicke. Nechajme sa prekvapit. 😉

fyalynka
28. apr 2009

katka tak to by bolo kraaaaaaaasne, take prekvapenie 😵

tatulienka
28. apr 2009

fyalynka,ved prave...nedokazem sa sustredit...to bude gol,ked pred statnicami vyletim zo skusky...ach jaj...a dakujem moja,ze mi drzis palceky....

janka1
28. apr 2009

jemine nestiham vas 😀
tatu neodvravaj a testuj dnes a ty katka tiez posluchajte najstarsiu maminu 😀 😀 😀

kpn
28. apr 2009

Janka mamusik moja uzasna...ja dnes idem kupit test, a zajtra rano vam pisem co som na nom nasla. Tat tetuska v lekarni mi vsemozne chcela predat s citlivostou na 20, a nakolko som bola oblecena velmo po domacky, tak do dalsej lekarne sa mi nechelo utekat.

Ale slubujem, ze zajtra hadzem foto

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre