Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

kpn
28. apr 2009

nerozumiem...ale nevadi. Janik citala som si mailik od teba...dakujem. Chuda moje budete to mat perne v jednej miestnosti ale skusime spolu nieco vymysliet a rozdelit to na potrebne funkcne zony.

janka1
28. apr 2009

no ci sa ti nechce ist von s nim , ci ja som nieco zle pochopila 😕 ale moze byt vies, tehula 😀

kpn
28. apr 2009

Ach tak janik vobec to nie je tym tehu...to ja som podvecer uz trosku spomalena a tazsie chapem 😀

Nie, ze by sa mi nechcelo ist poprechadzat ...to ano to mam rada, ale nie ked chce vonku fajcit. Nemam rada ked fajci a zial neviem s tym nic robit. Nie a nie aby sa to odnaucil.

janka1
28. apr 2009

nooo tak to chapem ja som hakliva na fajcenie a velmi 😉

janka1
28. apr 2009

fyal , tvoj hlavolam som vyriesila prave teraz 😉 🙂 😀 take jednoducheeee 😀 😀

kpn
29. apr 2009

Dobre ranko zienky....ako ste sa vyspinkali?

Fyalik co s tym spinenim,,,preslo to, dufam, ze ano a ze to bolo iba v suvislosti s mrchou.
Janik ty co...odkedy si dnes hore???
Tatu vysledok testiku? sup sup...zvedava som. 😀

fyalynka
29. apr 2009

dobre ranecko 🙂

katka, zatial to preslo, chvalabohu!!!! Budem dufat, ze sa to uz nevrati....!

janka, no vidis, aka si sikulka, ani to nebolo zlozite 😀

tatu, co testiiiiiiiik???? 😕 😨

ja som uz v praci, ledva som vstala rano 😝 sa utesujem, ze uz len jeden den a potom volno 😀

kpn
29. apr 2009

Fyalik tak vela sil a energie aby si to este zvladla tie dva dniky, ako so vstavanim tak i to ostatne. A potom budes relaxovat domka i s mimi v brusku 😀

fyalynka
29. apr 2009

katka, ani nevies ako velmi sa tesim na tri dni volna...ako male decko na prazdniny 😀
fakt som unavena 🙄

co teplotka dnes? 😕

kpn
29. apr 2009

Zatial sa drzi...zapisem ju do grafu a potom ho sem skopcim...Uvidime po vcerajsku som trosku triezvejsia. Proste niekedy sa cloveku lahko povedia urcite rady, ale uz ked je tesne pred cielom nevie sa od myslienok odputat. Ja som mala pocit, ze sa vcera rozrevem ako male decko. Manzela som uz zacala nahovarat na psika, aby som nemusela stale mysliet na tehu. Tak sme sa dohodli, ze ak najblizsie 4 cykly nic, tak v septembri kupujeme havinka.

kpn
29. apr 2009

Fyalik ale na tu PN-ku by si isla na dlhsie co ako to mas premyslene? Aspon kym neskonci prvy trimester?

fyalynka
29. apr 2009

Katka, ano isla by som, minimalne teda do dalsej kontroly, potom uvidim co povie dr.
Toto co som povedala, ze tri dni volna---to je krajny pripad, ze by som PN-ku nedostala 😝

fyalynka
29. apr 2009

katka, urcite neplac!!!! Ak sa teplotka drzi, naozaj este nie je nic stratene! 😉
Podla mna bolo na testovanie naozaj skoro!!!! Ja som pri prvom tehu mala // az niekolko dni
po vynechani ms 😉 Nie vzdy hladina hcg stupa tak rychle, aby sa to dalo zistit tak skoro....
takze hlavu hore, nadej umiera posledna!!!! 🙂

kpn
29. apr 2009

Ach tak...tak uz tomu rozumiem.Ale dufajme, ze v nemocke budu mat rozum a hlavne ak si rizikovy pripad po predch.skusenostiach ☹

Ale fyal tento krat dopadne vsetko dobre, budes mat maleho mimiska, krasneho a zdraveho, plneho energie a bude vam robi radost v rodinke. 😀

kpn
29. apr 2009
fyalynka
29. apr 2009

katkaaaaaaaaaa, ved teplotka stuuuuuuuupla!!!!!! 😕 😀 🙂 😵 to je paraaaaaaaaaaaaada 😵
vyzera to naozaj slubne!!!! Naozaj nevesaj hlavu, ak sa udrzi aj zajtra aj piatok, tak skus piatok testik 😉
moooooooooooooc ti prajem // z celeho srdca!!!!

kpn
29. apr 2009

Dakujem fyalik...

Moci som zvedava i na nasu tatulienku...ta by uz dnes mala mat hotovy test.Ved ja by som ani nespala na jej mieste a testovala by som o 106 od rana bieleho

fyalynka
29. apr 2009

ved aj ja nedockavo cakam, kedy sa ozve.... 😕 tiez by som nespala 😀
no mozno od radosti nevie co so sebou... 😀

fyalynka
29. apr 2009

uz tu nikto nie je???? 😕

janka1
29. apr 2009

dobre ranecko 😀
taaak katka pekny grafik a ja som uz pri nom aj profik 😀 😀 verim, ze budem 4 tehule ako sa mi to aj snivalo 😉
tatuuu kde si nenapinaj nas 😠 😠 😉 😉

fyal ja som uplne vpoho so vstavanim co som az prekvapena , ale zima mi je rano, cez dej aj vecer 😒

fyalynka
29. apr 2009

janka ahoooj 🙂
ja som velmi unavena, vstavam o 5.30 kazde rano a uz nevladzem 😝 A o zime mi ani nehovor, ja mrznem
doslova non-stop 🤐

no kde je ta tatuuu???? 😕

janka1
29. apr 2009

ja tiez fyal ruky mam ladove cely den a zimomriavky ani nehovorim, normalne mam v praci mikinu na sebe 😀

kpn
29. apr 2009

Ahoj Janik...treba vytiahnut zimne rukavice a pobehovat s nimi 😉

fyalynka
29. apr 2009

ja mam tiez hruby sveter na sebe 😒
aj doma som naobliekana ako eskimak 😀

kpn
29. apr 2009

Fyalik a v robotke to ludom este nie je podozrive, alebo uz vedia?

fyalynka
29. apr 2009

katka, mne by sa zisiel aj kozuch, sal, ciapka aj cizmy 😀 😀

fyalynka
29. apr 2009

katka, jedna kolegynka vie, lebo ona mi pomohla vybavit dr. v nemocke 😉

kpn
29. apr 2009

fyalik moja...uz len lyziarsky vybavu poriesit a ides. Ale chapem to ja som celkovo taka zmrzlina. Nemas nahodou i nizky tlak?

fyalynka
29. apr 2009

mavam nizky, ved naposledy ked mi kolegyna merala, som mala 95/60 😒

kpn
29. apr 2009

Niekdy som sa docitala, ze i nizky tlak sposobuje nedokrvenie koncatin a prave kvoli tomu celovek pocituje zimu. Pomaha viac solit, pit vela vodicky (o tom sme sa uz rozpravali) a hlavne sa vystrihaj cesnaku, ginku atd.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre