Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
25. máj 2009

😀 uz som zistila 😀

fyalynka
25. máj 2009

tatu, budem silnooooooooooooo mysliet na teba - ale tak potichucky aby sa ti nestikutalo 😀

tatulienka
25. máj 2009

fyal dakujem,budem to potrebovat...a co pise janka,ze mas IP??

tatulienka
25. máj 2009

jaaaj,uz chapem...akoze internu postu.. 😀 ja ze implantacny pokles... 😀

janka1
25. máj 2009

tatu mas IP 🙂 😉 😀

janka1
25. máj 2009

DAVAMOBEDIK , PRIDATE SA?

fyalynka
25. máj 2009

janka, uz som PO obediku aj po kavicke 😉 😀
ale dobru chut 🙂

tatu dobry postreh 😀 😀 😀

janka1
25. máj 2009

dakujem fyal, uz to mam konecne za sebou 😉
ked som hladna tak mi je zle a musim sa hned napapat a ked sa napapam, tak mi je tazko zae z toho no strasne...bolo dobre od rana a uz sa to opat zacina kopit 😝

tatulienka
25. máj 2009

ja som akurat dopapala..mala som svieckovu na smotane..mnamka... 😀

janka1
25. máj 2009

tatu aj ja som mala rada svieckovu mnamky, ale teraz nehrozi 😝 😖

fyalynka
25. máj 2009

jani, mne byvalo tak isto...viem si to predstavit 😝

tatu, aka dobrota...ze svieckova mnaaamky 😀

ja som mala len rohlik s maslom a redkovkou, nejaka som na tej redkovke zavisla, sa cudujem sama sebe, ze mi
este nelezie cez usi 😀 Ale nemam ani chut na teple varene jedlo 😝

tatulienka
25. máj 2009

babule,taaak sa mi nece ucit...a ako si ma boli v podbrusku...a mam nejake navali tepla..ako v prechode... 😀

kpn
25. máj 2009

Ahojte zienky...tak konecne zo skoly, idem vas citat spatne

kpn
25. máj 2009

Janka uz som isla pisat, ze super, ze sa dnes citis dobre, a ty na dalsej strane pises, ze sa to zacina objavovat. Jooj, tak nech sa mas dobrucko cele tehulkovanie, ziadne nevolnosti a tomu podobne priznaky.

Fyalik, ty uz musis byt ako cokoladka a zahradka zaroven. 😀 Ta to nie je normalne, aby si este redkovky tlacila...a uz ked sme pri tom, taky normalny obedik si dat...nieco teple do zaludka nic? 😀

Tatu graf vyzera fajn, uvidis ako to pojde dalej. Pobolievanie moze byt i naznak PMS, ale i uhniezdovanie, ale to by ti asi teplota klesla vyraznejsie. Dalsia vec ucis sa na statnice a si v strese (30 min je povolene pri merani BT) skor si myslim, ze ten stres sposobil pokles. Drzim palce nech ti to ide od ruky

tatulienka
25. máj 2009

kati, PMS 8DPO?nemyslim si...

kpn
25. máj 2009

Fyal uvidis...treba ratat s najhorsim a dufat v najlepsie. Kazdopadne ak ti tento cyklus vysiel normalne v zmysle dlzky cyklu tak 32 DC by si mala koncit a 33 resp.1 ti zacne mrcha....ak nie tak coskoro najdes dve na testiku 😀

kpn
25. máj 2009

Prepac to bolo tebe tatu...akasi som dnes pribrzdena

tatulienka
25. máj 2009

no ved uvidime...

kpn
25. máj 2009

Jasne tatu nech ti to vyjde, aby bola dalsia tehulka na fore. 😉 drz sa pri uceni

janka1
25. máj 2009

ahoj katka 😉
jemineee neskutocne vycerpavajuce riadky od teba 😀 😉
je mi uz dobre, to len pred jedlom a po jedle mam taketo stavy a potom uz ok , zaludok citim , ale je to slaby odvar vikendu, taze ok 😉

tatu nebooj urco to bude uhniezdovanie 😉

kpn
25. máj 2009

😀 to vies janik, ja uz som ti po tich posudkoch taka rozpisana, ze jeden riadok mi na vyjadrenie myslieky nestaci.

fyalynka
25. máj 2009

mala som pracu, ale uz som spat...nachvilu 😀

katka, u mna este hormony pracuju jak dive, preto aj tie depky 😝 ale chute uz nemam, redkovku milujem
tak ci tak, takze ja vzdy na jar papam redkovku, cibulku a ine dobroty co zahradka da s radostou 😀

kpn
25. máj 2009

fyalik a co prvy den v praci? Ako to ide a co ludia...je to aspon trosku v pohode?

fyalynka
25. máj 2009

Nooo...cakalo ma 71 e-mailov 😀 dost papierov na vybavenie, ale zatial ok 😒
Ja som "temu" nenacinala s nikym, ale dve kolegyne sa ma pytali co a ako, takze "zatial" v norme 😖

kpn
25. máj 2009

Fyalik takze sa isto nenudis 😖 ... no veru znie to vselijak. Snad ti to aspon rychlo ubieha, bo ak ta to nebavi a este by sa to i malo tahat, tak zo mna by sa v takej praci stal asi frflos. 😀

fyalynka
25. máj 2009

veru, nenudila som sa, a celkom rychlo mi to dnes ubehlo 😝 Vacsinu e-maliov som urobila ze: DELETE 😀
Viac dolezitej roboty chodi postou, takze papier nemozem vyhodit 😀

kpn
25. máj 2009

fyal akoby nie...tie sa scartuju 😀

fyalynka
25. máj 2009

😀 😀 😀 ale bohuzial taku dobru masinku ja v kancli nemam 😠

fyalynka
25. máj 2009

pokladiky moje, odchadzam...papapa 😉

fyalynka
25. máj 2009

babulky, zmena planu...skusky sa presuvaju o tyzden 😠 uz som to chcela mat za sebou 😖
no co uz.... 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre