Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
27. máj 2009

katka, ja som si uz tiez rypla 😀 😀 😀

kpn
27. máj 2009

fyalik dnes je asi dobry den na rypkanie ... neviem ako teba , ale ten moj ma obcas vie tak dokonale vytocit 😀

fyalynka
27. máj 2009

presne ako hovoris, ale zase za blbost sme sa pochytili...vzdy je to tak 😒 😝
ale uz sme sa udobrili 😀

janka1
27. máj 2009

zeny co vam je preco sa chytate????

fyalynka
27. máj 2009

nic nam neni...ale obcas treba rozybat kludnu hladina...iank by to nebolo ono 😀

janka1
27. máj 2009

u nas to nebyva, takze neviem 😀
ale ani mi to nechyba 😉

ja som sa prejedla , je mi tazkoo

fyalynka
27. máj 2009

aha, no tak nic 😝
vies my sme obaja velmi tvrdohlavy (baran+byk), takze sa obcas chytime 🤐
Nastastie teda vzdy za sprostost, takze za par minut je vse oukej 😉

ja som si dala tiez este zemlicku, smaozrejme s redkovkou 😀

janka1
27. máj 2009

ty nasa redkovka 😀 😀 😀
ja ju teraz nevyhladavam 😒 ale zato uz drzhy den ficim na VINEE 😀

som robila rybaciu pomazanku a asi som to s nou prehnala 😝

fyalynka
27. máj 2009

mnaaaam, som dlho nerobila...asi cez vikend urbim, dakujem ta tip 😉

ja si idem dat este hrozno, nech ma este poradne nafukne 😀 😝
kuknem panelak, potom skutocny pribeh a hajam, lebo uz dnes som ledva vstavala 🙄

janka1
27. máj 2009

aky ide skutocny pribeh 😉
nemas zaco , urob aj ty rybaciu 😝 🙂

fyalynka
27. máj 2009

po panelaku na joj, byva to kazdu stredu, je to dobre 😉

janka1
27. máj 2009

jaaaaj myslis ako som prezil 😉 pozriem aj ja ked nezaspim 😀

fyalynka
27. máj 2009

ano, presne to 😉
neviem ci si pozerala minuly tyzden...bolo o tom, ako zamenili mimi v porodnici 😕 😒

janka1
27. máj 2009

to som prave nevidela 😒
ale mozno najdem v archive

fyalynka
27. máj 2009

radsej to ani nekukaj, aby si nechytila nejaky zbytocny predcasne-porodny stres 😉

janka1
27. máj 2009

ale cosi 🙂 ja aj horsie pozeram neboooj 🙂

fyalynka
27. máj 2009

tak si to potom pozri 😉

a co horsie pozeras? 😕

janka1
27. máj 2009

joj fyal operacie, potraty, porody atd na dicavery 😉 dobre veci davaju

fyalynka
27. máj 2009

ja som si raz pozrela ako sa robi kyret a poviem ti, zemi tiekli slzy a dlho som to mala pred ocami 😔
Aj ked som si to prezila na vlastnej kozi, v tomto pripade je lepsie asi nevediet ako to prebieha ☹

janka1
27. máj 2009

no to ano,ale ja som vzdy aj citala aj pozerala take zanre, mna to proste bavi a zaujima 😉

fyalynka moja idem spat nejako ma tahaaa 🙂
dobru nocku

fyalynka
27. máj 2009

dobru,papa 😉

govinda
27. máj 2009

ahojte kočky.
Ako sa máte? Ja jednoducho nejako vôbec nestíham. Asi sa mi to uvoľní, keď skončím vodičák, na čo si asi ešte trošku počkám 😒 . No každopádne mávam teraz raz do týždňa teóriu, trenažér, k tomu anglina a sem tam nejaké nadčasy a je jasné, že chodievam domov až okolo ôsmej večer a to už akosi ani nedokážem zapnúť comp taký čas ...

Takže aké novinky? 😉
óóóó, ja samozrejme nič nové, ten istý cyklus sa mi už ťahá hrozne dlho, už to ani nesledujem a ani nerátam, ale som okolo 70DC, čo je už dosť aj na koňa a tak v pondelok sa chystám na vyvolávačku a nech mi nasadí lekár clostil, ja už proste nemám chuť čakať na nič 😠

kpn
28. máj 2009

Dobre ranko zienky, ako ste sa vyspinkali?

My s mm sme si to nakoniec vyrozpravali a udobrili si, no a jasne o polnoci sme este rychlo zbehli do Mc donalds po veceru 😀

Iba jednu otazocku mam na vas, neviete mi poradit z coho ma moze nafukovat (uz pomaly 4 den mam nafuknute brucho akoby plynmi, a ta bolest je neskutocna) strukoviny nejedavam, ani nic co by to mohlo sposobit a aespumisanom sa bezdovodne davkovat nechem.

pekny dnik.

fyalynka
28. máj 2009

dobre ranko 🙂
katka, vzdy ked rano zapnem kona, tak tu najdem ako prvy prispevok tvoj, normalne ma to tesi, uz si to
ani inak neviem predstavit, ze by si tu o 6.30 nebola 😀 😉
A s tym nafukovanim...kolky DC si? Ja som mala obcas nafuknute brusko v case ovu, aj ma bolelo, ale to
trvalo tak max dva dni 😒 A potom to mavam aj pocas ms 😝 Ale u teba neviem, vacsinou nafukovanie
sposobuju niektore potraviny alebo potom crevne bakterie, ktore rozkladaju potravu a vznikaju pritom tie
plyny... Ale ty si aj zvracala pred par dnami, takze to moze byt kludne nejaka viroza...

fyalynka
28. máj 2009

govi ahojky 🙂

teda panecku, 70DC 😲 to je uz fakt dost...vobec sa ti necudujem, ze tu uz ani neratas... 😖
Dufam, ze ten clostil ti pomoze! Lebo takto sa fakt neda len cakat na zazrak... 😒
Vidim, ze si si toho nalozila na seba dost, tak nech sa dari pri jazdeni 😉

janka1
28. máj 2009

dobre ranecko 😉 ja som vyspinkana do ruzovucka 🙂
dnes je posledny dnim v praci a mam 4 dni volna sa tesim ako male dieta 😀 😀
cakam kym doperie pracka, vyvesim pradlo a presuvam sa do prace 😅

gov t 😅 ak drzim palceky aj ked sa mi to velmi nepaci toto vsetko s tebou a uz vobec sa mi nepaci , ze ti dr. "NEVIE" pomoct 😠 😠

katka tak to nafukovanie bud to viroza ako pise fyal, ale MC Donalds strava 😉 😉 😉 nepijes kolu, vineu alebo cosi takeee 😉 cibula velmi nafukuje, kapusta tiez tazko povedat 😉 napis nam jedalnicek za posledne 2 tyzdne 😢 😢 😢 😢 😢 a poradime 😢 😢 😉

fyal pekny dnik v praci ako si sa vyspala? ja som to vcera hned zabalila normalne som bolounavenaaaaaaaaaaaaa

fyalynka
28. máj 2009

Ahoj janka 🙂
ja som sla spat po tom skutocnom pribehu, tiez som zaspala do 5 min...ved mm kukal futbal, takze som mohla
zaspat 😀 😀 😀
Uz som skoro hodinu v praci, tak som prebrata, aj som spapala uz jogurt a bebe keksiky 🙂
Dnes mame krasne jasno, slniecko 😎

kpn
28. máj 2009

To vies fyalik ja budem ako antikvariat o 6:30 rano az do neviem kedy, asi sa to zmeni az ked manzel prestane chodit tak skoro do robotky....

fyalik som asi 5 den po OVU alebo 8 neviem to moc urcit... a celkovo 27 DC.

Janik takze moj jedalnicek za posledne 2 tyzdne: pijem cistu filtrovanu vodu, (kolu, vineu a podobne pardon za vyraz sracky nemozem citit, neuznavam umeliny a kopec cukru co sa v tom vyplachalo), strukoviny , fazulky, cibulky a podobne tiez nepapavam. Moja strava je viac menej o

ranajky: o celozrnych chlebikoch, lahkej hydinovej sunke, cherry rajcinky abo paprika, popripade activia s obycajnymi vlockami

obedy: polievka viac menej zeleninove, a druhe su bud cestoviny so spenatom a sampionmi, alebo zemiaciky a kuracie masko, nic mastne atd

cez den ovocie a vecera ako kedy.

Mc donalds je len obcasny prehresok a za posledny mesiac som ho jedla asi iba raz.

kpn
28. máj 2009

Jasne a uz som si spomenula co sposobilo ten poplach jednodnovy....bol to melon ktory som potom zapijala vodou, a omylom som si vecer dala vlocky s mliekom....a neslo o zvrazanie 😀

fyalynka
28. máj 2009

katka, mam podozrnie na tehu priznaky 😀 😵 😵 😵 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre