Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

janka1
28. máj 2009

katka tak mozno ovocie 😉 a ked uz ani to tak viroza 😖
ked ti to neprejde skus ist k dr.

odchadzam do prace ozvem sa neskor 🙂

fyalynka
28. máj 2009

aha, tak ked nie zvracanie ale ine prehanky, tak si si mohla pokazit zaludok prave tou kombinaciou: melon-voda-mlieko 😝 😝 😝 😖

kpn
28. máj 2009

Govi tak ten 70 DC je ozaj na porazenie...najhorsia je ale apatia lekaro, ktori ti bez okolkov vedia povedat, ze ti nevedia pomoct....tak naco potom skladali hippokratovu prisahu.

Tak aspon tuj tuj nech sa ti to nejak cim skor napravi a drzim palceky pri vodicaku

kpn
28. máj 2009

pa Janik..stastnu cestu vidime sa potom

fyalynka
28. máj 2009

katka, co mas dnes v plane? 🙂

kpn
28. máj 2009

fyalik zlatko ved uvidime...este 5 dni do mrchy, a potom bude istejsie...i ked tento mesiac sme snazilkovaniu vela nedali.

fyalynka
28. máj 2009

no, motyka vystreli ked to najmenej cakas 😉 😵

kpn
28. máj 2009

Uz som bola v obchode fyalik (kupit si drvic ladu na drinky) na kolaudaciu, biely rum uz mame, este trstinovy cukor, matu, limety, citrony a dzus a bude to mnam mnam.

Teraz ranajkujem uz asi 40 min...co do seba tlacim razny chleba s maslom

A o chvilku sa idem pustit do jedneho prekladu do anj co robim pre skolu a potom konecne upracem izbu, vy by ste sa nasmialy keby vam ju odfotim a pozriete na nu.... 😀 vyzera to u nas ako u 70 rocnych zberatelov, ktori nie su schopny nic vyhodit, bo k vsetkemu maju urcity vztah. 😀

kpn
28. máj 2009

och 😲 aka hrubka ze nasmiali ( s " y ") aaaaaa, uz som prepracovana, a to akoze hned z rana. 😝

Fyalik a teba co dnes caka v praci...stale riesis tie dosle veci pocas tvojej PN ?

fyalynka
28. máj 2009

neboj, o chvilu sa stahujete tak tie vsetky "zberatelske" kusky rozlozite po celom byte a bude to vyzerat
upratanejsie 😀 😀 😀
dobru chut teda k tym ranajkam 😉
budete podavat mochitko??? 😎

magic08
28. máj 2009

dobré ránko kocky 🙂
akosi sme vsetky riadne unavene 🙂
aj ja som to vcera zalomila hned po skutocnom pribehu

kpn
28. máj 2009

Presne fyalik...sikulka . Mas ho rada? Ja som vcera do seba naliala 2 mnam mnam 😀

Dobre ranko magic...ja mam plno energie akoby som ficala na duracelkach. Co caka dnes teba?

fyalynka
28. máj 2009

ahoj magic 🙂
ten skutocny pribeh...sila, ze? 😲 ☹

katka, mam ho rada...je to fajn osviezujuce 🙂

magic08
28. máj 2009

kpn: nic nemam na praci, mame dnes nestrankovy, tak len tak budem sediet akukat do stien ☹
aspon mam cas na vas 😉

fyalynka: ano , bola to sila. moj manzel sa normalne nastval, ze by tomu chlapovi gule odtrhol
ale ozaj to bola sila, neviem si to predstavit v akejkolvek pozicii...
no proste poznacena cely zivot cela rodina...

fyalynka
28. máj 2009

ja som tiez hovorila, ze by som mu ich zaziva odrezala 😠

kpn
28. máj 2009

Zienky to ste aky skutocny pribeh pozerali, abo co to bolo za film???

magic08
28. máj 2009

vcera vecer na jojke po panelaku - ako som prezil

kpn
28. máj 2009

Och asi sa o romantiku z vasich reakcii nejednalo. 😖

Inak prave som dokoncila preklad, juch dalasia vec z mojho dnesneho zoznamu je odciarknuta 😀

magic08
28. máj 2009

no tak romanticke to teda naozaj nebolo.
Islo o pribeh, kde matka mala priatela ktory byval s nimi v domacnosti a ta mala cca 13 rocnu dceru a ten jej priatel ju zneuzval a mala sa to bala povedat matke a nakoniec si podrezala zili ale prezila a tamteho odsusili... no proste sila

kpn
28. máj 2009

Oxch tak to je sila...skusim si to pozriet z archivu (sice tazky film, ale ja mam take celkom rada).

Tatu !!!! .... kde si s dnesnym grafikom 😀

Fyalik a zajtra rano ta nepotesim mojim prispevkom o 6:30 som ti zabudla napisat, ze dnes ideme domov, bo zajtra berieme boxera a stahujeme 😉

fyalynka
28. máj 2009

smutne a krute ☹

katka, ty si sikulka ked to uz mas hotove 😉

fyalynka
28. máj 2009

☹ katka, budes mi tu chybat ☹ Ale ked ide o stahovanie tak mas omluvenu absenciu 😉

a minuly tyzden bol ten pribeh o tom, ako zamenili miminka v porodnici 😨

kpn
28. máj 2009

Och tak to je uz ake zle...musim si to nasjt niekde na nete znie to zaujimavo, aspon bude clovek opatrnejsi.

Fyalik aj ty mne...ale neboj ja sa vratim

magic08
28. máj 2009

ano aj ten som si pozrela, aj to bolo krute!
este z tej mamicky vlastny manzel urobil prípad pre psychologa.
Ale je sila, ako to ona tusila... ni?

kpn
28. máj 2009

aspon, ze zenska a materska intuicia je v nas

fyalynka
28. máj 2009

aj ja som bola prekvapena, ako to vedela hned od zaciatku...ale ona si pamatala ako vyzeralo to mimi
hned po porode, preto sa jej to nezdalo, a nesklamal urcite materinsky cit 😵
Neviem si ale predstavit, co nasledovalo potom, ked si mali tie deti vymenit, predsa starali sa o ne niekolko
mesiacov 😕 ☹

katka, pozri si to, je to zaujimave, trva to ani nie hodinku... 😉

magic08
28. máj 2009

no, to fakt
ale vezmi si pripad tych deti v cechach. Tam ani jedna z matiek netusilaa ze im vymenili deti.
Az otec jedneho z deti si dal urobit testy dna po tom co sa mu chlapi v krcme smiali, ze ta mala sa na neho vobec nepodoba a doberali si ho, ci je naozaj otcom. Ved to poznamte, medialne znama kauza...

kpn
28. máj 2009

Zienky asi som prehliadla a kde to davali... joj a ci markiza??

magic08
28. máj 2009

chodi to kazdu stredu na jojke po panelaku okolo 20:45
vzdy iny pribeh zo zivota, uz boli ozaj vselijake...

kpn
28. máj 2009

dakujem idem skusit kuk

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre