Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
1. jún 2009

a kedy sa dostanes k dr.? 😕
chudatko, preco sa rozplakala...chytila okno? Dufam, ze to tatu necita... 😀 😀 😀

a v praci...no da sa, uz len hodinka 😀 a potom domov ucit 😝

kpn
1. jún 2009

asi az koncom mesiaca ☹ .... hej holka si nevedela spomenut na zakladne veci,,,, tak sme sa ju snazili naviest ako o dusu...tak potom sa na cosi chytila...

tak super, ze uz iba hodinka...a sup domov.

fyalynka
1. jún 2009

no to verim...chudatko, ja som bola v podobnej situacii na maturach...nenaucila som sa jedine dve otazky
z angliny (tusim z 25 otazok) a vytiahla som si jednu z tych dvoch, co som nevedela 😠 Ale presla som s
odratymi usami 😀

kpn
1. jún 2009

ved i to niekedy staci...ono v tej siituacii je najlepsie ked clovek nespanikari, ziadne hister zachvaty a snazi sa uvazovat...

inak fyal bola som na byte a nefunguje nam elektrika a so stavbyveducim zistili, ze z elektrarni nam zle namontovali elektromer 😠 teda na iny byt....ach troubles

fyalynka
1. jún 2009

coze??? 😠 dufam, ze nebudete za niekoho doplacat...???? 😲

kpn
1. jún 2009

dufam i ja...ved uvidime, a ked tak im to dam k nahrade myslim elektrarnam ... ja uz ozaj nerozumiem tymto akoze majstrom robotnikom a odbornikom...ved na stavbe je vzdy niekto z kompetentnych tak ak si nie je isty, preco sa neopyta

fyalynka
1. jún 2009

fakt sila, co vsetko "neuveritelne" sa stava... 😖 normalne sa rozum zastavi cloveku...
ti robosi to mali uplne na haku tu robotu 😒

kpn
1. jún 2009

Tak veru ako novostavba ktoru organizuje niekto iny, a clovek nema prilis sancu dohliadat nad priebehom. Ale tak snad to bude uz len lepsie a lepsie.

fyalynka
1. jún 2009

no ja pevne verim, ze sa vam tam bude byvat najsamlepsie 😀 😉

kpn
1. jún 2009

dobre smutne pripady to su fyal. To je presne o tom, ze prax vykonavaju ludia, ktori chcu bohatnut a profesiu nerobia z lasky k nej samotnej , ale z predstav vyhod z nich plynucich. Chuda mamicka

fyalynka
1. jún 2009

mna az zamrazilo, ked som videla ten nadpis 🤐
dnes sa fakt neda doverovat na plno ani vlastnemu lekarovi....a clovek by si myslel ze pri dnesnej medicine,
vedomostiach, pristrojoch...sa taketo pripady nemozu stat 😔

kpn
1. jún 2009

veru veru fyalik ako pises, radsej o takychto veciach ani necitat (i ked oci pred problemamy zatvarat nie je najlepsie) je to smutne. fyalik idem si na chvilku lahnut, az sa mi ocka zatvaraju... vecer vas navstivim. zatial pa a cochivlka i ty pobezis domkov.

fyalynka
1. jún 2009

tak sladke snicky (mozno budu zase o gulickach) 😉 😀
pa vecer

fyalynka
1. jún 2009

cafte cice, kde ste???

kpn
1. jún 2009

jeej fyal ty mas novu fotecku

fyalynka
1. jún 2009

😀 katka, ide leto (aj ked vonku to tak nevyzera)..tak som tu staru vymenila za foto z dovolenky 😀 😎

kpn
1. jún 2009

Tak to ano....vidis , ze by som i ja zmenila 😉 nejaku z plaze nech si pripomeniem slniecko a tie krasne spomienky. Podarilo sa ti mrknut do kniziek? Streda je coby dup a ty budes mat o chvilku v rukach certifikat 😀

fyalynka
1. jún 2009

no, trosku som pozerala 🙄 😝 ale bojim, bojim 🤐
tak zmen...aspon to tu trosku obnovime 😎

kpn
1. jún 2009

Fyalik a co sa to ucis, to su nejake teorie ako sa to vyvijalo a nejake principy co a ako???

fyalynka
1. jún 2009

joooj, tak napr. ake su typy tvare, ako sa postupuje pri liceni jednotlivych typov, odtienov pokozky pleti,
ako sa daju korigovat nedostatky (oci blizko/daleko, velky nos, vysoke celo...)
a potom o dekorativnej kozmetike (o make-upoch, pudroch, tienoch...) 😉

kpn
1. jún 2009

Jeeej no mne to znie celkom zaujimavo aspon ta prva cast tykajuca sa typov a postupov pripadne korekcii....to by si mi vedela poradit ako sa mam licit, ked mam ocka polozene hlbsie a mam uzky koren nosa. ??? Ha tak co mi madam odporucate? 🙂

fyalynka
1. jún 2009

no ked mas ocka hlbsie, tak by si mala pouzivat hlavne svetle tiene (pretoze tmavymi sa este viac potlaca)
a vyrazne licit mihalnice - ocko sa este viac otvori a zvyrazni 😉 a na koren nosteka nanasaj o trosku svetlejsi
otien pudra alebo make-upu ako na ine casti tvare 😉 Samozrejme nesmie vzniknut nijaky prechod, vsetko
musi byt vytienovane...

kpn
1. jún 2009

no vidis aka si sikulka ved ti to pali... a presne takto to zvladnes aj v stredu...uz sa tesim na licenie od teba...takze zacni uvazovat co mi vytvoris na tvari...bo 12.septembra idem na svadbu kamaratke...moze byt kludne odvazne

fyalynka
1. jún 2009

a este som zabudla...tie ocne tiene: na viecko svetly tien (tym oko ako vystupilo z hlbky) ale pod obocie mozes dat tmavsi odtien ale rovnakej farby (tym potlacis tu vystupenu cast) 😉

fyalynka
1. jún 2009

juuuj, no to si nemala povedat ze moze byt aj odvazne...ja sa pohram s tebou jedna radost 😀 😉

kpn
1. jún 2009

tesiiiiiiiiim, uz aby to bolo...este pouvazujem nad farbou siat a potom sa dame do prace 😀

janka1
1. jún 2009

o com tu je rec?

kpn
1. jún 2009

fyalik ideme si s mm lazkat akosi je uz unaveny 😒 co uz s nim ... ale i tak je moj. Zajtra sa vidime 🙂 dobru nocku

fyalynka
1. jún 2009

dobru nocku katka, aj my uz ideme 😉

janka, uz si prisla neskoro...ked sa poberame do hajan 😔
ale zajtra sme tu 🙂
papa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre