Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

janka1
4. jún 2009

jahu tak to ma mrzi 😒 aj ste prisli nato preco?

jahu348
4. jún 2009

janka1 kde si???

janka1
4. jún 2009

tu tu tu 😉 bola som vonku s chlapcami 😉

fyalynka
4. jún 2009

ahojte 🙂

janka, ty si si az teraz nasla mms????!!!! 😕 😨 😲 😀

katka moja zlata, asi ta zobralo to, ze zas dorazila mrcha, ze? ☹ 😢

jahu, vitaj medzi nami 😉

kpn
4. jún 2009

Fyal ani nevrav moja...fakt som ju necakala ... co uz tesi ma, ze mam milujuceho manzelika po boku..., ktory zial je este v praci, ale tak snad kazdu chvilku dobehne 😀

janka1
4. jún 2009

fyal no si predstav, ze tak neskoro som dosla na to 😀 😀 😀
inac vam poviem nacom ficim dnes na jablkach tolko som ich naraz este nikdy nezjedla 😀 😀 😀
a drahy mi dnes kupil 6 flias VINEA 😀 😀 3ks bielej a 3 ks cervenej 😀 😀 😀

kpn
4. jún 2009

Janka tak ty mas teda ovocny apetit...to je sranda, ze ti to prechadza na jablcka. Inak sranda, ze prave chytas chute na Vineu, bo ta je pre mna synonymom sladkosti ... a ty si spominala, ze na sladke ako tehulka nemas mooc chut. Ci uz sa ti to meni?

janka1
4. jún 2009

katka nemeni , ale od jedinej vinei si viem poriadne odgrgnut 😀 😀 😀

fyalynka
4. jún 2009

aj ja luuuubim vineu, aj dnes som mala bielu 🙂 😀

ale ako to, ze si si to tak dlho nevsimla, ze ti prisla mms, mne to nejde do hlavy 😀

katka, mne je to tak luto, ze to nevyslo, naozaj som ti veeeeeeeeeeeeeeeelmi priala // tento mesiac!!!!!
este ze mame tie nase pokladiky vedla seba - nasich manzelikov - bez nich by sme to asi tazko zvladali 😉

kpn
4. jún 2009

Veru veru fyalik...nasi miskovia su nase lasky i ked obcas hnevaju,ale stale su nasi. Ja som musela dnes toho svojho uz ozaj polutovat... o 6 bol v robotke a vratil sa bolo 19:20 😒

A dakujem i za empaticku reakciu, ale tak budeme sa tesit aspon z tatulienky tento mesiac. A my fyal, my sa dockame babatko...mozno ozaj budeme spolu tehulkovat 😀

fyalynka
4. jún 2009

tak, tak...miskovia nasi...v dobrom i zlom 😵 😉 🙂
katka, ja viem ako sa citis 😔 ale snad aj pre nas zasvieti ta stastna tehulkovska hviezdicka 😵
takze ja plne verim, ze budeme spolu tehulkovat 😉 Zlaticko, hlavu hore, maminy z nas urcite
budu!!! 🙂

jane1
4. jún 2009

caute kocky.
ste mi narobili chute s tou vineou 😀

kpn
4. jún 2009

Ahoj Jane...aj ty mas chute na vineu...nebodaj si manzelika poslala do obchodiku. Ja som to pijavala ako mala, a vzdy ma napadlo, ze si to hodim do sampusoveho pohara a budem ludi oblbovat 😀

jane1
4. jún 2009

ozaj, a tehulkovat chcem s vami aj ja! jasne? 😅
idem kuk tatulienku a graf, vidim ze dnes tu nebola

kpn
4. jún 2009

Jane tatu spominala, ze az do pondelka sa tu nezastavi nakolko dnes asi oslavuje, zajtra ide na hory a vrati sa az v nedelu podvecer. Takze neviem ci pridavala teplotky do grafu. Ale skus 😉

A jasne my sa budeme len tesit...cim vacsia skupinka tym viac skusenosti si mozeme vymienat

fyalynka
4. jún 2009

jane, berieme ta k sebe...jasnacka!!!! 😀 😀 😵

tatu uz od radosti urcite nevie co so sebou 😀

katka, aj mne vinea pripomina sampus 😀

janka1
5. jún 2009

dobre raneckooo 😉
vcera ma zmohla unava zienky ani vineu som nevypila 😒 ale uz je dobre 😀
fyal nevsimla som si to , lebo ked prisla som len pocula ton , ale to som uz driemkala, tak som to len poslepiacky potvrdila a nechala tak a az ked mi vcera kamoska poslala mms a ja som ju normalos prijala som si uvedomila, ze jaaj cosi mi vecer prislo 😀 😀 😀 to vies unava, tehu , zabudanie no katastrofa 😀 😀 😀 😀

fyalynka
5. jún 2009

dobre ranecko 🙂
janka, v pohode...nevedela som, ze si vtedy tak rychlo zaspinkala 😉
aj ja som uz unavena, dnes som rano zaspala o pol hodinu 😝 😀 este ze je uz sobota zajtra...

kpn
5. jún 2009

Dobre ranko babulky, dnes som si potiahla vstavenia na 9 😉
Na vikendik sa tesim velmoooo, konecne relax a ideme oslavovat.
Inak budem opat bez netiku, ale myslim na vas, zatial sa mi tu majte krasne a see y. v nedelu 😀

jane1
5. jún 2009

ahojte krasky, tatu tu este nebola? asi odpadla od šťastia 😵

jane1
5. jún 2009

janulka, super, uy budes ochvilocku mat to najrizikovejsie obdobie za sebou!

magic08
5. jún 2009

ahojte babulky 😉
ako ste sa mali tych par dni?
ja som dorazila domov konecne 🙂
manzelik prekvapil, neporiadok poupratoval ha-ha 😀
ideme vecer do kina, ani neviem na co, ale aspon niekam vypadneme 🙂
tatu ako? ako? pytam sa na obe veci 🙂

jane1
5. jún 2009

no babulkz, ja som pozerala tatulienkzn graf a ma tam pozit. test. len som myslela ze sa stavi a chcela som abz to oznamila ona, ale ked uz ste to načali 😀 😉

fyalynka
5. jún 2009

cawte zienky, ja som mala dnes tolko roboty v praci ze az... 😝 🙄
ale uz som doma, upratujem trosku, lebo som na nervy tak sa musim nejako odreagovat 😒

katka, aj tebe krasny vikend 😉

jane, to fakt tam ma // 😕 😀 😵 no supeeeeer, takze:

tatu gartulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmm
😵 😀 🙂 😉 dalsia tehulka jupiii jupiii jupiiiii 😀

P.S. posli nam nejake cerstve tehu virusiky 😉

jane1
5. jún 2009

TATU, ked prides, tak nam dookola budes musiet opisovat preiznakz a kedz muckanie a tak dalej....... 😀 😀 😀 GRATULATION 😵

fyalynka
5. jún 2009

jane, ako sa mas??? 🙂

janka1
5. jún 2009

cafte 😉
jane a kde si videla graf? myslim tatulienkin???

fyalynka
5. jún 2009

janka, pozri par stranok spat a klikni na jej grafik, ukaze sa ti s najnovsimi udajmi 😉

janka1
6. jún 2009

prijemnu sobotku vam prajem aj ked pocasie je na prd 😒 😉

dovaram obedik este bublaninku chcem piect 😝 mam kraasne jahody a vynikajuce visne , tak si pocutime este nanuky detom jahodove urobim a uz len vylozim nozenky a budem relaxovat 😉

fyalynka
6. jún 2009

aj tebe jani prijemnu sobotu 🙂

u nas je tiez zamracene, fuci 😝 my sme boli na nakupe a idem varit obedik, piect pernik 🙂
a poobede budem tiez relaxovat...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre