Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
13. jún 2009

haloooo haloooo 😕

to tu dnes este nik nebol??? 😨
ja prave papam zelen. polievocku s haluskami 🙂

a o chvilu ideme k nasim na chatu, pridem az vecer, tak vam praje karsne sobotne popoludnie 😎

kpn
13. jún 2009

Ahoj fyalik...no vidis dnes prvucka. Ty uz asi niekde slavis, som na teba myslela, ze i vam i Janke celkom to pocasicko vyslo... ci uz na oslavy abo na cestu a turu po Tatrach 😉

fyalynka
13. jún 2009

baby, kde ste dnes??? 😲

my sme pred chvilou prisli, len co som sa osprsila... 🙂 Bolo fajne, sme sedeli na slniecku, kecali... 😎
doniesli sme si kopec ceresni, hrachu...tak ideme tlacit 😀
len ta mrcha stale nic....uz som z toho nervozna 😖

katka a ty co si porabala dnes??? 🙂

kpn
13. jún 2009

Ahoj Fyalik...tak nakoniec vam bolo dobre, to som rada a take domace ceresne ci hrasok no mnam. Toto radsej manzelikovi neprecitam, bo by ku vam naklusal a vsetok hrach popapal... 😀

My sme dnes absolvovali dalsi zbytocny vyjazd na byt kvoli stolarovi, ktory neprisiel...uz ma s tym tak nasrdel, ze som mu tento krat volala ja.

A uz ked sme tam isli, tak cestou sme kupili samolepiacu tapetu, ktoru sme nalepili na stenu za roldorkou, aby sa nam nesuchalo oblecko o stenu. Inak som zvysok dna makala na prezentacii na obhajobu svojho projektu a pripravovala si materiali k dotatocnym otazkam od oponenta.

fyalynka
14. jún 2009

pekne nedelne ranko 😎

ja som prave po ranajkach, manzelik vypadol na zahradu, tak som sama...

katka, teda ten stolar je fakt neseriozny clovek, ja by som sa k nemu zachovala podobne pri plateni!!!! 😠
Aj ti to dvihol ked si mu volala???

Ty tu obhajobu zvladnes uplne v poho, budem mysliet na teba!!! 😉

kpn
14. jún 2009

Ahoj fyalik ...takze dnes si budes lebedit samucka na bytiku a ci sa chystas i von? Ja som hore uz od 7, stihla som ranajky, dokoncit prezentaciu a teraz sa snazim ucit.

Telefon mi zdvihol, ty ved to by mi inak dvihol tlak keby este i mobil nezdvihne. Fuha uz si pripadam ako furia. Rozpravali sme sa asi 10 min, kde som mu vysvetlila, ze tieto jeho zbytocne vyjazdy ma uz ozaj nebavia, a viac menej len kvoli nemu platime i hypoteku i podnajom, a este neustale vyjazdy na byt. Na co mi bolo povedane, ze on to chape, ale vraj jeho kolegovia su nespolahlivy a bla bla....no vies si ma zivo predstavit.

Vcera som si pisala s jednou zienkou od nas z doktorantury, ktora tuto obhajobu absolvovala minuly rok a veru ma nepotesili....vraj bola vo vnutri 3 hodiny a stale jej davali nejake otazky zo vsetkych oblasti. Asi ma tam svihne fyalik. Takze ak sa po utorku neobjavim, znamena to, ze truchlim. och teraz si nadavam, ze som s ucenim nezacala skor. 😠

fyalynka
14. jún 2009

manzelik pride pred obedom, isiel len travicku pokosit 😉 a poobede ideme k svokrovcom lebo svokor mal vcera
meniny, takze nebudem lebedit doma 😝

takze ti dal klasicke vyhovorky...no parada...zvaluje vinu len na druhych 😖 a urcite nie si ako furia, myslim ze kazdy
by bol takto nastvany, ved to dokaze cloveka poriadne nasrat, ked vy sa tam zeniete kvoli nemu, cakate a o si nepride...a ani mu nenapadne aby sa vam sam od seba ozvala a omluvil!!! 😠 😠 😠 neskutocne 🙄

katka, ty si tak mudre a sikovne ziena, ze ja nemam pochyb o tvojom uspechu na obhajobe 😵 urcite ich to nebude bavit ta tam trapit tak dlho... potom by sme uz mohli nejake to stretko dat a oslavit tie skusky!!! 🙂 😵

kpn
14. jún 2009

Tatu dakujem moja za podporu, ved dako to uz len zvladnem 😉 a potom si dam 3 dni na zregenerovanie a zaciatko toho dalsieho tyzdna ta pridem kuk....i promise 😉

fyalynka
14. jún 2009

aka tatu??? 😕 uz si ma mylis??? 😨 ☹
ale odpustam ti, ved mas toho vela na ucenie 😉

kpn
14. jún 2009

Fyalik mna slak trafi z toho mojho mylenia...keby ma to neboli aj si facku hodim. Ale stale sa mi zamienaju iba vase dva nicky a pri tom su taaak odlisne. Uz som rozmyslala i nad tym, ze ta budem oslovovat krsnym menom, ale potom tu mame janku s nickom janka...a vzdy som na zaciatku.

Sranda je, ze este kedysi davno pred mojim manzelikom som mala chalana menom Ivan...a asi po 3 mesiacoch co som bola uz s mojim misiatkom, som ho oslovila a vyznala sa zo svojich citov, ze Ivanko milujem ta. Chuda moje vtedy na mna pozeral ako puk, ale laska z toho bola tak ci tak.

Ono podla mna mam chybny nejaky clanok v hlave, ze si zamienam mena, ale pri tom myslim, ako osobku teba. To ako ludia co si mylia pismenka alebo farby. Ja si hned najdem nejaku diagnozu.

Fyalik prepac... 😉

kpn
15. jún 2009

Dobre ranko zienky v novom pracovnom tyzdni.

fyalynka
15. jún 2009

dobre ranko 🙂

katka moja, ale ja sa nehnevam... len som vtdey rolovala hore prispevky, ci som nieco neprehliadla 😅 😀
ale je to v poho, ja som pochopila ze ten odkaz je pre mna 😉
inak teda ti poviem, ze taky trapas zamenit meno milovaneho s "ex" 😀 ako si sa z toho vykrutila??? 😕 😀

mne sa taaaaaaak nic nechce, to pocasie ma uspava 😝 A ta moja mrcha ma rozculuje, lebo stale nic 😠 😖

janka1
15. jún 2009

caffte zienky 😉
katka ty si teda cislo 😀 😀 😀

fyalynka nic si z toho nerob mne sa taktiez nic nechce este , ze som dnes doma / ved je pondelok/ 😀 , ale priznam sa som este v posteli 😉 ani nemam nejake velke plany na dnes vsetko mam porobene , tak asi budem len oddychovat 🙂 vladka upratala, navaren e mame , prat nemam co , pozehlila svokra no uz davno sa mi nestalo, ze som doma nemala co robit 😅

kpn
15. jún 2009

Fyalik muzik je nastastie taaak tolerantny, ze to chapal a celu situaciu obratil na srandu 😉

Ja som asi ranne vtaca...ja najviac veci postiham hned z rana. Dnes som uz bola na byte, zaniest stolarovi kluce a namojdivu on tam bol presne nacas. Skoro mi sanka padla, ale drzala som sa statocne. Vraj dnes by to uz chceli ozaj dokoncit, tak som sama zvedava, cim ma prekvapia. 😀

Okrem toho som bola nakupit pitie a nejake snacky na zajtrajsiu obhajobu pre komisiu a zaniesla som to na skolu.
Teraz sa budem chvilku venovat uceniu a o 12 sa mam stretnut s rektorom kvoli diskusii k 90 rocnici.

Takze tu budem s vami zienky streidavo - oblacno, ale myslim na vas?

Ozaj fyalik ako dopadla vcerajsia navsteva?
Janka a co vy a Tatry ako ste to s drobcekom zvladali?

magic08
15. jún 2009

ahojte dievcence 🙂
ako ste sa mali cez vikend?
my sme dorazili vcera vecer domov, padle sme unavou.
Vy sa ako mate?

fyalynka
15. jún 2009

Ahojte moje,
ja som mala dnes dost prace, teda hlavne doobeda a potom mi nesla vobec stranka konika ☹

katka, o navsteve pomlcim 😖 Len si pekne skontrolujte pracu po stolarovi!!!! 😉

janka, ja by som brala taky den, ze nemam co robit 😀

magic, vikend sa dal, ale bol kratky 😝 a mala by som sa lepsie, keby uz konecne mrcha dorazila 😠

janka1
15. jún 2009

katka manzel isiel do prace do Popradu , ale ja som ostala doma , nejako som sa necitila na Tatry , ale zato sme si opat urobili damsku jazdu ja, Vladka a moja mama a sli sme sa poflakat spolu 🙂
potom sla Vladka na oslavu narodenin a prisla az vecer o 21.00, drahy prisiel o 16.00 najedol sa a zalahli sme a pospali si az do 20.00 😀 😀 😀 vegetacky vikend 😀 😀 😀

fyalynka
15. jún 2009

ahooooj janka 🙂

no paradny vikend si mala 😀

janka1
15. jún 2009

ahooj fyal no niee 😀 😀 😀
aj tak niekedy treba 🙂

fyalynka
15. jún 2009

a co porabas teraz? 🙂
ja cakam na manzelika, je v praci. zajtra ma caka dlhy den, pridem az niekedy vecer z prace, dufam, ze to bude pred 20h 😝

alabu
15. jún 2009

ahojte baby...ak mate miesto..rada by som sa k Vam pridala 😉 ....tiez sme v stadiu snazenia..ale uz dost dlho a tak sa pomaly snazim zorientovat v moznostiach co dalej 😒

janka1
15. jún 2009

alabu vitaj 😉 si mi pripomenula nejakeho alaha 😀 s tvojim nickom 🙂

janka1
15. jún 2009

fyalik sme vecerali a idemem teraz do madarska takze sa ukazem az vecer 😉 no ved aj teraz je vecer viem, ale tak az okolo 22.00

alabu
15. jún 2009

no super 😀 tak vam s tym mojim nickom mozno prinesiem stastie 😉 je to skratka mojho mena...tak ktovie 😉 citam vas tu...pozeram ze ty cakas babo? blahozelam...my sa uz snazime vyse roka...takych 14mesiacov..a stale nic...uz sme skusali kadeco...tak som to teraz vzdala a chystam sa riesit to cez lekarov....cakaju nas vsetky mozne vysetrenia a uvidime....

fyalynka
15. jún 2009

janka, takto neskoro vecer na nakupy??? 😕 tak si to uzite 😉

alabu, vitaj medzi nami 😉 tu je medzi nami vzdy miesto pre novu snazilku 😵
teda 14 mesiacov je tiez dost 😒 Ake vysetrenia vas cakaju, uz mate dohodnuty s dr. postup?

kpn
15. jún 2009

Ahojte zienky, alabu vitaj medzi nami.

Prisla som vas kuk iba na chvilocku, bo si idem lazkat, aby som bola oddychnuta pred zajtrajskom. Inak kuchyna i roldorky uz vyzeraju lepsie...zajtra hodim nejake fotecky do albumu. Takze zeny zas sme o krok blizsie ku kolaudacii. A mojitka sa uz tesia

fyalynka
15. jún 2009

katka, zajtra budem na teba silnooooooo mysliet 😵 😵 😵 drzim palceky, vela stasticka prajem 😵
ty si sikulka, pre teba to bude easy 😉
a tesim sa na fotecky bytiku 🙂

kpn
15. jún 2009

Dakujem fyalik .... ved vam dam zajtra isto vediet, ale ziaĺ az vecer ☹ ... bo po obhajobe utekam na byt 😀 od zajtra si ho budem vychutnavat plnymi duskami a venovat sa mu naplno...budem upratovat az do nemoty, a mozno na nom uz i prespime.

fyalynka
15. jún 2009

Ja idem poobede do Skalice, takze pridem az vecer tiez...
Urcite si uz budes uzivat aj to upratovanie, kedze uz budes mat cistu hlavu, po skuskach...sa odreagujes 😀

kpn
15. jún 2009

Veru veru fyalik. Fyalik aj ty zvladni zajtrajsi narocny dnik v pohode, hlavne nech ti rychlo ubehne a davaj si pozor na cestach.

Takze dobru noc zienky a see y tomorrow 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre