Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

magic08
17. jún 2009

no aj ja som taku mala, kazdu hodinu som musela na toaletu. Ale bolesti neboli chvalabohu. Druha bola tiez silna, ale uz o nieco menej ako tak prva.
Kolko tyzdnov po zakroku si dostala mrchu?

fyalynka
17. jún 2009

magic, som dnes 33DC, takze skoro 5 tyzdnov "po"... Ja som vzdy mavala bolesti, niekedy menej ale niekedy
na umretie 😔

heri, ono tie priznaky este len pridu 😉 teraz na zaciatku ti nemusi byt vobec nic. Zavolaj dr. a objednaj sa
na vysetrenie 😉

magic08
17. jún 2009

heri, mozno len patris k tym stastnym zenam, ktore nemaju pocas tehu ziadne problemy. Ani ja som nemala, akurat mi prsia podrastli (na to ma ale musel upozornit manzel, ja som si to nevsimla) ale inak mi nebolo nic. Az neskôr mi zacalo byt zle. Takze neries priznaky, môzu a nemusia byt. Objednaj sa k lekarovi ale najlepsie by bolo az ked ti bude meskat cca 2 tyzdne. To uz bude doki vidiet 🙂

fyalynka
17. jún 2009

presne ako pise magic, teraz by nemusel doki este nic vidiet, objednaj sa najskor tak o tyzden 😉

magic08
17. jún 2009

fyalynka - ja som dostala presne 6 tyzdnov po. Ale zase, ja som pred tehu mavala velke bolesti v podbrusku a krizoch, teraz po zakroku nic. Takze jedno pozitivum na tom som nasla 🙂 som zvedava aka bude tretia mrcha. Mala by dorazit na buduci tyzden. Uz sa neviem dockat 😀

fyalynka
17. jún 2009

sranda, ze sa tesime na mrchy... 😝 😀 kolko x som sa ja naplakala, ked dorazila, a teraz si prajeme aby
bola...lebo to rychlejsie uteka a sme blizsie k snazilkovaniu 😵

magic08
17. jún 2009

no ani mi nevrav 🙂
poznam to dost doverne 😒

fyalynka
17. jún 2009

a druhy x uz prisla na cas ms? upravil sa ti cyklus?

magic08
17. jún 2009

prva prisla po 6 tyzdnoch od zakroku na 43 DC a druha prisla na 33 DC. Takze ano. Ja som pred tehu mala tak 31-33 dnove cykly. Aj ovu som mala po zakroku na 31 DC a druhy cyklus uz normalne na 18 DC. Ale ja som cely ten cas spinila od zakroku az po ovu, potom uz nie a prisla mrcha na 13 DPO.
No chvalabohu som nemala ziadne problemy. Cykly sa dali do poriadku hned, tak dufam, ze to tak aj ostane...

fyalynka
17. jún 2009

ved to aj ja dufam, aby som nemala posahany cyklus 😒 po tejto mrche budem asi merat BT aby som vedela,
aky ma cyklus priebeh, ci je ovu...
ozaj, idete niekam na dovcu? 🙂

magic08
17. jún 2009

no tak to zatial nevieme. Uvidime ako sa vyvinie situacia a ked tak mozno len tak na vlastnu past niekam do chorvatska, alebo mozno spanielsko - andaluzia, kamos tam vlastni apartman, tak by sme mohli ist tam. uvidime este
vy sa chystate niekam?

fyalynka
17. jún 2009

waaaauuuu...andaluzia... mozem ist s vami???? 😀 😎
my ideme do vys.tatier, ale len 5 dni, taky maly relax len vypadnut odtialto 😉 na more nezostali peniazky
tento rok, co sa usetrilo sme vrazili este do bytu, ale aspon mame hotovo 🙂

magic08
17. jún 2009

no ved aj u nas je to tak, ze ak na to budu peniazky, tak bude aj andaluzia. Ak nie, tak budu tiez tatry 🙂 Ale oddych kdekolvek je super. Takze nejak neriesime dovolenku za kazdu cenu. Doma je aj tak najlepsie hi-hi 😀

fyalynka
17. jún 2009

to ano, doma je doma 🙂 Ale obcas je treba zmenit prostredie aspon na par dni 😉
mne sa tu tak nechceeee byt 🙄 uz nech idem domov...
inak mame odstavku teplej vody od vcera do dnes do vecera... 😖 no nervy mam!

magic08
17. jún 2009

no tak to je na nervy, fakt 😒
no vydrzis, uz len do vecera 🙂

fyalynka
17. jún 2009

vcera vecer mi manzelik zohrieval vodu v hrncoch na kupanie, kym som prisla domov uz som mala teplu vodu
vo vani...no nie je zlaty??? 😀 😀 😀

magic08
17. jún 2009

joooooj, zlatyyyyy 🙂

fyalynka
17. jún 2009

😵 😵 😵
prave si davam svoj dietny obed 😒 ked ja toto vydrzim planovane tyzdne, tak budem na seba normalne
hrda 😅

magic08
17. jún 2009

a co si to davas?

jane1
17. jún 2009

caute baby, takze mame novu tehulu a chzstate sa na dovolenku hej? a nuda v robote? aj ja chceeeem. ludi mame sice pomenej, ale administrativa.....

fyalynka
17. jún 2009

davam si, vajicko na tvrdo s celozr. rohlikom a zeleninu od vymyslu sveta 🙂 ako nie je to nejaka velmi
hladujuca dieta, ale snad to vydrzim aspon tie 2tt 😝

jane, ahooooj...teba som tu uz nevidela ani nepamatam 😀 co mas nove??? 🙂

magic08
17. jún 2009

no ja milujem zeleninove salaty na akykolvek spôsob. V lete sa ich neviem dojest 🙂

fyalynka
17. jún 2009

ja som si zobrala z domu redkovku, rajcinu, uhorku a ladovy salat 🙂
ved to je najlepsie na leto, je to lahke, zasyti a nepriberies 😀

kam sa nam vsetky baby dnes podeli? 😕

magic08
17. jún 2009

neviem, netusim 🙂
asi vsetky pracuju, alebo sa uz napchavaju 🙂

fyalynka
17. jún 2009

kam chodis papat, mate tam nejaku jedalen alebo restiku? 🙂

magic08
17. jún 2009

mame naokoli niekolko restauracii, a tiez supermarkety, takze mame velky vyber. Len obcas fakt niet kam ist 😒

jane1
17. jún 2009

no idem na obedik, snad sa mi podari vratit ku vam

jane1
17. jún 2009

nemam nove nic moc, len konecne budem mat v pondelok vzsledkz z endokrinologie

fyalynka
17. jún 2009

magic, pre mna je este horsie ked neviem co by som jedla...som hladna ale nemam na nic chut 😝 😀

jane, no super, tak sa snad uz posunies dalej podla vysledkov, drzim palce 😉 a dobru chut 🙂

magic08
17. jún 2009

5 knedlikov som zozrala, pribrala som uz 6 kg. Musim to zastavit, lebo do Vianoc sa gulam 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre