Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

kpn
21. jún 2009

zienky mne dnes akosi blbne net strasne je spomaleny. Inak od buducej nedele uz spime vo vlastnom .... juch sa tesim. Tesi ma , ze sa vam paci, i ked ja by som uz bola schopna robit dalsie zmeny 😀

Fyalik a mozno pocasie zajtra predsa len vydrzi, nuz kiez by vam aspon neprsalo. Budem na teba mysliet aby ste si to i uzili

janka1
22. jún 2009

dobre rano 😠 fuci, prsi ,kosa je 😠 😠 😠 😠

fyal myslim na vas 😉

katka chapem ta ja ked si nieco vyberiem a uz to potom mam paci sa mi cosi ineeee 😒 no strasneee so mnou

od 2.30 som hore ma porazi , ale neviem preco? vobec sa mi nechcelo spat strasneeeeeeeeeeee , len som cakala a cakala kedy uz bude normalne raano 😖

kpn
22. jún 2009

dobre ranko...

janka meteo stanica i u nas hlasi hrozne pocasicko, normalne sa netesim na vstavanie z postielky 😖

janka1
22. jún 2009

ahoj katka
ja ani nevstavam 😠

a vraj uz letooo
😕 😕 😕 😕 😕 😕

kpn
22. jún 2009

Janik ved citam a neveriacky hladim, ze od 2:30 ja by som asi uz steny obhryzala.

a leto uz davno nebyva take , ake si ho ja pamatam z detstva... vsetko sa to meni i klima podmienky u nas, akosi sa vytraca to caro

janka1
22. jún 2009

veru katka ani leto ani zima uz nie je ako za detskych cias 😢 😢 😢

kpn
22. jún 2009

Janulka pls jedna otazocka ohladne zabyvania...kupujume matrace, vzhladom na lamel rost musi byt penovy, ibaze druhov pien je neskutocne mnozstvo od PUR, HR, FOAM, Latex, Hydrolatex .... atd. nevies mi nieco poradit z vlastnej skusenosti ???

janka1
22. jún 2009

jaja katuska tazka otazocka my mame tieto s tastickovou pruzinou , ale ty asi potrebujes cisto penovy no zial neporadim nemam s tymi cito penovymi skusenostie 😒




http://www.matrace-materasso.sk/sk/produkty/200...

kpn
22. jún 2009

Nuz dakujem i tak, idem studovat....presne tie samostatne balene pruziny ala tasticky som chcela i ja, no akosi sme vybrali inu postel . 😖

janka1
22. jún 2009

katka skus si vyb rat z tejto stranky len tie penove ja som s materasso velmi spokojnaaa 😉

fyalynka
22. jún 2009

dobre ranecko 🙂
janka, keby sa dalo tak by som ti dala trosku z mojho spanku, lebo ja som spala jak zabita...neviem, ci som sa
ze celu noc vobec pohla 😀 a taaaak sa mi nechcelo vstavat do prace 🙄

katka, nie si sama, aj ja by som uz menila v byte 😀 inak sa tesiiiim s vami, ze za tyzden uz ste vo svojom 😵

inak to pocasie je otrasne...prsiplast uz mam nachystany, dufam, ze ho nebudem potrebovat, ale moc tomu
neverim 😝 dnes rano vraj v radiu vraveli, ze taketo nijake bude cele leto... ☹

magic08
22. jún 2009

ahojte vsetky 🙂

fyal nestras s tym pocasim,... ja stale verim, ze bude teplo. Ved leto je mlade 🙂

fyalynka
22. jún 2009

magic, ja nestrasim...ja by som tiez chcela krasne horuce pocasie, vyvalit sa niekde k vode 😎
a tiez ideme na dovcu tu na SR, tak chcem slniecko 😎 ale "vraj" toto leto bude o nicom 😖
nechame sa prekvapit...

ako dnes v praci? co nove? 🙂

magic08
22. jún 2009

zatial dobre, pondelok, tak este nie som znechutena 🙂
no poobede uz nezarucujem moju dobru naladu...

nove nic, cakam na mrchu a tesim na snazilkovanie... 🙂

fyalynka
22. jún 2009

😀 magic, tu na uradoch nie je nikdy zarucena dobra nalada 😝 😀

juuuj, verim ti, aj ja by som sa tesila na snazilkovanie 😵 drziiiim palce, silno!!!! 🙂 😉

ja som zacala merat BT, aby som mala aspon prehlad ako sa chova telo...

magic08
22. jún 2009

mi nieco hovor o dobre nalade, zvlast ked prichadzas do styku s takymi ako ja... 😝
najvyssi cas ist na matersku... 😀

merala si BT aj doteraz nie?

no uvidime ako dlho nam to bude trvat... normalne som zvedava... .-)
prvykrat sa nam to pritrafilo nahodou a neplanovane po 2 mesiacoch nechraneného sexiku 😕

fyalynka
22. jún 2009

ja som merala BT pred druhym otehu asi dva mesiace...potom som prestala, nechcela som sa tolko sledovat
a vtedy to vyslo... 🙂 Teraz chcem len vediet ci bude ovu, ci je po potrate cyklus ok... 😉

no drzim palce, nech to trva len jeden cyklus 😵

magic08
22. jún 2009

dakujem, ale ja drzim tebe, nech si cim skôr v poriadku.

fyalynka
22. jún 2009

magic dakujem...uz netrpezlivo cakam na vysledky 😒
snad uz len 2-3 tt a budem vediet nieco viac...

magic08
22. jún 2009

nech su len pozitivne a nech tie 2 MA boli len blba nahoda... 🙂

fyalynka
22. jún 2009

magic, to uz viem teraz, ze to blba nahoda urcite nebola 😔
volala som akurat dr., ze kedy by som mohla prist...no nedviha 😖 skusim neskor...

fyalynka
22. jún 2009

taaak, uz som sa dovolala...idem vo stvrtok poobede 😉

kam ste vsetky zmizli? 😕 Uz tu budem len chvilku...

kpn
22. jún 2009

fyalik ja prave tlacim obedik, teda skor sladke po obede .....

vo stvrtok na teba myslim o 106,,,,

fyalynka
22. jún 2009

ahooooj katka 🙂
dakujem, budem potrebovat kazdu pozitivnu energiu, aby bolo vsetko ok!!! Je to prva kontrola po kyrete 😕

ides dnes na bytik?

fyalynka
22. jún 2009

inak aj ja by som si zamlsala...ale nemooozem 😝 daj si aj za mna nieco dobre 😀

kpn
22. jún 2009

fyalik rano mi volal stolar, ze este to nema, a ze sa mi cez den ozve. Takze na bytik sa zatial nechystam i ked o chvilku idem ku kamoske vyskusat tvrdost matracov a mozno ich rovno i objednat.

Preco nemozes sladke fyalik...drzis dietu??? A neboj hoc to bude prva kontrola po kyrete dobre to dopadne, a vy sa s misiatkom budete moct o chvilocku snazit o baby.

fyalynka
22. jún 2009

tak dufam, ze to co povedal aj dodrzi...ze ti naozaj zavola 😒

heeej, snazim sa o dietu 😝 cez tyzden sa este ako-tak drzim, ale potom ked pride vikend ojojoooj 🤐
a tuto sobotu nasi planuju grilovacku, tatino mal narodky a este aj meniny bude mat, tak bude oslava...urcite
neodolam maminkynim dobrotam 😅
inak chcem sa jej spytat, kedy mozme snazilkovat...som zvedava co mi povie 😅

kpn
22. jún 2009

Jooj fyalik tak budem na teba mysliet i s tou dietou. U mna nastal mesiac mlsania, akosi som to postrehla, ze jeden mesiac prevlada u mna absolutna nechut na sladke a ten dalsi by som zjedla kona vola ak by bol z cokolady 😀 😀 😀

Janik konecne sme si vybrali matrac a rozhodli sa, nakoniec som si isla na tvoju radu zopar matracov a hlavne ich tvrdost vyskusat. A vyhral to materasso. 😀 Juch dalsia vec za nami a uz ju netreba riesit. A co ty cely dnik?

janka1
22. jún 2009

katka tak som radaaa 😵 😵 😵 ze si si vybrala a s materasso budes ozaj spokojna 😉 aj my sme 😉

polenosila som si trosku aj som co to upratala a boi sme na byte este pomerat nejake vecicky , aby som vedela co kde sa mi v tom pidi bytiku pomesti 😀 😀

mam vybratu uz postielku , aj prebalovak a ten sme boli zamerat , lebo ho chcem dat do kupelne zabudovat na stenu , bude sklopny 😉 a este vymerat aka vstavana zostava do chodby sa mi zmesti no a taaak uz sme doma , dala som si kolacik a asi idem lahnut ma bolia kriize 😒

kpn
22. jún 2009

No tak to sa tesim, ze uz riesitte zariadenicko, i ked prijemnejsie bude zariadovanie domceku. Janik bola som v tom obchodiku s trickami, ale ten tweete vyzera biedne, bo nove tricka sice nosia, ale vzdy s inym motivom, tento krat tam bol snoopy,

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre