Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

magic08
3. júl 2009

mamka ma dnes dovolenku, tak vravela, ze napacuje kurciatko - stehienka a kridelka 🙂 joj uz s tesim, ona ich vzdy vie tak vyborne urobit... 🙂

janka1
3. júl 2009

jemine zeny vy sa tu ukecavate 😀 a ja nestiham ani cez den len kuk a vecer uz som k.o.

fyalynka
3. júl 2009

mnaaamky kuriatko...my sme minuly vikend papali take kridielka a stehienka...sme sa olizovali az za usami 😝 😀

janka, chudatko moje, tolko roboty mas? 😕 dufam, ze ti aspon pomahaju!

magic08
3. júl 2009

pracujes? vela?

janka1
3. júl 2009

fyal cely den sedim na stolicke obcas sa postavim 😀 ale nejako vela objednavok aj vydajov a vsetko zauctovat, vyfakturovat normalne nechapem ved je vraj KRIZA 😠

fyalynka
3. júl 2009

kriza je len "akoze"...to je moj nazor...podla mna je vsetko umelo vytvorene, len aby sa Amerika zase
zviditelnila a postavila na nohy, lebo jej dolar upadal neunosne rychlo a hlboko 😠 😝

magic08
3. júl 2009

hej je, ale tyka sa len niektorych 🙂
no aspon ti rychlejsie den ubehne a uz fajront 🙂
ja sa zas tak nudiiiiiiiiiiim, ze by som prijala aj nejaku robotku 🙂

janka1
3. júl 2009

fyal mas mms 😉

fyalynka
3. júl 2009

veru, ked je robota, aspon to rychlejsie ubieha 😉

fyalynka
3. júl 2009

uz dorazila, idem kuki 🙂

fyalynka
3. júl 2009

janka, kraaasne 😵 🙂

janka1
3. júl 2009

dakujem 😵 ja ho hladkam neustale 😉 🙂

fyalynka
3. júl 2009

ved ti uz svieti krasny 15tt 🙂
len nech pekne rastie do zdravia a sily 😉

janka1
3. júl 2009

no ved to 😉
kontrolu mas az 15.7 dost daleko este som tak dlho necakala, ale dr. mam na dovolenke takze ina moznost nie je aj kamos je na dovolenke a pride presne ak dr. takze zial

na buduci tyzden v nedelu idem do Blavy 🙂 mohla by uz katka mat net dali by sme male stretko 🙂
fyalynka uz mate auticko???

janka1
3. júl 2009

zienky ja nic nerobim, musimist aspon co to , aby som mohla vypadnut na obed do tej Besenovej 😉

magic08
3. júl 2009

aj ja by som sla s tebou, no zial musim tu kvasit do 15-tej

janka1
3. júl 2009

magig kludne utec 😉
mame 3 postelovku zarezervovanu 😀
ale ti poviem, ze ja sa tesim ako male decko, normalne citim, ze to potrebujem , aby mna niekto obsakoval, a staral sa o mna 😀 😀 😀
teraz aspon do toho 20tt chceme podovolenkovat tu na SK a ked bude v 20tt vsetko OK , tak vyrazime k moru aspon dufam , chyba mi to

jagabinka
3. júl 2009

Ahojte!
Janka, pozera la som si Tvoj album...dcerka je peknucka 😉 a vies po kom to ma? No predsa po maminke 😀 . Tu fotku, co mas na pase si Ty, ci ona? Normalne k nerozoznaniu. V albume mas kratke vlasy...Normalne, keby som vas dve niekde stretla, tak si poviem, ze ste sestry 🙂

Jooooj, bambulky, vobec vam nezavidim to sedenie v praci,...aj ja som mala v poslednom case malo roboty a bol to zabijak...hrozna nuda....aspon, ze sa Janka nenudi 🙂

Pekny dnik!!!

fyalynka
3. júl 2009

janka, ale ved to nejako vydrzis do 15-teho, vsetko mate s mimi oukej, tak neboj 😉
teraz si pekne oddychnes cez vikend a bude.

auticko si mame prist vyzdvihnut buducu stredu 😀

fyalynka
3. júl 2009

ahoj jagabinka,
ako sa mate s malinkym? Uz sa citite obaja lepsie?

janka1
3. júl 2009

jagabinka dakujeeem 🙂 za takyto velky kompliment 🙂
v pase som ja v albume pod 33 mam dlhe vlasy, ale zopnute do chvosta , takze to tak nevidiet 😉

inac zienky velmi sa mi pokazila plet ☹ mam vyrazky nie velke malinke , ale viac 😒 ☹ 😖
nenudim sa , ale dnes ani nic nerobim nejako som sa este k tomu neprinutila
😀 😀 😀 😀

fyalynka jej v stredu , to je super tak prides do Blavy????? v nedelu????

fyalynka
3. júl 2009

janka, aj to asi patri k tehu...ale väcsinou sa to hovori, ze sa plet kazi, ked zena caka dievcatko 😕
tak neviem... 😅

no neslubujem, ze pridem do BA...manzelik uz ma ine plany... 😒

janka1
3. júl 2009

fyal tak ja som asi opacna 😀 😀 😀
lebo ked som cakala Vladku, tak som mala krasnu plet 😀 😀 😀 no ale som mala aj o 13 rokov menej 😀 😀 😀

fyalynka
3. júl 2009

janka...hormooooony...nic ine v tom urco nie je 😉

fyalynka
3. júl 2009

ja som sa taaaak najedla, ze fucim jak lokomotiiiiva 😝 😀

jagabinka
3. júl 2009

Ja tiez fucim 😝 , a neviem ako do seba dostanem kavicku, ked mam na nu taku chut 😅 .

Moje a Miskove zdravie: ja trosku lepsie, i ked hrdlo boli, ale chuda Misenko, ten uz ma aj teploty ☹ . Ja aj tak verim, ze to zvladne bez antibiotik...tie mu lekar nechce nasadzovat, skrz tu hnusnu alergiu 😖

fyalynka
3. júl 2009

a co dobre si mala ty na obedik? ja som si dala zapekanu brokolicu so sunkou a syrom, bolo to dobre ale
syyyte 😝
boooze, tak ho to premohlo 😖 aj s nim pojdes k dr.? ci zatial sa snazis mu tu teplotu zrazat a uvidis co bude...

jagabinka
3. júl 2009

ja uz treti den jem zapekany karfiol so syrom a parkami...ufff 😝
no ja dufam, ze to zvladneme, 😉 ...mam aj paralen aj nurofen...a teplotku ma tak 37,8...nie je ani malatny 😅 , iba ked je unaveny...ale to spoznas na svojom babatku 😉 ...ani nebudes verit, ze moze mat 38 horucku, tak sa bude jasit 😀 ...deti to znasaju inak...ja som mala vcera 37,6 a dostala som zimnicu a bolo mi strasne zle...to je rozdiel, co
😀

jagabinka
3. júl 2009

...inak ja sa dost priklanam aj k tomu, ze mu idu zuby...deti v jeho veku maju uz plnu pusinku 😀 , a Misko ma len 5 zubkov 😨 ...dasienka na stolickach ma opuchnute akoby uz uz mali zuby vyjst von...
ocka ma omnoho lepsie 🙂 ,...vcera mal zlepence a dnes uz akoby nic...najlepsie pomaha pamykon (on je aj do ociek, usiek, i nosa) - zapamatajte si do buducnosti 🙂 - je len na predpis

fyalynka
3. júl 2009

dakujeme za rady do buducna 😉
inak s tou teplotou to poznam...ja ked som chora, tak mam malokedy horucku, ale ked ma chyti co i len
37,5 tak uz som hotova, zlozi ma to 😖 Takze ta plne chapem 😉
pockaj, len aby mu nesli teraz vsetky zubky naraz...ani sa nenazdas a aj on bude mat plnu pusinku 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre