Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

magic08
6. júl 2009

fyal hej, ani u nas, ani listok nic 😒 tesim na sprchu 🙂

hej viem ze je to o.k., (hadam) len sa mi nikdy takto teploty pred ovu nedrzali na jednej urovni, no ocakavam ovulku od 15 DC, takze od dnes, kadzy druhy den, a mozno aj kazdy CHA! 😀
Aj ked, ovulka sa mi posunula minuly cyklus o 4 dni skôr a skratil sa mi cyklus, nechapem, preco. No dufam, ze je to o.k. predtym som mala ovulku az na 19-21 DC. Je mi to cudne... 😕
takze vobec netusim, kedy pride tento mesiac...

fyalynka
6. júl 2009

tiez si myslim, ze to boli anovu cykly ☹ a bolo by dobre doplnit ten duphaston aj napr. tym clostylom.
Ale ako hovori magic, snad dr. vie co robi a preco, no konzultovala by som to s nim 😉

tatranka111
6. júl 2009

ok tak ja asi budem musiet zajst k lekarovi.....ten hormonalny profil sa robí v tretí den mrchy?

fyalynka
6. júl 2009

magic, ked merias BT tak budes vediet cca kedy sa blizi 😉 zdrapis manzelika a bude 😀
no, to su hormony, robia si s nami co chcu...jeden mesiac tak...druhy onak 😒

magic08
6. júl 2009

tatranka - hormonalny profil by sa mal robit niekolko krat pocas cyklu ,aby doki videl ako stupaju a klesaju hormony pocas cyklu. Takze mal by sa robit niekedy po mrche, v strede cyklu a potom pred mrchou a pocas. Neviem, nepoznam to.

fyalynka
6. júl 2009

tatranka, myslim ze prvy odber je ako hovoris, na 3DC 😉 a potom uz nepamatam.
mozno to bude len tymi rozhadzanymi hormonmi, ked sa na to pride, tak sa lahsie bude riesit problem
ako len tak nasadit duphaston...drzim palce 😉

tatranka111
6. júl 2009

ok tak Vam velmi pekne dakujem za rady 🙂 ešte že tu ten koník je 🙂 🙂

magic08
6. júl 2009

fyal: no snad mi teplotka napovie. Tak ci tak skusime to kazdy druhy den a hadam sa podari 🙂 snad nebude problem. Predtym sa nam podarilo na druhy cyklus, tak uvidme tentokrat... 🙂

fyalynka
6. júl 2009

tatranka nemas za co, kludne aj na buduce 😉

magic, poviem ti to, co mi povedala dr.: bud rada, ze vies ze mozes otehu, podarit sa to urcite podari...potom to uz len stastlivo dotiahnut do konca... 😉
neboj, podari sa vam to 😵

magic08
6. júl 2009

tatranka: rado sa stalo 🙂

magic08
6. júl 2009

fyal: presne to mi povedal, lekar ked mi ultrazvukom zistil, ze babo nezije. Presne to: budte rada, ze vôbec mozte otehotniet... no ako som potom casom zistila, hlavne na tomto fore, fakt som rada, ze otehu mozem. Uz len dufam, ze sa nam aj podari dotiahnut to do statneho konca...

magic08
6. júl 2009

hej viem, treba verit, pozitivne mysliet...

fyalynka
6. júl 2009

😵 budeme spolu verit, ze nase dalsie tehulkovanie bude stastne a krasne 😉
presne ako hovoris, vela zien ma problem otehu, nam sa to podarilo, tak snad nebude problem si tento
krasny pocit zopakovat 😵

magic08
6. júl 2009

uz len par minut a padllaaaaaaaaaaaaaa 🙂
utekam na socialku vybavit do DNP 🙂

fyalynka
6. júl 2009

uz len posledne minutky, jupiiii 😀
to mi daju nejaky formular vypisat?

magic08
6. júl 2009

treba vypisat žiadosť...
neviem co ine este treba, tak snad mi povedia a dam ti zajtra vediet 🙂

fyalynka
6. júl 2009

oukej, by som tam zajtra vybehla cez obednu pauzu 😉
krasne poobedie ti prajem 🙂

magic08
6. júl 2009

aj tebe pekný zvyšok dna
papa 🙂

fyalynka
6. júl 2009

haloooo, je tu niekto 😕
ja som uz osprskana, cakam na MM, pride z prace o chvilu.
Inak som vam aj zabudla povedat, ze som mala v sobotu depku! Boli sme na tom kupku a bolo tam vela
mamiciek s takymi malymi drobcami a ked som ich tak sledovala, prislo mi vsetko zase tak luto ☹ ze som
sa tam ako mala rozplakala 😢 Viem, ze vam to pride divne, ale pre mna je to v takychto momentoch velmi
velmi tazke 😔

jane1
6. júl 2009

ahojte kočky, som tu par ni nebola. ako sa mate? Fyal, to nevadi, aspon si to dostala zo seba von. ja som dnes nemohla odtrhnut oci od jedneho drobca na predajni,. mal bose nozicky, myslela som zeho zozeriem

fyalynka
7. júl 2009

dobre ranecko 🙂
ako sa dnes mate? ja prave papam roztek, urobila som si kavicku 🙂

jeeej, jane ahoj..si sa tu pekne dlho neukazala! Co mas nove? 🙂

magic08
7. júl 2009

dobre ranko 🙂
este spite? 😀

fyalynka
7. júl 2009

ahooooj magic 😀
nieeeee, ale rada by som 😒

magic08
7. júl 2009

joj aj ja.
a si predstav, ze dnes uz mam trosicku robotky 🙂
no ale tiez sa nepretrhnem... takze akoby som nemala 🙂

fyalynka
7. júl 2009

waaauuu...nepodelis sa o pracu? 😀
ja mam jednu kolegynku na dovolenke, druha teraz odisla nieco vybavovat, tak som sama v kancli 😀
neurobime zurku??? 😀 Aj sefka ma dnes volno.... 😉 No len sa modlim teraz, aby si sefstvo nieco nezmyslelo, a ja budem musiet nieco stvorit za ne 😕

magic08
7. júl 2009

no, po pravde, nemam sa moc s cim delit... 🙂 som myslela ze bude viac ludi. no zatial bola jedna pani, taka jednoducha 🙂

fyalynka
7. júl 2009

ja zase delim postu...tiez nic zlozite 😅

magic08
7. júl 2009

nechces tycinku? som ti kupila... 🙂

fyalynka
7. júl 2009

jeeeej, ty si zlata...si nezabudla na mna 🙂 Inak aj ja som si vcera nakupila musli tycinky...ale klasika - zabudla
som ich doma 😖 nevadi, mam nektarinku, tycinku si dam doma 🙂
dnes by som chcela ist do toho kina na dobu ladovu, tak snad si to mm neorzmysli...

magic08
7. júl 2009

juuuj, urcite chodte, je to take milucke, dobre si pri tom oddychnes a vypnes. Ja kreslene rozpravky tohto typu mozem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre