Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
7. júl 2009

ja som sice vela takychto rozpravok nevidela, ale obcas si to rada pozriem, je to ako hovoris - relax 🙂

kpn
7. júl 2009

halooo tak som na chvilku tu

fyalynka
7. júl 2009

katkaaaaaaaaa ahoj moja zlata 🙂
tak sup-sup rychlo hovor co je nove? 😵 Ako sa mas?

magic08
7. júl 2009

ahoj 🙂
ako sa mas?

fyalynka
7. júl 2009

ta druha ciarka na testiku v albume je naaaaaaadhernaaaaaaaaa 😵 😵 😵
z celeho srdiecka ti gratulujem a zelam vela zdravia a sil, sa tesim ze dalsia tehulka, dalsi dobcek jupiiiiiii 😵 😵 😵

magic08
7. júl 2009

katka, novinky...? 😉

fyalynka
7. júl 2009

magic, jej album 😉 😀

kpn
7. júl 2009

Nove....chi chii....stale nieco do bytiku riesime, a okrem toho tie // zatial nastastie nezmyzli.

Ak dnes nedojde mrcha. bo som si kuk spatne fertility grafy, tak raz som zacala az na 33 DC s mrchou, tak v piatok idem k doki. Inak pridala som testik do albumu.

Tesime sa ako blsky, mm ma vola mamco a ja jeho misko 😀

a co vy zienky, taaak mi chybate

fyalynka
7. júl 2009

katka, mrcha urco nedorazi!!!! Ta druha ciarka by tam nebola ak by si na 100% nebola tehu 😵
takze gartulujem este raz...keby si ma teraz videla...pisem a smejem sa od ucha k uchu od radosti s vami 😀

fyalynka
7. júl 2009

aj citis nejake zmeny? 😅

kpn
7. júl 2009

Dakujem fyalik ... no testujem o 106 😀 , sama nemozem tomu uverit tak pre istotu som testovala den preed mrchou, v den mrchy, i dnes , ze ci sa ta potvorka // od tial nahodou nevytraca

magic08
7. júl 2009

joooj, katusik tak silno ti drzim palce, nech je vsetko ok 🙂 a nech ciarocky len silneju 🙂

kpn
7. júl 2009

Zmeny som mala do vcera, strasne mi opuchali nohy, musela som pravidelne papavat inak mi zacalo byt zle od zaludka, mam chut viac na maso....a od dnes zacali potvory bradavky. MM sa tesi, ze mi narastu prsia 😀

Juuj fyalik i ja sa tesim ... po pol roku snazenia, ale kym to zacnem roznasat do sveta (nasi, svokrovci atd' pockam na oficial od dr.

fyalynka
7. júl 2009

a zosilnela dnesna ciarka oproti prvemu testiku?

fyalynka
7. júl 2009

jasne...to chapem, ani my sme to nehceli skor hovorit...nas plan sice bol to povedat az po 3.mesiaci tehu...
no az tam sme sa bohuzial nedostali 😔 No nevadi, ideme dalej...a bude tu viac tehu virusikov a ja dufam,
ze sa nimi coskoro nakaziiiim 😀 😉

kpn
7. júl 2009

Vcera a predvcerom som pouzila test s citlivostou 20 a ta ciarka tam tiez bola teda tienik, a dnes test s citlivostou 10 a i na nom bol tmavsi tienik, ako na tich 2 predchadzajucich. Ved prave, ze tak pomaly slabne 😒

magic08
7. júl 2009

kedy sa chystas s dokimu?

kpn
7. júl 2009

Magic dakujem .... uz pomaly necham mailand na testikoch a to som chcela vydrzat az do dna mrchy, ale nevydrzala som.

Inak kuk takto pokracujeme i s bytikom, uz mame i matrace, stol a stolicky, normalne sme zacali fungovat ako ludia, sice bez teplej vody, ale tu zohrievame

Janka ☹ a ty si kde moja, zlaticko

http://www.modrastrecha.sk/album/album.php?vRef...

fyalynka
7. júl 2009

a tie zmeny su uplne typicke pre tehu, takze super! nie je o com 😉

kpn
7. júl 2009

ak dnes nedojde mrcha magic tak v piatok idem k dr, bo ja nie som z BA a pojdem iba na otocku

magic08
7. júl 2009

katus, kolko ti meska mrcha?

fyalynka
7. júl 2009

katka ten stôl a taniere su uzasne 😵
vidim, ze sa v tom zariadovani naozaj vyzivas 😀

kpn
7. júl 2009

Babulky hrozne rada by som s vami zostala, ale kolegyna uz ozaj musi ist robit veci na pocitaciku. Myslim na vas, drzte sa tu a hned ako budem moct tak sa vam ozvem s novinkami

magic08
7. júl 2009

ahoj katka,
inak aj my mame doma spotrebice hotpoint ariston - velikanska spokojnost 🙂
drzim palce a myslime na teba...
papa

fyalynka
7. júl 2009

drzime palceky, myslime na teba 😵
papa

fyalynka
7. júl 2009

magic...nemozeme ich nechat v stichu, mali by sme sa k nim pridat s tehulkovanim, co ty na to? 😉

magic08
7. júl 2009

no tak troska rozptylenia medzi nas dve skalne 🙂

janka1
7. júl 2009

tak som sa tu konecne dostala

fyalynka
7. júl 2009

caf janka 🙂
dalsia tehulka si nas prisla kuki, pekne od vas 😀
ako sa mas/mate? 🙂

magic08
7. júl 2009

ahoj jani?
ako sa mas?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre