Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

kpn
27. júl 2009

Magic vobec sa tym netrap i mne velmo pomaly stupalo hcg a i 3 dni po ocakavanej mrche, ktora nedosla som mala tieniky. Takze ziadny strach...je to tam a to je dolezite. Skus testnut este raz pozajtra s citlivostou na 10 a uvidis, ze bude tmavsia. Len tomu teraz zacni verit, a pocuvaj svoje telo. Teraz nie je nic dolezitejsie ako ty a tvoje babo, rob len to na co mas chut, a nenchaj sa ovplyvnit myslienkami inych. Hlavne si necitaj ziadne negativne spravy o potratoch a podobne veci, bo sa budes len zbytocne trapit. I ja som docasne obmedzila v zaciatkoch net, aby som prilis nestudovala a kupili sa radsej knizku.

A btw. lizatka nezaberaju az tak ako som ocakavala. Chutia velmi podobne ako cukriky roksy.

magic08
27. júl 2009

je o.k., ze ma boli podbrusko a krize, presne ako pred mrchou vzdy...?
viem ze by to malo byt v poriadku, ale tie krize ma znepokojuju... v stredu az v piatok by som mala dostat mrchu... tak snad nepride....

kpn
27. júl 2009

Magic je to absolutne ok. Podbrusko bolievalo i mna a este i dnes ma z casu na cas pobolieva alebo popichava, ale je to kvoli roztahovaniu maternice, aby babo neskor malo miesto. To mas ako s cvicenim, i svaly ta bolievaju ked das telu zabrat 😀

A krize viem, ze su tiez jednym z priznakov tehulkovania, s tym som sa ja zatial magic nestretla, ale nic sa neboj, je to isto v poriadku.

A co ine priznaky, chute? prsia? ....

magic08
27. júl 2009

no zatial som si nevsimla ziadne, ani len BT tomu nenasvedcuje, ze by to malo byt tehu...
ved kukni... ☹

http://www.fertilityfriend.com/home/26f403

kpn
27. júl 2009

Magic ale ale preco ten smutny smailil...ziena ved test ti ukazal // a ty sa tu mracis (co na tom, ze tam bol tienik). Mysli teraz na to, ze o co viac sa budes trapit o to viac ublizujes sebe a svojmu baby, ktore tam uz ocividne je. Nesleduj sa tolko a na teplotu na najblizsich 9 mesiacov kludne zabudni...kazda zena je ina, a nie kazda ma ukazkovy tehu grafik. Mozno si jeden z pripadov, ked ti teplota klesla v dnoch okolo mrchy, i ked mrcha sa uz nedostavi.

magic08
27. júl 2009

mas pravdu katka, asi sa fakt prestanem tolko sledovat... co sa ma stat stane sa, a ja na tom aj tak nic nezmenim, nech sa sledujem akokolvek.... Takze budem sa snazit prepnut mysel... 🙂

janka1
27. júl 2009

ahojteee
magic to som rada, ze si si oddychla a teraz idem ja 😀 😀 😀
a verim, ze si stastna tehula 😉 len tomu musis aj ty uverit sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😵 😵 😵 😵

katka akooo? co noveeee?

magic08
27. júl 2009

no mat tak vasu doveru... 😀
cas ukaze...
🙂

janka1
28. júl 2009

magic ako? testik?

magic08
28. júl 2009

janka slaby tienik 😒

janka1
28. júl 2009

jaj moja tak to je supeer aj ked je slabi on postupom casu zosilnie 😵 😵 😵 😵 😵
oddychuj a davaj na seba a babenko pozor 😵 😵 😵 😵 😵 😵 kedy sa chystas k dr._

fyalynka
28. júl 2009

ahojte 🙂
taaak, dorazli sme v poriadku, ubytko je max uzasne a uz sa nevieme dockat zajtrajsej tury 😎

magic, davaj na vas oboch pozor, neboj tienik sa o chvilu zmeni na dve krasne // 😵 😵 😵 🙂 😉

janka1
28. júl 2009

fyal uzasneeeee, hlavne , ze ste ok a ty tiez davaj na seba pozor a snazilkujte 😉

fyalynka
28. júl 2009

janka, uz by malo byt po ovu...ak vobec bola 😖 No uvidime, nechame sa pekvapit o par dni 😉
Ale snazilkovali sme pilne 😀 😀 😀

magic08
28. júl 2009

ahoj fyal, som rada ze ste v poriadku dorazili 🙂 uzite si to... hned by som s tebou menila 🙂
ciarka o trosicku silnejsia 🙂

janka1
28. júl 2009

fyal vsetko bude OK 🙂 😵
magic no vidis co sme ti vraveli 😵

magic08
28. júl 2009

no ano 😀 ale nemam aj tak vyhrane 🙂

janka1
28. júl 2009

a to uz preco?

magic08
28. júl 2009

no lebo stale mam pred mrchou, mala by dojst az v sobotu, dnes je len utorok... priznaky na tehu ziadne, ani len prsia (pri prvom som mala prsia hned) teraz nic. bolesti v podbrusku ako na mrchu... 😨

janka1
28. júl 2009

magic to este len pride , nebooj 😉 zatial sa tes, ze to nemas 🙂 a potom si tu riadne vychutnas 😉

magic08
28. júl 2009

koniec tyzdna ukaze 🙂
ty sa ako mas?

janka1
28. júl 2009

dakujem moja za opytanie , uplne v poho 🙂 relaxujem, oddychujem skacu tu okolo mna ako okolo malovaneho vajca 😀
momentalne som sama lebo kamoska sla so psikom k dr. si porezal labku na skle ☹ a chlapi sli na strelnicu si zatrielat 😉

ale vyhovuje mi to aspon chcilu sedim na PC 😵

janka1
28. júl 2009

ozaj chodis k dr. do Kosic?

magic08
28. júl 2009

no zavidim ten luxus... dufam, ze aj okolo mna bude kazdy takto obsakovat 🙂

tiez som rada sama 🙂 s nasim psikom... my si tak rozumieme hi-hi 🙂

magic08
28. júl 2009

nie, nie som priamo z KE 🙂

janka1
28. júl 2009

mne ho bolo tak luto ako tu pacinku drzal hore a skackal chudatko moje 😢 ale bude dobre, volala, ze to nie nic vazne 😉 o chvilu su domka, tak sa aj ja potom odmlcim 😉

magic08
28. júl 2009

tak to poznam, staci ze nas psicek len trosku zaskuci a ja uz skacem, ze co mu je ,uz panikarim.... joj tak ho lubenkam... 🙂

janka1
28. júl 2009

verim ti a viem si to predstavit 🙂 tiez som mala psa kokrspaniela , ale som ho musela v 11 rokoch dat utratit mal rakovinu ☹

magic08
28. júl 2009

joj chuda, ale trapil by sa, urobila si dobre. Ja som mala zlateho retrievera, tiez sa dozil 11 rokov, ale zdochol prirodzene. Pravdepodobne infakrt, vonku bolo priserne horuco, mal problemy, prekonal tu kliestovu vec, encefalitidu...? dokonca 2x, raz uz tak, ze sme sa s nim rozlucili ze rana nedozije, a ona zlata sa pozbierala...no tak uz mal toho dost za sebou. 4 dni sme plakali...
no a tak som sa zaprisahala, ze v zivote uz psa nechcem, tolko sa orevat kvoli psovi, no a ani 3 mesiace nepresli a mali sme pre zmenu yorkshira 🙂 ale toho mame my s manzelom, toho predtym sme mali doma u nasich

janka1
28. júl 2009

aj ja som sa zaprisahala, ze uz nechcem 🙄 zatial to dodrzujem ja som sa uz tiez naplakala pre psov
1. mal psinku utratila som ho ako rocneho
2. sucka mi odisla na parvovirozu mala 3 mesiace
3. mal sedi zakal a vypadol z balkona
4. mi ostal 11 rokov a odisiel na rakovinu a stacilo
potom sme mali macku nadherneho a mudreho kocura MONTHY sa volal zrazilo ho auto pred branou no strasneeeeeeeeeeee

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre