Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

janka1
3. aug 2009

tak som spat 😀 prisla som sa napapat dnes som nejaka casto hladna 😖

u nas nic nove vsetko po starom oddychujeme, relaxujeme uz som ako ciganka cierna 😀 len brucho , rit a cicky mam biele 😀 😀 😀 😀

urco som pribrala , lebo sa tak citim a dost mi opuchaju nohy 😒 tak som zvedava co mi povie v pondelok na dalsi tyzden dr. aj sa tesim na kontrolu 😵 uvidim chrusta a ozaj od piatku ho uz aj citim je to uzasne , no nie je to caste len tak par krat za den aj to len vtedy ked urobim poloho, ktora jemu nevyhovuje 😀 potom zacne strajkovat 🙂

f 🙂 al ako bolo na dovci?

magic akoooooooo tehu potvrdene?

fyalynka
3. aug 2009

janka, to je supeeeeeeer, ze uz citis malinkeho!!!! 😵 😵 😵 kraaaaaasaaaaaaaaa 🙂
na dovci bolo super, ale mááálo 🙂 Tak stasne sa mi nechcelo dnes do prace 😝

Inak baby, mne uz asi sibe...asi si to namyslam alebo co...ale od ovu (ak bola ovsem) som obcas citila
podbrusko a dnes mi tak divne od zaludka cely den od raaana 😕 Ale to by bolo veeelmi priskoro na nejake
tehu priznaky 😅 😀 Mala som prazdny zaludok rano a bolo to take divne, potom ked som sa najedla trosku to ustupilo a teraz som zjedla trosku kuriatka s rajcinkou a zase mi je divne 😒 Asi mam posahany zaludok - mozno
z tepla, ze? 🤐

magic08
3. aug 2009

no som sa konecne dostala k netu, na chvilku. musim tipovat do programu pri ktorom nemozem mas spusteny net...

nie janka tehu zaitial nepotrvdene...

fyal... volala som dnes, tam na sestricka objednala az na 14.8. lebo maju toho vela... tak neviem co mam robit. Podla poctov som zacala 6 tt, tak si myslim, ze najvyssi cas ist sa ukazat, ci je to tam kde to ma byt... Baby, ak by to bolo mimo, uz by som citila bolesti vsak?

no neviem, asi sa tam vyberiem tento tyzden v stredu...
u dokiho je totiz taky system, ze doobeda vybavuje kto pride a poobede len objednavky. Ale ak pojdem rano, cely den zabity v cakarni... No asi obetujem jeden den a pojdem... nech som na klude...

magic08
3. aug 2009

fyal kolko dni si po ovulke?

fyalynka
3. aug 2009

magic, mala by som byt 9DPO, som 21DC 😕

a urcite tam rano chod, musi ta vybavit...ked si po MA tak nemozes ist na prvu kontrolu az neviem v 8tt!!! 😕
A keby to bolo mimo tak mas urcite bolesti, neboj sa, vse bude ako ma!!! 😉

magic08
3. aug 2009

ja si myslim, ze mozno by si nieco citit mohla,
ved hniezdenie vajka je medzi 5-10 DPO, takze mozne to je... myslis, ze preco som si ja robila test 10 DPO, lebo som mala podozrenie... 🙂 Tak testni tak za 3-4 dni 🙂
budem silno drzat palce....

Tak si urobim robotu co mi treba dnes a zajtra a v stredu pojdem k tomu doktorovi, vo stvrtok ideme do prahy, prideme v nedelu, tak nech som cely vikend v klude... a uzijem si Prahu 🙂

fyalynka
3. aug 2009

magic, skusim testik koncom tyzdna, nechame sa prekvapit 😉

jeeej, idete do Prahy, popozerat len tak? Super, dufam, ze si to uzijete 😉 A hlavne daj vediet co
u dokyho!!! Drziiiiiiim prsteky 😵 😵 😵

fyalynka
4. aug 2009

dobre ranecko 🙂
u nas zamracene, poprchava... 😒 a ja by som tak spala... 🙄

janka1
4. aug 2009

dobre ranko 🙂
aj tu je pod mrakom , tak som zvedava co z toho bude 😕
asi dnes dovcu koncime, nakolko manzela povolali do prace 😢 pokial to nezriesia bez neho tak balime kufre 😀

fyal ako? zamiesali ste?

fyalynka
4. aug 2009

ahoj janka, a kam sa chystate na dovcu? 🙂

no ja neviem ci sme zamiesali... 😀 este je priskoro...som len 22DC 😉

janka1
4. aug 2009

fyalmy sme na dovci v Besenovej od minuleho tyzdna 😉
len nastala u MM v praci nejaka porucha s ktoru si asi nevedia bez neho poradit , tak asi to vyzera , ze pojdeme domov 🙂

tak ja dufam, ze ste stastne zamiesalai 😉

ozaj kde je katka? ako sa ma?

fyalynka
4. aug 2009

ja neviem kde je, aj mna to dnes napadlo, ze som ju dlho nevidela/necitala 😕
napisala som jej dnes rano IP, tak sa snad ozve... 😨

juuuj, ako je vam dobre, tisko zavidim 😉 Len pekne oddychuj 🙂

koncom tyzdna alebo cez vikend skusim testik, napisem...ale moc tomu sance nedavam... 😒

janka1
4. aug 2009

fyal verit treba 😉 drzim palceky silnooooo

fyalynka
4. aug 2009

dakujem 😉
a ty ako, citis sa oki? Ved uz mas krasny 19tt, si v polovici 😵

janka1
4. aug 2009

fyal dakujem mame sa fajn 😉
az na to velke zavadzajuce brucho je vsetko OK 😀 ale vychutnavam si to , lebo pri Vladke som namala skoro ziadne brusko a teraz je to take pekne vystupujuce dopredu 😀 😀 😀
ked lezim tak sa o neho opirem , alebo mi sluzi ako stolik 😀 😀 😀

fyalynka
4. aug 2009

🙂 tak si to pekne vychutnavaj, to je super 😵
vsimla som si, ze zvazujete este ine meno...tatinkovi sa paci viac? 🙂

magic08
4. aug 2009

ahojte 🙂
ja mam tolko prace, ze vas nestiham ani len pozdravit...
zajtra idem konecne k dokimu, tak dam info... dufam, ze vse bude v poriadku a ze ma moc nespizdi... 🙂

fyalynka
4. aug 2009

magic, budem na vas silno mysliet!!!! Kedy ides, hned rano??
budem cakat na info! 😉 Neboj sa, aj ekd mozno nadseny nabude, jeho to prejde 😉

magic08
4. aug 2009

hej idem hned rano, nech som medzi prvymi. nechcem tam cakat cele predpoludnie 🙂
musim si nieco vymysliet, ze to nehoda, nie ze sme planovali... 😀

fyalynka
4. aug 2009

😀 ...tak nehoda... 😀
no neviem ci ti to uveri...radsej nevysvetluj, povedz ze si tehu a hotovo!!! 😉 A nech sa o vas poriadne
stara!!! 😉

Inak ja zase citim ten zaludok 😖 ja neviem z coho...ci to pocasie, alebo co 😕

magic08
4. aug 2009

no mas pravdu, nebudem si vymyslat, ako male decko... stalo sa a hotovo...

no moja, na zaludku ti nemôze byt zle z pocasia... 😉 😀

fyalynka
4. aug 2009

mozno migrena... 😅 alebo strava 😅
ked si pomyslim na tehu priznak sa musim smiat 😀 😀 😀 lebo by to bolo asi veeelmi skoro 😒

ty zatial nic, ani prsia citlive? 🙂

magic08
4. aug 2009

na dotyk ma bradavky zacali trosku pobolievat...
a unava, spinkam ako babatko kazdy den po pracii a rano ako polamana do prace vstavam... furt by som len spala...
keby som prestala klipkat ocami, zaspim... ha-ha 🙂

idem sa napapat...

fyalynka
4. aug 2009

dobru chut 😉
ja som bola taka ista, kade som chodila - tade som spala 😅

magic08
4. aug 2009

sa ta chcem spytat, ty si mala rovnkae tehu priznaky pri prvom a druhom tehu, alebo boli odlisne...?

fyalynka
4. aug 2009

odlisne, pri prvom mi nic nebolo, len prsia citlive 😒 a pri druhom prsia veeelmi citlive, zvacsene, aj zle mi
byvalo, no negrckala som...

fyalynka
4. aug 2009

a celkovo som sa pri druhom citila uuuplne inak, akoby "viac" tehu 😅

magic08
4. aug 2009

uz som spat, napapana a este viac unavena... bodaj by uz boli tri 🙂

no lebo ja pri prvom tehu este pred mrchou vacsie a velmi boletive, zle mi bolo permanentne od rana do vecera a vsetko mi smrdelo, teraz mi nie je nic, az na tie slabo citlive prsia aj to len bradavky, inak ziadne zvacsenie, vobec mi nie je zle na zaludku... vcera som pre istotu urobila dalsie test, ci som vobec tehu., ked mi nic nie je .-) a to som 6 tt
no uvidime zajtrajsiu navstevu, mam trochu strach, ci je vsetko o.k.

fyalynka
4. aug 2009

magic neboj, urcite je vsetko ok, mne tiez zacalo byt az okolo 7tt, ved sama urcite dobre vies, ze nevolnosti mozu prist zo dna na den, a niekomu vobec 😉 Budem na vas siiiiiiiiiiilno mysliet 😵

akurat som dostala sms, sesternici sa narodil chlapcek 😵 , som stastna, prajem im to...ale aj tisko zavidim 😔
keby som nebola v robote, tak revem jak male decko, ved uz aj tak mi tecu slzy 😔

magic08
4. aug 2009

hej jasne, viem to. mojej kamoske zacalo byt zle pri prvom v 12 tt a grcala az do 6 mesiaca... som tomu nemohla uverit
... 🙂

neboj moja, dockas sa aj ty zdraveho babatka... musis v tom verit...
presne vsak chapem ako ti je...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre