Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

janka1
13. aug 2009

zienky dakujem ja si to foto stale obzeraaam 😵 😵 😀 😀 som z neho mimo 🙂

jane ja by som povedala, ze tak ako sa nam ukazoval po tych 30 minut, tak na manzela, ale to je mozno aj moj subjektivny pocit no uvidime 😉

jane1
13. aug 2009

a to ste ho tak dlho mohli obdivovat? ci to u toho znameho?
ach co dnes dokaze veda! takto vidiet svoje dietatko este pred narodenim. babickam sa ani nesnivalo!!!

janka1
13. aug 2009

jane neboli sme u znameho normalne na 3D v KE u dr. Dankovcika, tiez nechapem,lebo zeny pred nami boli sup sup hotove a my sme len kecali ,merali, obzerali no sranda bola riadna 😀 😀
asi sa mu pacila Vladka 😀 😀 😀 ked som vosla do ambulancie, tak mu hovorim, ze este dojde dcera s MM uz boli na chodbe 😉 tak ich bola sestricka zavolat nech pridu dnu a dr. ze taka velka dceera 😨 😨 ostal vyjaveny a zacala sranda 😀 😀 😀

bettynka222
13. aug 2009

ahojteee 🙂

fyali tak predsa dosla povora jedna... 😝 no ja osm bola dnes u dokiho. uz vieme aj pricinu posahaneho cyklu (mam vysoke FSH oproti LSH ci co), tak som dostala lieciky. a inak sa ma pytal, ci hcg uz definitivne kleslo....a ja na to, ze ani neviem, lebo uz som do nemocky odmietla ist (vies kvoli tej nasej milej mudr). ale pokial si spominma, tak este koncom aprila mi po treti krat za sebou zase rastlo 😕 tak mi sestricka brala krv a strasne to bolelo. v zivote sa mi to nestalo, ale prostemi brnela cela ruka az po zapastie. aj vpich hrozne bolel.....no asi som ot prehnala, ked osm vkuse nahematku nastavovala lavu ruku, ze?

fyalynka
13. aug 2009

betty ahoooj 🙂
no veru dosla 😒 no co,ideme dalej...cakam na teba 😀
takze predsa hormony si robia o chcu...potvory 😠 😖 Ale aspon sa na to prislo a liekmi sa to pekne upravi.
A teraz co, bude to este nejako sledovat, dokedy ich budes uzivat??? 😕
No vtedy si mohla mat uz oslabene zily, preto ta to mohlo tak boliet 😒

jane1
13. aug 2009

bety ahoj

bettynka222
13. aug 2009

fyaluska, jane ahojteeeeeeeeeeeeee 🙂

fyaly presne ja ja si myslim, ze by som tu lavu zila mala viac setrit. ved ja u kazdeho dr. nastavujem lavu ruku 😖
no dostala som clostil a ak hcg uz kleslo, tak ich budem brat treti den nasledujuceho cyklu a asi len 5 dni...teda ak som to spravne pochopila... 😕 a potom zase na osno a potom uz neviem co dalej. ale hlavne ze elias vie 😀

jane1
13. aug 2009

bety, naco clostyl? na ovulku?

kpn
14. aug 2009

Dobre ranko babulky...dnes opat krasny dnik 😀 s cerstvym vzduchom. Ako ste sa vyspinkali?

Janulka drobec je nadherny, juuj to je ake skvele toto 3D. Ako sa inak citis?
Fyalik dakujem, fotecka mi prisla, je to tiez pekne kuk este ja a budem ti to posielat, ale neboj nezahltim ti celu schranku 😀

fyalynka
14. aug 2009

dobre ranecko, konecne piatoooook 😀 😀 😀
u nas je zamracene, prsalo jedna radost 😖

betty, no ja dufam, ze sa ti to da rychlo do poriadku 😉

katka, kludne posielaj, rada sa rada inspirujem 🙂

kpn
14. aug 2009

fyalik ako sa citis??? brusko neboli?

ja prave tlacim zdrave ranajky, a sama som zvedava akym jedlom ma dnes inspirujes...len dufam, ze to bude nieco co mam v chladnicke 😀

fyalynka
14. aug 2009

😀 😀 😀 dnes neviem cim...ja mam v chladnicke pizzu co som vcera robila, takze obedik je isty 😀
no a dnes uz varit doma asi nebudem, az zajtra, no neviem este co 😒 Ak mas nejaky dobry napad,
hod sem 😉
brusko je dnes v celku ok, to vzdy je prvy den taky kriticky 😝 prave pijem kavicku, aby som tu na klavesnici
nezaspala, lebo take pocasie... 🙄

co budes dnes porabat? 🙂 inak dobru chut k ranajkam 🙂

kpn
14. aug 2009

Dakujem...tak z pizze zostalo i nam, takze asi tiez nebudem vyvarat. Dnes som manzelika obrala o auticko a rada by som vybehla trosku do mesta, aby som nekvasila stale iba na byte. Chcem si nakupit potraviny na vikend, treba poplatit ucty 😠 , a na vecer sme pozvani k priatelom do Senca...takze sa celkom tesim, este sme u nich neboli. Inak to bude v celku pohodovy dnik, dufam.

Moja a takto radsej pospat na klavesnici na styl Toma a Jaryho s namalovanymi ockami na vieckach nic. Sefstvo si bude mysliet aka si pracovita a ty aspon zrelaxujes. A ak mas v kancli i kolegynu, tak ju bud posli prec abo sa tam obe zamknite a relaxujte.

Co planujete vy s manzelikom na vikend...pocasie by malo byt pekne teda slnecne?

fyalynka
14. aug 2009

Celkom pekne plany mas, aj ja by som sa sla poflakat do mesta 😀
Ja som uz rozmyslala, ze si namalujem ocka na okuliare, aby nebolo vidiet ze spim 😀 kolegynu tu mam,
ale myslim ze by bola celkom za to, sa zamkunut a nic nerobit... no sefstvo by nam dalo raz-dva 😝
Pocasie cez vieknd ma byt krasne, zajtra poobede asi vybehnem k nasim na chatu, nech zrelaxujeme v
prirode a vecer chceme ist do kina. A v nedelu ideme poobede k svokrovcom, lebo svokra bude mat meniny
bud.tyzden, no a vecer je futbal, takze mm bude tam a ja budem asi sama doma 😒

bettynka222
14. aug 2009

fyaky ano, zajtra je svokra spat..... ☹ a vysledky hcg este nie su, tak asi budem v strese az do pondelka. ale ja verim, ze uz davno kleslo...teda duuuuufam. len to asi nebude v pohode ze mi dva mesiace striedavo klesalo a stupalo. ale zas sa bojim kvoli tej nasej trombofilii jest tie synteticke...ach ja fakt neviem. a este som aj nejaka smutna v poslendom case. ach asi by sme sa mali stretnut, co myslis? 🙂 ozaj fyalik nechces calibrum babyplan? alebo jane?

ano jane, na ovulaciu. lebo mi robil ten profil a je to doooost zle. progesteron, estrogen, testosteron a prolaktin je v poriadku, ale toto sa posahalo a kvoli tomu mam straaaasne dlhu tu folikularnu fazu a prilis kratku lutealnu. ale hlavne ze mudra svokra s jej tupou kamoskou sa mi vysmievali, ze sa mi to vsetko stalo preto, ze osm bola u lekara uz po prvej ms (ked osm otehotnela). to akoze to nebol potrat ked sa neudial az po dvoch vynechanych ms? a preco som potom este po kyrete mesiac vkuse krvacala???? ach ja tie zenske fakt nemusim 😝

fyalynka
14. aug 2009

betty, zlaticko moje, janse ze sa mozme stretnut 🙂 niekedy na buduci tyzden nie je problem 😉
ja tiez verim s tebou, ze hcg uz davno kleslo! A tiez verim, ze do Vianoc sa urcite budeme stretavat uz s
tehu bruskom 😵 😀 Neboj, dame sa do poriadku a potom budeme chodit spolu na prechadzky po TT kocikovat 😀
a ten calibrum ja nie, dakujem! Drzim sa rady tety bylinkarky 😉

a prosim ta, kasli na svokru a jej reci, zi si svoj zivot s manzelikom, cochvila sa odstahujete a budes mat uplny pokoj, takze jednym uchom dnu - a druhym von 😝

bettynka222
14. aug 2009

ja viem fyaluska, ze si tie reci nemam pripustat...ale ked ja osm teraz taka precitlivela...minule sme obli s mm na treningu, nieco mi s kamoskou vysvetlovali a ja som sa skoro rozplakala. a hocikedy sa rozhnevam.ale vzdy len kvoli svokre alebo svagrinej. ked zase zostanem smutna, pospominam si na vsetko co mi urobili a zase sa na ne nahnevam....vobec neviem ako sa na ne prestat hnevat. da sa to?

a uz sa na teba veeeelmi tesim. dovtedy hnev prekonam, nech netocim furt len o nich 😝

jane1
14. aug 2009

ahoj, o com sa bavite?
Bettz, co ti urobili ? ak to teda nie je tajomstvo 😕
ja citim od vcera poobede takmer permanentne brucho jak predkramove tlakz. tusim teraz to ustalo

fyalynka
14. aug 2009

betty neboj, mne to nelezie na nervy, aspon sa vyrozpravas 😉
neviem ci sa to da sa nehnevat, to asi nie po tom vsetkom, jedine tak ignorovat 😒 a nepripustat si tie
reci 😝

jane, no zlozita tema - svokra 🙄

magic08
14. aug 2009

ahoj babenky, no konecne som sa dostala aj na net.....
ako sa mate?

fyalynka
14. aug 2009

magic ahoooj,
no najsamlepsie sa budem mat, ked bude 15h 😀 😀 😀
a ty? co mrnusik??? 🙂

magic08
14. aug 2009

ahoj fyal.
no ja sa tiez neviem dockat 15-tej...
no ja sa mam stale rovnako,... furt zle... 🙂 😝 myslim, ze este horsie ako vcera. uz ani v noci som pre nevolnosti spat nemohla...

fyalynka
14. aug 2009

😀 magic, kaslat na to, ja viem ze je to neprijemne, ale...urcite je to lepsi pocit, ako vediet ze nie je nieco v poriadku alebo mat zle tusenie 😒
takze, vela sil a pozitivnej energie mojenko, bude dobre...ked o par mesiacov budes drzat svoj pokladik v naruci,
uz si na to vooobec nespomenies 😉 😵

magic08
14. aug 2009

mas uplnu pravdu moja, ja to vydrzim, hlavne ze viem, ze mimi je o.k. Cim je mne horsie, tym sa malinke ma lepsie, takze pristranem na este horise 🙂
juuuj neviem sa dockat, ked dojdem domkov, hned zalahnem... 🙂

fyalynka
14. aug 2009

presne tak, o chvilu pojdes domko, lahnes si, manzelik si sa o teba/o vas postara, budes odpocivat, spinkat...
🙂 😉
takze vikendik venuj relaxu, mimi to potrebuje a ty tiez 😉

magic08
14. aug 2009

no rada by som oddychovala, ale dnes ma manzelik tie narodky, musim mu nejaku mini party pripravit... takze budu hostia, ale nastastie nemaju velku chut niekam vyrazat, takze som rada... aj tak ak mi bude zle, nikam sa nepojde... 🙂

bettynka222
14. aug 2009

jane no je to fakt zlozite...proste svokra...a ktomu este svagrina, ktra je horsia ako najhorisa svokra na svete. ja osm amal so svokrou super vztah, ale svagrina ma od zaciatku nenavidela a nakoniec svoju matku postvala proti mm a mne. najhorsie je, ze spolu byvame 😝 no a len tak, aby si bola v obrze. tak napriklad mi uz tri roky zakazuje vydat sa a otehotniet....vydaj sme uz stihli a aj tehotenstvo vlastne uz dvakrat...no a astale ropravala o tom ako mozeme mat deti az ked jej prve vnucatko vyrastie a ze by nebolo dobre keby osm teraz otehotnela (a tak aj bolo). normalne mi to bolo jedno, ale ked boli tie potraty...no neviem co si mam o nej mysliet. a okrem toho ma tri roky vkuse ponizovala, vysmievala sa mi, odkladala si zaclonu pre manzelovu buducu frajerku a taaaaak.

bettynka222
14. aug 2009

fyalik ucis sa pri mne trpezlivosti, coooo? inak dnes osm robila zase tie super cestoviny s lososom a citronovou omackou...mnam 😵

magic jeeej aj kamoskin manzel ma dnes narodky 😀

groka
14. aug 2009

Ahojte

mate tu este volne miestečko?

som uz v jednej teme intentzivne ale dostala som ponuknutu aj tuto temu od jednej osobky zlatej,

no a nieco o mne.........mam uz jedno dietatko,o druhe sme sa zacali snazit v juli,dovtedy sme mali zakazane kvoly zdravotnym problemom,ale my sme zacali o mesiac skor a dnes som sa dozvedela,ze uz mozme ist ako sa vravi naplno a som z toho velmi stastna,na druhej strane som nestastna ale uz sa mi nejako nechce o tom bavit,ale ved nie vzdy vyjde slniecko,nie?

tak ak ma vezmete medzi vas,velmi rada sa pridam a dufam,ze teraz v auguste este posledne dni augustove sa zadari a my pocneme dietatko,od 21.augusta zacinam s folikulometriou a zacinam pit cajik plonosti ktory obsahuje kontryhel ci ako sa to vola a nejako sa spolieham na tu bylinku

bettynka dakujem za pozvanie,cica 😉

bettynka222
14. aug 2009

ahoooooooooooooj groka 🙂 si nas prisla navstivit, to osm rada. teda dufam, ze aj zotrvas 😎

fyalyk pisala som lubke a dindulke zo starej temicky, ale este neodpisali. teda lubka pisala, ale zas isla na kysuce, tak potom nas snad uz navstivia a vsetky spolocne aj s grokou a jane otehotnieme. to bude kocikov ked sa vsetky stretneme 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre