Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

lubkabb
20. aug 2009

betty, naozaj to mám ďaleko, ale ak by sa nedajbože vyskytli nejaké problémy, tak by sme asi zašli. Nikoho bližšie nepoznám.

lubkabb
20. aug 2009

fyaly, už som na to tiež myslela - spraviť si romantický večer. On nič materiálne ani nechce. Je taký skromný.

fyalynka
20. aug 2009

betty, ja beriem tu listovku - teda to je mix listovka, zelezo, B12 a + este beriem ten anopyrin na krv, pijem
ten gynastan...lanove semienka mam kupene, len som ich nemala kedy pomliet a zacat s obkladmi 😖
no dufam, ze cez vikend zacnem... 😅
a zajtra...tak trosku oslavujeme, ale ten obed je len pre nas, pre ostatnych je kolacik 😀

bettynka222
20. aug 2009

oki, taaaaaaaakze co okrem listovky? som to skusala uz v starej teme na vas, ale nikto sa nechytil 😀 ozaj nasa temicka..ako dlho sme tam uz neboli...

fyalynka
20. aug 2009

lubka, no vidis, je to dobry napad...my si tiez nie vzdy kupujeme dary, nie je to povinnost, lebo si ked tak
kupime aj inokedy ked chceme...tak vela stastia a fantazie 😉

lubkabb
20. aug 2009

betty, ja teraz beriem len čistú listovku, čo mám od dr. predpísanú. Pila som aj alchemilku, ale s tou som už teraz radšej prestala. Vraj by sa mala piť len do polovice cyklu...tak ak príde mrcha tak potom zas budem chlípať.

lubkabb
20. aug 2009

čo sa týka sezónnych vitamínov, teraz ide moja sezóna - hrozno. Milujem hrozno. Neviem, na čo je dobré, ale môžem aj každý deň - fajné, sladké, zelenučké. mňam mňam

bettynka222
20. aug 2009

no my sme ale slabé snažilky... 😀 ine toho tolko poskusalia. vsade pisu o aloe vera geloch, sarapise, materskej kasicke, aloe berry nectare a uz neviem ani o com. toto vsetko som sa docitala, ked osm zufalo hladala ako otehotniet...a to uz som bola tehu 😀

lubkabb
20. aug 2009

no vidíš bettynka, musíme sa polepšiť

fyalynka
20. aug 2009

jeeeej betty, ja by som sa asi zblaznila tolko informacii nahnat do hlavy a este si ustriehnut to vsetko
uzivat 😀

fyalynka
20. aug 2009

nechcem sa stresovat popredu a uzivat piate-cez-deviate....radsej menej a ucinne ako vela a ucinky by sa
bili... 😉

bettynka222
20. aug 2009

nooo hrozno je fajn. iank ja som sa stal anormalne stal azavislou na hlavkovom alebo ladovom salate. a milujem rajcinky. ale to je asi tak vsetko. a z ovocia banany, nektarinky a pomarance-...nie je to malo? ale ked z papriky a uhorky mi je zle, ku karfiolu sa nejak casto nedostanem...obcas spapam baklazan....a to je uz fak tvsetko

lubkabb
20. aug 2009

ozaj a nevieť, či to je len mýtus - robiť stojku po milovaní?

fyalynka
20. aug 2009

betty, telo si zoberie z toho co spapas co potrebuje, aj ked by si jedla ovela viacej druhov, tak nie vsetko
telo spotrebuje, vzdy len tolko, kolko ma deficit 😉

bettynka222
20. aug 2009

lubi 😀 to je asi blbost. ale vraj stojka na hlave...ze to je vraj poloha krasy. teda nie z etak mas sexovat, ale ze vraj sa ma stojkovat na hlave minutu denne (skoro som napisala hodinu denne 😀 to by ma fyalka musela zase opravpvat, ako ked som baby posielala k bylinkarke trikrat denne miesto tyzdenne 😀)

fyalynka
20. aug 2009

lubka 😀 😀 😀

neskusala som to, ale citala som, ze je to blbost 😅
staci zostat chvilku lezat, aby hned vsetko nevytieklo, alebo si podlozit zadok napr. poduskou... 😉

lubkabb
20. aug 2009

sestre vraj stojka pomohla - tak neviem

fyalynka
20. aug 2009

lubka, mozno v ten mesiac otehu aj keby ju nerobila... 😉

bettynka222
20. aug 2009

baby mi piseme naraz a ja potom neviem co citat skor 😀
lubi ty otehu tento tyzden a my s fyalkou hned po ms, oki? sme dohudnute 😀

lubkabb
20. aug 2009

je to možné

fyalynka
20. aug 2009

zienky, idem do hajan...oci mi padaju 😔

papa zajtra...konecneee piatooook 😀
dobru noc...

lubkabb
20. aug 2009

ja sa posnažím 😉 😉 😉

fyalynka
20. aug 2009

betty, ja uz mam po ms 😀 dnes som 8 DC

lubkabb
20. aug 2009

dobrú noc fyalyna

bettynka222
20. aug 2009

dobru fyalocka 😉 a buduci tyzden sa vidime 😎

lubi uvidis, poda ri sa. ozaj baby tu pisala o nejakej prstikovej metode...ale ja by som to asi nevedela....ze ako na to. a hlavne vzdy po milovnai letim do sprchy....

fyalynka
20. aug 2009

betty, no mozno by si prave s tou sprchou mala pockat chvilocku 😅
a jasne...vidime sa 😉

bettynka222
20. aug 2009

baby ale moj mm tvrdi, ze spermie su navadzane s vajickom...ze z nas vytecie iba ta vodicka co prepravuje spermie z chalap do nas..ale spremie pekne putuju dalej vdaka nasmu hlienu 😉

lubkabb
20. aug 2009

prstíková metóda - to myslíš na otehotnenie, či na určenie plodných dní podľa krčka maternice?

lubkabb
20. aug 2009

aj tak by som radšej so sprchou počkala

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre