Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

govinda
20. mar 2009

no asi dokúpim väčšiu 😀
Po očku sledujem hriešny tanec 😀

fyalynka
20. mar 2009

ja uz lezim v postielke 🙂
videla som to uz x-krat, nechcelo sa mi to kukat 😀
pojdem uz hajkat, dobru nocku a dobru chut k babovecke 😉

govinda
20. mar 2009

fyal, aj tebe dobrú noc a krásne sny. 🙂

janka1
20. mar 2009

este ste tu? ci nie
ja som prave dosla sono je ok 😉

janka1
20. mar 2009

tak nic zajtra, dobru nocku 😉

kpn
21. mar 2009

Dobre ranko damy,

konecne opat na nete. 😀

Janik tesim sa s tebou z vysledkov.
Fyalik ako sa citis??? Dufam, ze uz lepsie. vsetko bude dobre

fyalynka
21. mar 2009

ahojte 🙂

katka vitaj spat 😉 A co tak skoro v sobotu na nete? 😕
uz je lepsie...aspon na chvilu 😒

govinda
21. mar 2009

ahojte kočky.
Mne od rána nešiel net 😠 .
Ale už ide, tak som spokojná 😀

kpn
21. mar 2009

Fyalik neuveris, ale akosi sa mi neda rano spavat...bude to asi tym, ze moj organizmus si navykol vstavat spolu s mojou polovickou o 6 rano. No zatial co on cez vikendy je schopny spinkat i dlhsie....ja som ako hodinky...presna a nacas o 6 rano. ☹ ☹ ☹

To sam rada, ze uz ti je lepsie. To co si pisala o tych pocitoch...je niekedy len nasa vlastna obava, ale verim, ze babo budeme mat. Len sa treba dat i vnutorne do poriadku a hlavne nas organizmus, aby i babo malo z coho cerpat, bolo zdravucke a aby sme ho donosili.

Inak to moje krsna je zive striebro. Vcera som zalomila o 20:00...tolko energie ma, ze az ach 😀

govinda
21. mar 2009

kpn, no ja cez týždeň vstávam do práce o 4:45 😠 , cez víkend si veľmi rada prispím 😀 . Teraz sa ale už lepšie vstáva, lebo už je vidnejšie, keď rozliepam oči, ale v zime je to fakt hrozné 😠

kpn
21. mar 2009

Govi panecku a ty pracujes v akej oblasti??? To ti teda nezavidim? Ma to i svoje vyhody, ak mas moznost koncit skor, ale zase nie je clovek potom po cely den ospaly???

govinda
21. mar 2009

no to vstávanie je fakt ťažké, ale na druhej strane, končím o poll tretej, tak to má aj svoje výhody, najmä v lete, keď ešte kľudne môžem ísť na kupko sa vylochniť 😀 . A jasné, že som unavená, ale šupnem kávu a je lepšie. A mimochodom, nikdy nejdem z domu tak, aby som v pohode stíhala autobus, to vždy len bežím a tak sa na ráno aj preberiem 😀 No ale samozrejme to nerobím naschvál 😀

kpn
21. mar 2009

Takze potom uz nemusis chodit ani sportovat 😉
To sa celkom oplati....ale ano mas pravdu, cism skor prides o to viac si mozes este uzit den a vyuzit cas. Ked pride clovek o 17-18 z roboty, u zmoc nema chut na ziadne aktivity

fyalynka
21. mar 2009

ahojte 🙂

katka, ja viem ze mas pravdu, ze si musim dat do poriadku hlavne veci v hlave a potom to bude lahsie aj po
inych strankach 😒 Preto som rada, ze uz mi zacina ja ten kurz, tak budem mat plno aktivit a hlavne mysliet
inym smerom 😉 😀

govi, ja som presne takto pracovala v predoslej praci, chodila som na 6h ale o 14.30 som koncila a mohla
som si vybavit, po meste pobehat, ale sa slnit 😎

ja varim obedik, boli sme nakupit, a poobede asi behneme k nasim nakavicku a kolacik 😀
no a este odvolit pojdeme... 😝 Uz ste boli? 😕

fyalynka
21. mar 2009

tu uz zase nikto??? 😕

janka1
21. mar 2009

ja som tu na chvilku , prave sme dosli, ale idem co to porobit a potom padame spat do mesta 😉
aka bola babovka gov

kpn
21. mar 2009

fyalik som spat...bola sme sa so svokrovcami naobedovat. Joooj taka som prejedena...to je az neskutocne (salat, polievka, druhe a ) a este k tomu aj 0,5 l visnovej zmrzlinky 😀

co to znamena...mrcha sa blizi

fyalynka
21. mar 2009

ahojte zienky, uz sme doma, boli sme u nasich 🙂

janka, som rada, ze ti vcera sono dopadlo dobre 😉 ako bolo v meste?

katka, tak to snad nie...ziadna mrcha nemoze prist 😕 😝

kpn
21. mar 2009

Fyalik myslim ze ranajky, obed o 4 chodoch, trdelnik, pizza, opat trdelnik a opat zmrzka cca tyzden pred ocakavanym prichodom hovoria za vsetko, a i ked i mna ta mrzi snazim sa nad tym pousmiat.

Najviac ma hneva, ze tymto navalom neviem odolat...stale by som nieco jedla a jedla... 😀

My sme s manzelikom a jeho kamaratom boli v meste na pizzu, a potom sme este u neho posedeli, tak dobre som sa uz davno necitila.

Dokonca sa nam podarilo vybavit i zivotnu poistku pre polovicku. Takze celkom fajn sobota.

Dnes som citala i forum nasho buduceho byvania, tak vraj sa pohli dobrym smerom, bo uz su stierky a i vana osadena.Takze ak je to pravda, zas sme o krok blizsie a potom damy bud big kolaudacia... teste sa 😀 😀

janka1
21. mar 2009

konecne som sa sem dostala 😉
fyal supeer testik dufam, ze ste snazilkovali...ovula je jasnaaaaaaa 😉 😉

katka snad tie priznaky nie su pred mrchou , ale pred tehu ci vlastne uz tehu, drzim palceky 🙂
tak snad zajtra na vas budem mat stastie

kpn
22. mar 2009

Opat dobre skore ranko...z tohto skoreho vstavania si asi vlasy vysklbem 😠

Ale aspon, ze zatial to vyzera na pekny dnik.

Janik nie nie, toto je pred mrskou...akosi sa vzdy rozpapam a potom mi 2 dni pomaly nic nechuti 😀

fyalynka
22. mar 2009

pekne nedelne ranko 😉

janka, no super, ty si si uz pozrela testik, a to som ta chcela poprosit, ci sa na nho mrknes a povies mi,
ci ta druha ciraka uz dostatocne silna? 😕 Mne sa zdala rovnaka ako prva...tak neviem, ale na foto je
to rozmazane 😝 😒 Jasneeeeeeee, ze sme snazilkovali 😀 😀 😀 😀 😀

katka, aby som to zlahcila, tak mozes byt rada ze mas taky metabolizmus, ked tolko mozes papat a stale
si stihlucka 😉 🙂 Ja uz by som sa nevmestila do dveri 😝 😀 😀 😀 Ale drzim palce, aby to mrcha nebola 😉

kpn
22. mar 2009

Fyalik dakujem...neboj i mne raz skonci obdobie prejedania sa, nemyslim si, ze ma moj metabolizmus bude takto podporovat i o 20-30 rokov...potom budem musiet uz nieco zacat robit, zmenit stravu a asi i pohyb do toho zakomponovat. Inak ten testik som si vsimla i ja, len som ti zabudla napisat, ze to vyzeralo dosti nadejne. juchuuu

fyalynka
22. mar 2009

no len skoda, ze to neni tehu testik ☹ 😒 😀 😀 😀 Ale kedze dr.mi naznacil, ze tento mesiac to asi
nevide, tek si nadeje nerobim 😖

co porabas? varis...? 😀

kpn
22. mar 2009

Fyalik mozno prave teraz to vide...ono to vychadza ked to clovek najmenej caka.

Sme u svokrovcov, takze od rana sa balim, zehlila som polovicke veci, pomahala s obedikom...o chvilku ideme papat, potom za mojimi rodicmi zbalit moje veci, do nitry do Metra, do Polusu zaplatit poistku a snad po vsetkom absolvovani dnesneho dna prideme i zdravi a zivi na byt...kde sa pustim opat do pisania mojho projektu, tentokrat metodologickej casti.

Inak dnes si svokrusa povedala, ze bude zdravy obedik, tak robime na pare.

A co ty, co dobreho si s polovickou pripravujete?

Najblizsie budem na netiku az podvecer ked prideme do BA. Takze drzte sa mi tu zatial vsetky.

janka1
22. mar 2009

ahoojte 😉
fyqal na ten fotocke to vyzera ako dve ciarky krasne, tak snad to bude ok, ale aj ked nebude tak vies, ze ovulujes to je supeeer 😉
katka tvoj apetit mat aj kg 😀

janka1
22. mar 2009

ze fyqal 😀 😀 prepaac fyal

fyalynka
22. mar 2009

ahojte, my sme prave prisli z futbalu, zase sme trosku vymrzli 😝 ale bolo fajn, vyhrali sme 😀
my sme mali navarene od vcera - srdiecka na smotane s knedlou 😝 🙂 doobeda som piekla babovecku
takze teraz tlacim 😀

katka, tak stastnu cestu do BA 😉

janka, no boli to dve plne ciarky, este aj dnes 😀
co ste dnes porabali? 😅

kpn
22. mar 2009

juchu 😀 konecne v ba,v mojej postielke. snad vas tu niektoru stretnem

fyalynka
22. mar 2009

ahoooj katka 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre