Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
31. mar 2009

to vies, nebola sefka 😅 😀

kpn
31. mar 2009

😀 co mate s polovickou na dnes naplanovane? chystate sa niekam??? Ozaj a co velka noc??? nahodou neuvazujete, ze by ste si isli zaplavat???

fyalynka
31. mar 2009

dnes naplanovane mam este varenie 😀
zaplavat??? Kam??? 😕 Inak na Velku neplanujeme nic, neoslavujeme to... 😖

kpn
31. mar 2009

Ved prave, ze ani nam sa to nechce prezit tradicnym sposobom v zmysle oblievania, popijania a prejedania...tak sme si s mangelikom povedali, ze behneme do senca sa okupat.

fyalynka
31. mar 2009

teda, super napad 😉 ja neviem co este budeme robit...este sme sa o tom nebavili 😅
Su tam kryte bazeny alebo co? 😕 Mozno blba otazka, ale nebola som sa v Senci kupat ani nepamatam 😒

kpn
31. mar 2009

Fyalik IP

fyalynka
31. mar 2009

😉 nasla som si

fyalynka
31. mar 2009

som spät 😀
dala som varit, nalakovala som si nechtiky a kukam tv noviny 🙂

govinda
31. mar 2009

ahojte kočky.
Ako sa máte dnes? Ja som len teraz prišla domov, dnes som bola dlhšie v práci a potom som ešte prebehla zopár obchodíkov. Zháňam okuliare, ale cenu sú fakt príšerné 😠

govinda
31. mar 2009

a tu je môj dnešný grafík: http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4

Fyal, a ty ako pokračuješ s ovulkou? Resp., kedy sa chystáš k lekárovi?

kpn
31. mar 2009

Fyalik a ako dopadla rybicka...chutila manzelikovi?
Govi ahojky, tie tvoje grafiky sa raz zapisu do hisotrie. Mas na mysli slnecne okuliare???

govinda
31. mar 2009

katka, nie slnečné, ale dioptrické. Mám jedny, ale je to kovový rám a akosi sa mi na ne vyvinula alergia, tak potrebujem nové. Ale tie ceny sú strašné.
A prečo do histórie? Veď tento tvorí zatiaľ len tretinu toho predchádzajúceho 😀

kpn
31. mar 2009

pretoze takeho hadika ledakde nenajdes.

Och no dioptricke to mas pravdu, kvalitne a pekne ramy sa pohybuju v neskutocnych cenach. Tak s tym ti asi nepomozem 😒

govinda
31. mar 2009

no snáď niečo nájdem, teda aspoň dúfam. A to nielen rámy sú drahé, ale aj sklíčky 😠

fyalynka
31. mar 2009

govi, ja som 23DC, takze po ovu 😉 K dr. mam ist na 3DC na odbery, takze mi dal jasne najavo,
ze tento mesiac z toho nic nebude ☹

katka, to som chystala na zajtra tu rybu a zemiacky 😉 Ale myslim, ze mu to bude chutit, my mame radi
ryby 🙂

kpn
31. mar 2009

Aj morske specialitky??? 😀

govinda
31. mar 2009

fyal, a prečo myslíš, že tento mesiac z toho nič nebude? Veď keď si mala ovulku, tak šanca je, nie?

fyalynka
31. mar 2009

myslis nejake chobotnicky a pod? 😀
no ja som uz jedla a dalo sa...aj MM uz ochutnal, ale taketo moc nerobime, az tak po tom neprahneme...
radsej ryby 😉

a vy? 🙂

kpn
31. mar 2009

Sme blazni do tychto specialit...sami si ich ale nepripravujeme, a preto vzdy ked ideme k moru, tak si to tam do sytosti uzijem. Chobotnicky, musle, kraby, krevety ...no mnam.

Ale pred nedavnom sme skusali zapekane slimaky s bylinkovo-cesnakovym maslom a bola to v skutku lahoda. Prvotne obavy a radsej zavrete oci , vystriedali obdiv kucharovi... 😝

fyalynka
31. mar 2009

govi, bola som tam na 12DC a maternica velmi nizka a folikuly malinke a podla ovu testov co som si doma
robila, tak boli pozitivne na 13 a 14DC, takze to sa urcite nedalo do poriadku za dva dni 😒 A ani sa netvaril
nadsene a nadejne 😖

fyalynka
31. mar 2009

tak kraby ano 😀 mnaaaamky 😝

ale tie slimaky...asi by som nemala odvahu 😅

govinda
31. mar 2009

fyal, to tomu ozaj nerozumiem. Prečo ti potom testy vyskakujú pozitívne, keď ovu vlastne nebola? Ja som z toho jeleň? A teraz si asi teplotu nemerala, čo?

katka, aj ja som jedla slimáky zapekané s bylinkovo-cesnakovým maslom a tiež najprv so zavretými očami 😀 . Nemôžem si pomôcť, ale mne to chutilo ako huba 😀 . Ale zlé to nebolo 😉

janka1
31. mar 2009

cafte cafte konecne domaaa

govinda
31. mar 2009

ahojky janka. Kde si sa flákala takto dlho ? 😀

fyalynka
31. mar 2009

ahoj janka 😉

govi, no ovu mohla byt, ale sliznica by bola bohuzial asi slaba na to aby udrzala oplodnene vajicko 😒
teda aspon ja si to tak vysvetlujem 😅

govinda
31. mar 2009

aha, tak potom ok. Ale aj zázraky sa dejú 😉 A to aká má byť tá slniznica v čase ovu?

fyalynka
31. mar 2009

no myslim ze by mala mat tusim okolo 8mm... 😉

govinda
31. mar 2009

a ty ani náhodou nevieš, koľko si mala, že?

fyalynka
31. mar 2009

tusim tak do 5mm ☹ 😢

govinda
31. mar 2009

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre